MŚ w pilce noznej

Sport okiem kibica i sportowca amatora.
Szedar
medium Miliarion

Re: MŚ w pilce noznej

Postautor: Szedar » 07 lipca 2018, 22:58 - sob

Jedno pudło na cztery ale taka to jest jak się typuje życzeniowo.Też kibicowałam Szwedom chociaż do przewidzenia było że jednak wygrają Anglicy.Dobrze że chociaż wygrała Chorwacja ale mało brakowało.Teraz kolejne dwa mecze
Francja-Belgia -chciałabym Belgię ale stawiam na Francja
Anglia-Chorwacja-kibicuję Chorwacja ale stawiam na Anglię

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 11 lipca 2018, 16:33 - śr

Na mistrza świata obstawiam Francję, zresztą prawie od początku. Iryd się zawiódł. Stawiał na Belgię. Teraz mówi, że stawia na trzy zespoły... Bingo murowane!

Abenita
tribus Centurion

Postautor: Abenita » 12 lipca 2018, 19:50 - czw

Teraz to chyba już prawie pewne, ze mistrzem zostanie Francja.
Podobal mi się mecz polfinalowy Anglia-Chorwacja - chyba nikt nie przypuszczal, ze Chorwaci wywalcza sobie wejście do finalu, ale ja im kibicowałam, ladnie się rozegrali.

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 12 lipca 2018, 21:20 - czw

Ja kibicowałem trochę Angli, bo to kolebka piłki, a trochę Chorwacji, bo angole będą strasznie zadzierać nosa. Mecz od drugiej połowy był interesujący. Teraz wszystkie atuty są po stronie Francji, ale w piłce nic nie wiadomo.

Abenita
tribus Centurion

Postautor: Abenita » 13 lipca 2018, 09:34 - pt

Ja jakoś nie mam sentymentu do Anglików, wydają mi strasznymi sztywniakami, kilku ich znałam i zawsze mi się potwierdzało.ps. A to tak można (kibicować), trochę temu, a trochę temu?;)

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 13 lipca 2018, 12:55 - pt

Forum zamknięte

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 14 lipca 2018, 13:12 - sob

Chyba można kibicować dwóm drużynom. Wygra jedna będzie z tych powodów dobrze, wygra druga będzie dobrze z innych powodów. Dziś kibicuję bardziej Belgom. Jutro chorwacji.

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 15 lipca 2018, 20:28 - ndz

Jestem trochę rozczarowana, bo z przebiegu gry wynika, że to Chorwaci byli groźniejsi i bardziej kreatywni. Trochę poniósł ich temperament, a Francuzom sprzyjał sędzia, choć w drugiej połowie pokazali klasę. Ogólnie rzecz ujmując obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko. Gratulacje dla jednych i drugich. Jednak moje serce kibica jest po stronie Chorwatów, za waleczność, niezłomność i wielkiego ducha drużyny. Polacy mogą się od nich uczyć nie tylko jak grać w piłkę, ale także jak być zespołem.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół