Super tanio to dlaczego tak drogo?

Miejsce gdzie można innych zapytać o opinię i poradę.
Beryl
medium Dekurion

Super tanio to dlaczego tak drogo?

Postautor: Beryl » 16 sty 2018, 22:34

Dzisiaj ponownie zauważyłem w czasie zakupów Biedronce, że sprzedawczyni pomyliła się znacznie na niekorzyść klienta. Były to kwoty rzędu 80 złotych przy rachunkach ok150 zł. Błędy zostały zauważone przez klientów i z ich inicjatywy zwrócono im pieniądze. Widoczny brak personelu w Biedronkach dostrzegalny choćby po ulotkach zapraszających wszystkich do pracy w sieci i po ilości czynnych kas , odbija się wyraźnie na jakości obsługi i poziomie personelu. Niebagatelne jest oczywiście niskie jego wynagradzanie za pracę . Proponuję zwracać baczna uwagę na liczenie w kasie i sprawdzanie rachunków. Czy wy również macie podobne doświadczenia i obserwacje?

Myszka1
medium Centurion

Re: Super tanio to dlaczego tak drogo?

Postautor: Myszka1 » 12 lut 2018, 14:58

witam
Sama pracuję w Hipermarkecie nie wazne w jakim, Pomyłki zdarzaja się w kazdym sklepie ale np. u mnie to pracownik wyleciałby z pracy za takie duże pomyłki w rachunku, chyba żee jest zmiana cen to calkiem inna sprawa.
Często klienci nie sprawdzaja cen na dany produkt tylko zupłniee inna cene widzą z innego produktu , tak jest często u mnie.

Iryd
Dekurion

Postautor: Iryd » 12 lut 2018, 18:24

Przecież każdy wie w jakim hipermarkecie pracujesz. W dużym. Bo to hipermarket. Wszystko jasne, więc po co robić tajemnicę. Z tymi innymi cenami przy kasie i na półkach to absolutnie masz rację. Jak biorę towary z półki do koszyka to wydają mi się tanie. Dopiero przy kasie – głowa mała – skąd się wzięła taaaka suma. Pewnie jest tak, że między odejściem spod półki, a dojściem do kasy zmienia się cena. Ale cuda. Będę teraz biegał do kasy i nie zdążycie zmienić cen. Wot co! Już zaczynam trenować bieganie na czas. No chyba,że na setkę… do działu alkoholowego.

Myszka1
medium Centurion

Postautor: Myszka1 » 12 lut 2018, 20:24

Rozumiem doskonale o co wam chodzi. Powiem Wam pracuje w Tesco od jakiegoś czasu na kasie i tak samo mają do mnie pretensje że te ceny w.ogole nie pasują do tych na półce obot danego towaru .
Często tak jest że klient właśnie się myli co do ceny czytając cenę z innego zupełnie towaru i według klientów to my kasjerki jesteśmy winne że wbijamy taką cenę jak nam się podoba
W tym przypadku my kasjerki nie jesteśmy temu winne w ogóle , bo z cenami nie mamy nic wspólnego ,wbijamy tylko kody które są na danym towarze.
Jest też taka opcja że można reklamować u kierownika dana cenę i w razie takich sytuacj że się cena nie zgadza z półki i co kasa wybija to kierownik zwraca ta różnicę.

Anna
Dekurion

Postautor: Anna » 12 lut 2018, 20:52

Myszka, spoko, troszkę luziku nie zaszkodzi. Pozdrawiam cieplutko.

Myszka1
medium Centurion

Postautor: Myszka1 » 12 lut 2018, 21:32

Jestem na luzie Iryd
To było tylko wyjaśnienie jak to jest naprawdę

Iryd
Dekurion

Postautor: Iryd » 12 lut 2018, 22:29

Oj jak to jest naprawdę to nie wie nikt. Nawet prezes Tesco, co dopiero my.
Kiedyś kobieta zważyła, policzyła i było ok. A tera komputer liczy, karta płaci, a człowiek płacze. Jak tu się nie śmiać.

Myszka1
medium Centurion

Postautor: Myszka1 » 12 lut 2018, 22:43

Iryd to tylko technika jest.
Nie chwaląc się ale jeszcze potrafię liczyć w pamięci jak kiedyś liczyły sprzedawczynie w sklepach bez kalkulatorów i komputerów, ale to jest stara szkoła, teraz dzieci się już w ten sposób nie uczy. Znam to z własnego doświadczenia jak syna kiedyś próbowałam nauczyć szybkiego liczenia w pamięci i jak mu namieszamy.w głowie . Ja z synem musiałam się uczyć matematyki od początku

Myszka1
medium Centurion

Postautor: Myszka1 » 13 lut 2018, 20:09

Aniu bardzo cie przepraszam za gafę

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół