chcesz zwiedzić kawałek europy gratis

Twoje wspomnienia z ciekawych podróży ale również z małych wycieczek.
wlodarek
medium Dekurion

chcesz zwiedzić kawałek europy gratis

Postautor: wlodarek » 15 września 2018, 14:07 - sob

Jeżdzę b.dużo po Europie mam 2 miejsca wygodnie 1 ,mogę zabrać dla towarzystwa bez kosztowo osoba o wysokiej kulturze osobistej

Iryd
Moderator Globalny

Re: chcesz zwiedzić kawałek europy gratis

Postautor: Iryd » 16 września 2018, 11:26 - ndz

Trudno jest facetowi w średnim wieku znaleźć odpowiednią kobietę, która chciałaby razem z nim wybrać się po Europie. Różnica charakterów, często obawa kobiet o cel takich podróży, a raczej sytuacje, jakie ją spotkają. Myślę, że lepiej jest popisać na forum o swoich wyjazdach, o miejscach, w których się było, na różne inne tematy. Dać odczuć innym jakim jest się człowiekiem, jaki ma się charakter, podejście do życia. To zbliża ludzi i budzi zaufanie kobiet. Myślę, że to najlepszy sposób do szukania towarzyszki podróży jak i życia.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 16 września 2018, 20:05 - ndz

Zgadzam się z Irydem nawet gdybym była samotna nigdy nie zdecydowałabym się na wyjazd z facetem którego nie znam,o którym nic nie wiem. Za duże ryzyko,chyba że ktoś lubi lub jest zdesperowany.

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 16 września 2018, 20:24 - ndz

Albo zwyczajnie lekkomyślny lub brak mu instynktu samozachowawczego. Z całym szacunkiem do nowego kolegi, ja też bym się nie zdecydowała.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół