Papkin

Obrażalscy niech tu nie zaglądają.
Regulamin forum
Tu szczególnie wskazany jest humor, polot wyobraźnia i dystans do siebie. Teksty satyryczne, a nawet ironiczne mile widziane. To dział gdzie pobłażliwie patrzy się na pewno złośliwości forumowiczów wobec siebie. Niedopuszczalne jest tylko zwykłe chamstwo i używanie przekleństw. Obrażalscy niech tu nie zaglądają.
kymen
Site Admin

Papkin

Postautor: kymen » 11 maja 2018, 09:29 - pt

Sam nie czyta nic poza filtrownią to, dlatego się dziwi i wymyśla razem z Chelią nowe teoria. Administracja przynajmniej ja z Irydem, nie obraziliśmy się na filtrownię. Tylko o ile pamiętam to szlaczki to rysowałem w zeszyciku w latach wczesnoszkolnych. Dziewczynki jeszcze dodawały kwiatki między wyrazami. Styl rycerzyka z łopatką zamiast miecza w piaskownicy, również nie jest dla mnie. Rozumiemy styl Sama i również to, że komuś się podoba i jest potrzebny. W życiu jest tyle chamstwa, że lekki temat może być relaksem i odskocznią od rzeczywistości. Ważne dla tych, którym ta odskocznia jest potrzeba. Dlatego na forum było i jest miejsce na luźne tematy. Pisaliśmy na filtrowni, bo większość właściwie tylko ją czyta, ale żeby nie zakłócać jej tonu „powagą pisania wzniosłych zdań”, bo chyba o nas myślała Chelią pisząc te słowa, wycofaliśmy się z zamieszczania ich na filtrownii.
Okamie się nie dziwię, bo sam pamiętam jak mając dwadzieścia lat, traktowałem kokietowanie przez "starcze" kobiety. Pewnie czymś żałosnym jest dla niej „fircyk w zalotach” w wieku w którym jego dzieci są pewnie starsze od niej. Zwłaszcza, że internetowe kwiatki to nie to o czym marzy współczesna dziewczyna. Warto pod rozwagę wziąć już dawno wypowiedziane słowa Fredry.
PAPKIN:
Krrrokodyla!
Tylko tyle!
Co za koncept, u kaduka!
Pannom w głowie krokodyle,
Bo dziś każda zgrozy szuka:
To dziś modne, wdzięczne, ładne,
Co zabójcze, co szkaradne.
Dawniej młoda panieneczka
Mile rzekła kochankowi:
"Daj mi , luby, kanareczka",
A dziś każda swemu powie:
"Jeśli nie chcesz mojej zguby,
Krrrokodyla daj mi, luby"

Z troską można westchnąć do naszego forumowego Papkina.

Oj Papkinie, oj Papkinie,
Wśród tych kwiatków Sam pan zginie,
Przyjdzie pora na Narcyza
W domu będzie intercyza.
Bukiet kwiatków, hełm na głowie
Co ja teraz z sobą zrobię?
Był ogrodzić, była chatka,
Pójdę mieszkać do Puchata.
Najważniejsza sprawa w świecie
By dla niego zabrać kwiecie.

Chelia
sub Miliarion

Re: Papkin

Postautor: Chelia » 11 maja 2018, 11:48 - pt

Oj tam, oj tam ...czytam gdy mam czas. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy mało było piszących i było łatwiej. Teraz jest więcej pisanego ale trzeba przyznać z coraz większym zrozumieniem. Uśmiałam się z tego posta Kymen:D sprytnie to połączyłeś...no, no:D Jak widać od wieków ludzie mają takie dylematy, zachowania. Nikt nie wymaga by młodzi piali ze starszymi skoro czują wyraźny dystans. Saam z grzeczności odpisze każdemu bez ujmy dla różnic wiekowych czy innych. To jest tzw tolerancja. W życiu realnym postępuję podobnie o ile moja intuicja nie podszepnie mi "uciekaj":D

malgana
medium Miliarion

Postautor: malgana » 03 czerwca 2018, 13:08 - ndz

:D A wiecie, ja znam w realu takiego Papkina - to jeden z moich podopiecznych, pan jeżdżący na wózku, schorowany ale z niezwykłym poczuciem taktu, szarmancji i humoru. Kobiety: i współmieszkanki i personel uwielbiają go a i on sprawia wrażenie, że kocha wszystkie kobiety.
Myślę, że tacy mężczyźni, czy to wirtualni czy prawdziwi pozwalają kobietom pamiętać, że są kobietami i że są/bywają w świecie chamstwa i prostactwa gentelman'i ze starej kindersztuby. To takie urocze i niezobowiązujące :)

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 13 lipca 2018, 18:39 - pt

Forum zamknięte

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół