Resursa (salonik) – chcę schudnąć

Opisz sytuację gdy udało ci się pokonać własną słabość.
Regulamin forum
Opisz sytuację gdy udało ci się pokonać własną słabość. Osiągnąć coś z czym miałeś duży problem. Twój przykład może zachęci innych do pokonania podobnych słabości.
lulu
medium Miliarion

Re: Resursa (salonik) – chcę schudnąć

Postautor: lulu » 02 kwietnia 2018, 09:58 - pn

Ach, to mamy jeszcze jedną parę na forum. Fajnie.
Mam wrażenie, że wy się w ogóle znacie wszyscy, czyli ci, co tu byli pierwsi.
Ale ze z intuicją u mnie nie najlepiej, to moje wrażenie wcale nie musi być prawidłowe.

Awatar użytkownika
kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 02 kwietnia 2018, 10:35 - pn

Zaczynając forum namówiliśmy kilka nam bliskich osób do zarejestrowania się na nim żeby było z kim rozmawiać. Nie są to osoby najbardziej aktywne lub biegłe w internecie, ale to było wiadome od początku. Nawet takie rzadsze pisanie też wzbogaca forum. Zdawaliśmy sobie sprawę, że pozyskanie wartościowych osób piszących na forum nie będzie łatwe. Uważaliśmy, że jeśli do wakacji pojawi się kilkadziesiąt osób to będzie to sukces. Jak dziś widać wcale nie jest pewne czy uda się to osiągnąć. Pocieszający jest fakt, że udało się wśród piszących osób stworzyć sympatyczną atmosferę na forum. To niebagatelna wartość i zasługa wszystkich. Dlatego pewne przykre decyzje o wykluczeniu niektórych osób były niezbędne dla dobra pozostałych.

Awatar użytkownika
majcik044
sub Miliarion

Postautor: majcik044 » 02 kwietnia 2018, 11:38 - pn

lulu pisze:
02 kwietnia 2018, 09:58 - pn
Ach, to mamy jeszcze jedną parę na forum. Fajnie.
Mam wrażenie, że wy się w ogóle znacie wszyscy, czyli ci, co tu byli pierwsi.
Ale ze z intuicją u mnie nie najlepiej, to moje wrażenie wcale nie musi być prawidłowe.
Lulu ja też mam takie wrażenie. Jednakże nie czułam i nie czuję się nigdy odsuwana z tego powodu,czy pomijana w rozmowach . Jest mi tu bardzo miło.

Awatar użytkownika
Anna
alterum Centurion

Postautor: Anna » 02 kwietnia 2018, 12:05 - pn

Obecność par na forum to pewna oryginalność ale miła. Nasi bliscy choć nie piszą zbyt wiele z różnych powodów, niemniej jednak wiem, że czytają i śledzą ciekawe wątki. Oni też się tu dobrze czują i praktycznie nie ma dnia, żeby nie zaglądali, chyba, że zdrowie nie pozwoli.
Chlup, chlup ode mnie! Niech się śmigus-dyngus dobrze ma a my z nim!

Awatar użytkownika
majcik044
sub Miliarion

Postautor: majcik044 » 02 kwietnia 2018, 12:16 - pn

Chlap chlap! Aniu żebyś nam zdrowa była cały rok :)

lulu
medium Miliarion

Postautor: lulu » 02 kwietnia 2018, 13:31 - pn

Każdy jest potrzebny.
Ten co mało piszę, ale jak już zostawi jakieś słowa to czyta się z ciekawością.
Ten co dużo pisze, bo pisze radośnie, tworzy klimat pozytywnie nastawionych.
Ten co nic nie pisze, bo jak w końcu zacznie, to będzie znaczyło, że warto z nami zamienić zdanie.

Awatar użytkownika
Anna
alterum Centurion

Postautor: Anna » 02 kwietnia 2018, 16:55 - pn

Lulu, wydaje mi się, że wiele typów piszących lub nie jest potrzebnych ale chyba niepotrzebni są tacy, którzy np. robią zamieszanie, hejtują lub nic swoimi postami nie wnoszą. Grunt, żeby zainteresować czytelników, współrozmówców i pobudzić ich do ciekawej rozmowy.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół