Najdziwniejsze życie

Miejsce gdzie można innych zapytać o opinię i poradę.
Iryd

Najdziwniejsze życie

Postautor: Iryd » 11 sty 2018, 14:33

Oglądałem program telewizyjny w którym rozważano możliwość znalezienia życia w kosmosie. Jakie są na to szanse itd. Wtedy przypomniało mi się stare moje pytanie, a skąd będziemy wiedzieli, że to życie? Jeśli będzie takie dziwne. Jakie najdziwniejsze fory życia przychodzą wam do głowy? Wierzące osoby mogą potraktować to jako zabawę w wyobraźnię. Czym zresztą jest, przy tak skromnych informacjach na temat życia poza Ziemię.

Mi przychodzi do głowy coś na kształt naszej chmury ale myślącej. Sama inteligencja przy chyba szybkim skonstruowaniu sztucznej inteligencji to nie warunek życia i odwrotnie żywa roślina nie ma inteligencji. Ale ta moja chmura kiedyś powstaje i się kończy. W międzyczasie coś oddziela się, coś łączy. Ma wpływ na inne. Jej działania są świadome i celowe.
A jakie wy macie pomysły?

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół