WMM

Dobrze, że ludzie mają marzenia.
Regulamin forum
To hasło pewnej idei. Dobrze, że ludzie mają marzenia. Opisz je, te duże i te małe. Może ktoś pomoże ci je zrealizować. (Forum chronione, posty starające się wyśmiać lub zdyskredytować czyjeś marzenia będą usuwane.)
kymen
Site Admin

WMM

Postautor: kymen » 12 czerwca 2018, 02:46 - wt

Ponieważ Chelia wspomniała o występującej na forum idei, chciałem wytłumaczyć, że idea „Weź Moje Marzenie” nie jest finansowym wsparciem realizacji czyjegoś marzenia. Chodzi o to, by ludzie poza pośpiechem codziennego życia realizowali swoje ukryte marzenia. By w życiu dorosłym nie zapomnieli, że nie jesteśmy tylko pracownikami, klientami, wyborcami, petentami, pacjentami ale również ludźmi, ze swoją osobowością i swoimi marzeniami. Forum jest tylko kawałkiem całej idei. Dlatego nie ma w tamtym dziale kont osób potrzebujących pomocy. Chcemy wesprzeć ludzi, którzy to rozumieją. Bo naprawdę „Weź Moje Marzenie”, znaczy weź marzenie mojej zmarłej żony, a ona chciała (marzyła), by ludzie realizowali swoje marzenia. Ale nie te małe, o wakacjach, czy zdaniu egzaminu, ale o byciu sobą, rozwijaniu czegoś, co jest piękne w nich. Chcemy wspierać osoby, które „są coś warte”.
  • Jednym z przejawów tej idei jest samo forum. Nie stworzyliśmy go dla zysku, ale finansujemy żeby ludzie mogli pisać o tym o czym myślą, poznawać się i rozwijać swoje kontakty. W minimalnym stopniu wpływamy na ich postępowanie na forum. Pozostawiając jak największą swobodę wypowiadania.
  • Staramy się wspierać psychicznie w ludziach to co jest w nich wartościowe i dobre.
  • Podkreślamy wartość uczuć wyższych nad prostymi instynktami indywidualnymi czy zbiorowymi.
  • Wspieramy zainteresowanie drugim, wartościowym człowiekiem, mimo tego, że spotykamy się z niezrozumieniem.
  • Organizacja i fundowanie nagród w konkursie plastycznym dla dzieci Moje Marzenie.
  • Staramy się na forum znaleźć miejsce i zrozumienie dla osób samotnych.
Ci, którzy będą uważać, że to co robimy ma sens wesprą nas działaniem, słowem, może nawet finansowo, ale od nikogo niczego nie wymagamy.

Myszka1
tribus Centurion

Re: WMM

Postautor: Myszka1 » 23 lipca 2018, 20:49 - pn

Witaj Kymen
Mój syn zdał w tym roku maturę,dostał się na Politechnikę o tym samym profilu co ukończył Technikum .
Cieszy mnie to i jestem z niego bardzo dumna .
Ja sama bym chciała komuś pomóc jakby trzeba było .
Właśnie chciałam oddać komus to co mój syn osiągnął .
Pomoc w nauce lub jakieś stypendium dla tej osoby

Pozdrawiam

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 23 lipca 2018, 23:24 - pn

Witaj Myszko,
Gratulacje dla twojego syna. Sukces naszych dzieci jest też naszym sukcesem i bardzo cieszy. Pozdrawiam.

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 24 lipca 2018, 09:52 - wt

Dziękuję Aniu
Ja tym bardziej , sama chciałam kiedyś tak daleko zajść jak mój syn .

Życzę Wszystkim miłego i pogodnego dnia

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół