Resursa (salonik) – chcę schudnąć

Opisz sytuację gdy udało ci się pokonać własną słabość.
Regulamin forum
Opisz sytuację gdy udało ci się pokonać własną słabość. Osiągnąć coś z czym miałeś duży problem. Twój przykład może zachęci innych do pokonania podobnych słabości.
Herbarion
Centurion

Re: Resursa (salonik) – chcę schudnąć

Postautor: Herbarion » 13 września 2018, 21:18 - czw

Za mojej młodości Malgano kokardy to nosiły dziewczyny na warkoczach. Ewentualnie czerwoną przyczepiali do ucha niebezpiecznemu bykowi aby ostrzegał ludzi. A teraz czasy się zmieniły i kokardy na miotłach mają czarownice. Kiedyś latały na Łysą Górę, a teraz co młodsza czarownica lata po ulicy za łysym. Iryd mi opowiadał, że wczoraj miał scysję z Borutą. Chyba piekło schodzi na psy. Prosiłem go, żeby trochę o tym napisał.
PS. Dobrze, że mamy łaskawą królową. W razie czego może nas reanimować.

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 13 września 2018, 21:26 - czw

Ja też! Ja też nosiłam! :) Miałam wielką kolekcję w różnych kolorach i materiałach. Ech.... to byli czasy.... :) Teraz to tylko mietłę sobie mogę ozdobić, chociaż......... na upartego?
A dlaczego za łysym?

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 13 września 2018, 21:37 - czw

Malgano słyszałam że łyse jest sexy 😉

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 13 września 2018, 21:44 - czw

Jak sobie przypomnę swoje kokardy, to zaraz widzę cały ich stos. Różne rodzaje i kolory, podobnie jak ty Malgano miałam na rozmaite okazje, mama dopasowywała mi je do koloru stroju. Czułam się jak lalka, trochę sztywno, ale ładnie wyglądałam. Teraz już mogę sobie tylko zawiązać kokardkę albo supełek, żeby nie zapominać...no cóż..."to se ne wrati, pane Havranek"...

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 13 września 2018, 22:36 - czw

Majeczko - coś w tym jest byleby cały łysy, bez "pożyczek" :D
Aniu - obśmiałam się jak norka :D Piękne czasy, gdy porównywało się kokardy a nie elektroniczne gadżety :)

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół