Forum jakie jest? Wasze opinie

Regulamin, uwagi, opinie, pomysły. Ocena zachowań.
Regulamin forum
Regulamin FFL. Tu można również zamieszczać wszystkie sprawy dotyczące samego forum i jego uczestników. Opinie o uczestnikach nie mogą być napastliwe i chamskie. Wskazane są tylko wyważone, obiektywne opinie. Forum nie służy do poniżania ludzi. Proszę nie zapominać, że równie wskazane są pozytywne opinie, również obiektywne, Nie chcemy tworzyć kółka wzajemnej adoracji, dlatego wszelkie opinie muszą być uzasadnione podanym przykładowo zachowaniem.
kymen
Site Admin
Posty: 848
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 10:25 - wt

Re: Forum jakie jest? Wasze opinie

Postautor: kymen » 29 listopada 2018, 21:33 - czw

O tamtej sytuacji jest cały temat zamknięcie czasowe filtrowni, w Aktualnościach pisany w tamtym czasie na bieżąco. A z Niną to nie przypuszczenie.

kymen
Site Admin
Posty: 848
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 10:25 - wt

Re: Forum jakie jest? Wasze opinie

Postautor: kymen » 01 grudnia 2018, 15:52 - sob

Przy okazji Abenito to forum nie jest dla nas, my nie mamy z niego jakiś profitów, tu nie ma przecież reklam. Piszący piszą dla siebie. Jak mają lepsze miejsce to ok. niech tam piszą jak im lepiej. Nabijanie postów jak myślał saam nic nam nie daje i nie zamierzamy też lecieć taką wazeliną jak saam tylko, by zdobyć poklask kilku kobiet. Inna sprawa, że ta wazelina sprawdzała się jemu na forum, a nie w życiu czy w pracy. Tam widać trudniej jest grać. Zamknęliśmy tamto forum, bo skończyliśmy z wysyłaniem i pisaniem listów dowartościowujących ludzi, którzy mają nas za nic. Skończyliśmy w nowej wersji forum z angażowaniem się w sprawy między jego użytkownikami. Nam też pozostał niesmak po twoich fochach. Choć nie można cię posądzać o fałszywość, bo nie ty ją wprowadziłaś na forum. Raczej stałaś się jej ofiarą, ale to nie nasza wina.


meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość