Wspomnienie o Jerzym Fijałkowskim

Miejsce gdzie można napisać w trudnej chwili. Forum chronione. Nie chcesz zrozumieć i wesprzeć, nie pisz.
Anna
sub Miliarion
Posty: 732
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 17:29 - wt

Wspomnienie o Jerzym Fijałkowskim

Postautor: Anna » 20 grudnia 2018, 19:31 - czw

Dziś, tj. 20. 12. 2018r. pochowaliśmy Jerzego, człowieka nietuzinkowego, o szerokich horyzontach, obdarzonego niebanalnym poczuciem humoru na co dzień. Potrafił nieraz rozładować napięte sytuacje, był bardzo rodzinny, kochał swoich najbliższych i troszczył się o nich, ale myślał też o innych, czemu dawał wyraz w swoich artykułach i felietonach oraz audycjach radiowych w grodziskim radiu Bogoria. Umiał docenić ludzi przez wielu niedocenionych czy zapomnianych. Angażował się w sprawy społeczne, lokalne, a jego krasomówczy talent i kontaktowość, otwartość na ludzi ułatwiały mu to. Wiele osób słuchało z zainteresowaniem jego audycji radiowych „Co wy na to?”, bo poruszały bliskie im problemy. Pracowałam z Nim kilka lat w pruszkowskim MOK-u, utrzymywaliśmy stały kontakt przez ponad 20 lat.
Dziś w kościele zabrał glos Jego syn – Maciej. Bardzo wzruszony, z wielką miłością i żalem wspominał Ojca, który samotnie go wychował. Głos zabrał też wieloletni kolega z radia.
Jerzy kochał życie i ludzi, był pogodnym, sympatycznym rozmówcą, oddanym przyjacielem. Szkoda, że tacy ludzie tak szybko odchodzą, ale takie jest życie. Żegnaj przyjacielu, pozostaniesz w moich wspomnieniach.

http://www.kymen.pl/foto/2018/1/2018_06.jpg

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość