Dyktando

Opisz sytuację gdy udało ci się pokonać własną słabość.
Regulamin forum
Opisz sytuację gdy udało ci się pokonać własną słabość. Osiągnąć coś z czym miałeś duży problem. Twój przykład może zachęci innych do pokonania podobnych słabości.
Anna
sub Miliarion

Re: Dyktando

Postautor: Anna » 04 marca 2018, 13:29 - ndz

A róbcie mi smaku na krewetki. Bo dzisiaj ogórkowa i mielone u mnie.

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 04 marca 2018, 13:33 - ndz

Aniu ale to jest prawdziwy polski obiad :)

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 04 marca 2018, 13:37 - ndz

Mi sie ostatnio marzy szczupaczek taki swiezo zlowiony i na gril bym go wrzucila

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 25 marca 2018, 14:24 - ndz

Mój syn od lat bierze udział w turniejach szaradziarskich organizowanych w różnych miastach i miejscowościach całej Polski. Wczoraj był w Gdańsku na Mistrzostwach Miasta i przywiózł min. puchar za zajęcie drugiego miejsca. Jest to jego czwarta statuetka ale jeszcze nigdy nie wygrał. Fakt, że konkurencja jest nie byle jaka bo startują ludzie w różnym wieku, najczęściej wykształceni, których szaradziarstwo jest pasją uprawianą przez całe życie. Mój młokos wypada na ich tle nie najgorzej. Może kiedyś wygra, czego mu życzę i trzymam kciuki. Póki co - gratulacje synu!

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 25 marca 2018, 17:33 - ndz

Gratulacje dla syna! No i rodziców też 😉

Chelia
medium Miliarion

Postautor: Chelia » 25 marca 2018, 21:03 - ndz

Aniu:) przyłączam się do gratulacji!!! Myślę, że szaradziarstwo jest tak wciągające, że sukcesy będą coraz większe. Byle tylko syn nie zmienił zainteresowań;) może gdy będzie pełnoletni spróbuje sił w Milionerach?
Ja kiedyś lubiłam rozwiązywać krzyżówki z czasopism i nawet kilka nagród zaliczyłam. Ale od kiedy weszłam do netu gazety poszły w odstawkę. A przyznaję, że krzyżówkowa wiedza czasami się przydaje w życiu;)

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 26 marca 2018, 10:17 - pn

Przyłączam się, gratulacje dla syna. Może to nie takie złe, że puchary za pierwsze miejsca dopiero przed nim, ma po co sięgać, do czego dążyć. Powodzenia.

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 26 marca 2018, 19:42 - pn

Dzięki za gratulacje i zainteresowanie. Mój syn bierze udział w turniejach szaradziarskich od 8 lat a jest już pełnoletni. To niszowe hobby skupia jedynie pasjonatów tego "sportu", którzy przy okazji spotykają się i tworzą sympatyczne grono znajomych. Dość fajne są dla niego te podróże, bo czasem zdarza się, że coś pozwiedza, oprócz tego przywozi jakieś nagrody lepsze lub gorsze, najczęściej jest na miejscu posiłek. Płaci się niewielkie wpisowe. Taki turniej składa się z dwóch etapów zadaniowych. Są ludzie dla których to życiowa pasja kontynuowana przez wiele lat stąd ta spora konkurencja. Niemniej jednak mój młody aspiruje wciąż do wygranej. Choć kilka miejsc "na podium" już zaliczył połknął bakcyla i nadal działa. Jest to fragment jego pasji w tym zakresie. Oprócz tego prowadzi jeszcze działalność lokalną i współpracuje z wydawnictwem.

Chelia
medium Miliarion

Postautor: Chelia » 26 marca 2018, 20:29 - pn

Fiu, fiu Aniu😄teraz to zaniemówiłam!

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 14 października 2018, 23:37 - ndz

Dzisiaj późnym wieczorem mój syn wrócił z Katowic. Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że wziął udział w Ogólnopolskim Dyktandzie i zajął drugie miejsce zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza Polski w Ortografii. Nagrody rzeczowe to min. eleganckie pióro..., ale jest też nagroda finansowa całkiem nie do pogardzenia... naprawdę! Cieszymy się bardzo i jesteśmy z niego dumni, bo na to zasłużył. Brawo!

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 15 października 2018, 07:30 - pn

Aniu gratulacje! A jak się zgłosić do takiego konkursu?😉

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 15 października 2018, 11:07 - pn

Majcik, wystarczy zgłoszenie internetowe. W tym roku pisało 840 osób. Dziękuję ci za gratulacje i życzę dobrego dnia. Pozdrawiam, trzymajcie się.

Hildegarda
tribus Dekurion

Postautor: Hildegarda » 18 października 2018, 16:39 - czw

Słyszałam coś, że twój syn jest niezły z ortografii, ale nie sądziłam, że będzie drugi w Polsce. Przekaż mu moje i Herbariona gratulacje.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół