Wycieczka za logo

Forum dla młodych i dzieci
Regulamin forum
Forum dla dzieci i młodzieży. Wszystkie posty niewłaściwe tematem lub formą będą usuwane.
Anna
sub Miliarion

Wycieczka za logo

Postautor: Anna » 05 stycznia 2019, 16:43 - sob

Witajcie.
Bardzo się ucieszyłam z waszego sukcesu, a także z faktu, że cztery dziewczynki przyszły do mojej klasy, aby opowiedzieć o wyjeździe do Spały i Tomaszowa w nagrodę, że ich projekt graficzny został wybrany jako oficjalny znak Pucharu Świata w Łyżwiarstwie Szybkim w Tomaszowie Maz. Zobaczyliście ważne obiekty sportowe, spotkaliście się ze sportowcami, mieliście w rękach medale olimpijskie „zimowe” Polaków. To niezapomniane wrażenia. Niektórzy z was wzruszyli się do łez, mnie też to poruszyło. Gratuluję wam tak znaczącego wyróżnienia na skalę Polski, od najmłodszych lat niektórzy z was pokazywali swoje talenty do projektowania różnych kompozycji, prac plastycznych według własnego pomysłu. Dobrze, że kreatywność doprowadziła was do mistrzostwa w pomysłowości. Antku, dla ciebie szczególne gratulacje za projekt. Pamiętam jak dziś te pomysłowe maleńkie rysuneczki, które tak chętnie robiliście z Maćkiem, siedząc przy nich godzinami. Mam nadzieję, że ten sukces zachęcił was do dalszego rozwijania swoich umiejętności i talentu. Kibicuję mojej ulubionej klasie 6b z „szóstki”, bo jesteście młodymi ludźmi na szóstkę.
Pozdrawiam was i waszych rodziców.

kymen
Site Admin

Re: Wycieczka za logo

Postautor: kymen » 08 stycznia 2019, 11:32 - wt

Cieszę się, że nasza młodzież potrafi pokazać swoje umiejętności. Logo w dyscyplinie, która w mieście kojarzy się z Luizą Złotkowską, brązową medalistką igrzysk w Vancouver i srebrną medalistką igrzysk w Soczi. Wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim. Zawodniczka reprezentowała kiedyś, między innymi, barwy MKS-MOS Pruszków-Milanówek, a obecnie UKS "Sparta" Grodzisk Mazowiecki.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół