Przyjań jaka jest?

Miejsce gdzie można innych zapytać o opinię i poradę.
Szedar
medium Miliarion

Re: Przyjań jaka jest?

Postautor: Szedar » 01 czerwca 2018, 11:00 - pt

Raczej swojej relacji z rodzicami nie nazwałabym przyjaźnią,ani kiedyś ani teraz.Nigdy nie powiedziałabym im tego co mogłam powiedzieć przyjaciółce.

Abenita
tribus Centurion

Postautor: Abenita » 04 czerwca 2018, 09:21 - pn

Hejka
Temat przyjazni z rodzicem - ciekawe zagadnienie. Mysle, ze jesli rodzic jest jednoczesnie przyjacielem dla swego dziecka, czyli jesli dziecko go tak odbiera, to na pewno taka relacja bardzo ubogaca, - zawsze zazdroscilam kolezankom, ktore mialy mamę, ktorej mozna bylo sie z wszystkiego zwierzyc, czy jej zaufac w swoich sprawach. Ja z moją mamą tego nie mialam, tak jak Szadar, nie moglam powiedziec jej wszystkiego, nie czulam, by mnie rozumiala.

Natomiast gorzej jest, jesli rodzic szuka w swoim dziecku przyjaciela, wsparcia, powiernika, wtedy dla dziecka jest to zbyt duze obciązenie, - moga tworzyc sie patologie. Ogolnie, tez ciekawy temat.

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 13 lipca 2018, 18:21 - pt

Forum zamknięte

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół