Równouprawnienie

Regulamin, uwagi, opinie, pomysły. Ocena zachowań.
Regulamin forum
Regulamin FFL. Tu można również zamieszczać wszystkie sprawy dotyczące samego forum i jego uczestników. Opinie o uczestnikach nie mogą być napastliwe i chamskie. Wskazane są tylko wyważone, obiektywne opinie. Forum nie służy do poniżania ludzi. Proszę nie zapominać, że równie wskazane są pozytywne opinie, również obiektywne, Nie chcemy tworzyć kółka wzajemnej adoracji, dlatego wszelkie opinie muszą być uzasadnione podanym przykładowo zachowaniem.
kymen
Site Admin
Posty: 1355
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 10:25 - wt

Równouprawnienie

Postautor: kymen » 11 kwietnia 2018, 05:55 - śr

Na forum panuje ogólna zasada równouprawnienia płci. Niczyje poglądy nie są preferowane lub dyskryminowane tylko ze względu na płeć autora. Uczestnicy forum mogą mieć inne poglądy w tej sprawie i wyróżniać jedną z płci. Bez względu na to, której płci to dotyczy i czym jest uzasadnione, nie skutkuje to preferowaniem takiego poglądu, i zmianą zasady ogólnej. Równouprawnienie oznacza, że każdy może głosić dowolny pogląd, ale nikt nie musi się z nim zgadzać i może przedstawiać własne odmienne zdanie w tej kwestii. Wyjątek stanowią poglądy, których propagowania zabrania polskie prawo.
Zasada ogólna o której mowa wynika z przekonań autorów forum, jak i z konstytucji RP Art. 33. 1. Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość