Co lubicie jeść i gotować?

Tematy związane z przyrodą szeroko rozumianą.
Awatar użytkownika
Szedar
alterum Centurion

Re: Co lubicie jeść i gotować?

Postautor: Szedar » 12 maja 2018, 18:01 - sob

Oczywiście Chelo że Was podglądałam,lubię podczytywać filtrownię ale nie umiem filtrować,pisanie nie przychodzi mi tak łatwo jak Tobie czy Saamowi.
xxx
Gdyby to ode mnie zależało to zmodyfikowany schab Majki byłby bez schabu,niestety w domu nie uznają dań bezmięsnych,ale raz zamiast schabu dałam pierś z kurczaka i też było dobre.

Abenita
alterum Centurion

Postautor: Abenita » 27 maja 2018, 14:04 - ndz

hejka
Przeszukuje wlasnie neta w poszukiwaniu przepisu na jakies lekkie ciasto albo deser z uzyciem truskawek - moze ktos mialby ochote podzielic sie czyms sprawdzonym?

Awatar użytkownika
Szedar
alterum Centurion

Postautor: Szedar » 27 maja 2018, 15:00 - ndz

Ja robię biszkopt ,przekładam truskawkami i bitą śmietaną [taką mleko i proszek],do śmietany dodaję galaretkę żeby się lepiej trzymała,na wierzch truskawki zalane galaretką.U mnie to lubią a nie jest to aż tak kaloryczne jak z kremem.

Abenita
alterum Centurion

Postautor: Abenita » 27 maja 2018, 20:06 - ndz

aha, biszkopt - tez robilam, ale u mnie biszkoptu nie chcą za bardzo..
Znalazlam taką beze z bita smietaną, a na wierzchu moga byc owoce, nawet ciekawie wyglada, co prawda nigdy nie robilam bezy, wiec nie wiem, czy wyjdzie. Ale chyba sprubuję.

Awatar użytkownika
Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 13 lipca 2018, 18:50 - pt

Forum zamknięte

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół