Stoch i spółka

Sport okiem kibica i sportowca amatora.
Szedar
medium Miliarion

Re: Stoch i spółka

Postautor: Szedar » 22 września 2018, 22:10 - sob

To prawda brak transmisji zniechęca,to co innego niż przeczytanie jak przebiegały zawody, ale doczytałam
Sobota Żyła 2, Dawid 4, Stefan 7, Maciek 9, Jakub 10 i ostatni z naszych Kamil 12 .W klasyfikacji generalnej bez zmian.
Niedziela Dawid 3, Piotr 4, Kamil 5, Stefan 6, Jakub 8, Maciek 10.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 30 września 2018, 23:11 - ndz

Dzisiaj też skakali,tradycyjnie napiszę jak im poszło Stefan 6, Dawid 10, Piotrek 12, Maciek 15, Kamil 22, Jakub 27. Klimov zagwarantował sobie zwycięstwo w całym pucharze, Piotrek jest 3, Kamil 4. Zostały ostatnie zawody 3 października i czekamy na zimę wtedy zaczną się emocje.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 06 października 2018, 20:36 - sob

Nie trzeciego a dzisiaj miały odbyć się ostatnie zawody LGP, z powodu wiatru jednak zostały odwołane tym samym najlepszy w całym cyklu z Polaków był Piotrek który zajął trzecie miejsce. Teraz czekamy do 17 listopada kiedy to odbędą się pierwsze zawody w Wiśle, zaczynamy drużynówką w sobotę a w niedzielę zawody indywidualne.

kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 06 października 2018, 21:34 - sob

Dzięki Szedar za informację. Liczę na przypomnienie o zawodach przed 17 listopada. Pozdrawiam panią komentator sportową.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 16 października 2018, 22:29 - wt

Zanim zacznie się Puchar Świata to jeszcze 27 października o 16 odbędą się Mistrzostwa Polski tylko nie wiem czy pokażą je w TV.
Ostatnio wyczytałam że Krzysztof Biegun kończy karierę skoczka, kariera to trochę za duże słowo jak na niego chociaż był zwycięzcą jednego z konkursów pucharu świata w 2013 roku. Okazuje się że nie mógł pogodzić pracy zawodowej z treningami,trochę to dziwne to nie pierwszy skoczek i pewnie nie ostatni który z powodu pieniędzy rezygnuje ze skakania.Tyle mówiło się kiedyś o szukaniu następców Adama później Kamila ale coś jest nie tak jeżeli zawodnicy nie mogą spokojnie trenować bo muszą pracować. Pamiętam że i Adam właśnie z powodu pieniędzy miał rezygnować ze skakania, na szczęście tego nie zrobił a my mogliśmy się cieszyć jego zwycięstwami. Tak na prawdę zarabiają tylko ci którzy punktują w pucharze świata, a co z tymi młodymi? Nigdzie nie znalazłam czy i jakie dostają pieniądze a nie wszystkich przecież mogą utrzymywać rodzice. Biegun ma 24 lata mógłby jeszcze coś osiągnąć a jak tak dalej będzie to wkrótce nie będzie komu skakać, nasza kadra A jest już,,stara'' zostanie tylko Wolny a młodzi będą rezygnować.

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 16 października 2018, 23:06 - wt

Nie ma jednak obaw, że pan Tajner zarabia kasę. Dla mnie pierwszy ignorant skoków. Razem z Bońkiem i Tomaszewskim w piłce, i prezesem Czarneckim w siatkówce, powinni założyć klub zadufanych, ignorantów polskiego sportu.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 17 października 2018, 21:54 - śr

Ci są przy ,,korycie'' na siebie nigdy nie żałują. To jednak za Tajnera zabłysnął Adam, nie wiem czy to jego zasługa czy przypadek, chociaż wkurzało mnie że na konkursy zabierał ciągle swojego syna[mimo że nie skakał najlepiej] nie dając szansy innym. Zmienił się trener zniknął też młody Tajner a zaczęli pokazywać się inni. Dziwi mnie jednak że nie dba się o młodych zawodników, że tylu z nich rezygnuje, gdzieś te talenty giną. Mam nadzieje że chociaż młody Pilch się przebije bo chyba Adam zadba o swojego siostrzeńca. Cóż okazuje że jak wszędzie trzeba mieć ,,plecy''i znajomości.

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 19 października 2018, 12:49 - pt

Mi nawet nie chodzi o pieniądze, a o niekompetencje. O Tajnerze to nie tylko ja tak myślę, ale spotkałem się z opinią kogoś, kto mi mówił, że tak go odbiera jego środowisko narciarskie.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 27 października 2018, 22:02 - sob

Dzisiaj odbyły się letnie Mistrzostwa Polski w skokach, ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem się sezonu zimowego. Wygrał Dawid za nim Piotrek, Kamil, Stefan i Jakub Wolny. Maciek 7 wyprzedził go Murańka czyli podstawowa szóstka pewnie będzie bez zmian. Pierwsze zawody będą w Wiśle, 16 listopada kwalifikacje, 17 konkurs drużynowy a 18 konkurs indywidualny. Zobaczymy jak w tym sezonie będą skakać, mam nadzieję że będzie się z czego cieszyć.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 17 listopada 2018, 18:06 - sob

Chyba pamiętaliście że dzisiaj zaczął się Puchar Świata? Pierwszy konkurs drużynowy w Wiśle i świetny początek. Zasłużona wygrana chociaż zepsuty skok Dawida spowodował pewną obawę o wynik. Jutro konkurs indywidualny i niedosyt że tylko podstawowa szóstka zdołała się zakwalifikować a młodzi nie dali rady, trochę szkoda.

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 17 listopada 2018, 18:30 - sob

Witaj Szedar w nowym sezonie skoków, piękny konkurs dzisiaj, tym bardziej, że Kamil byłby indywidualnie też pierwszy. Dyskwalifikacja Norwega była dużym zaskoczeniem. Odpadł nam poważny rywal. Niemcy trochę przez Dawida, a trochę przez warunki napędzili nam stracha, ale dobrze, że jest Kamil. Nie szło mu co prawda w kwalifikacjach, ale dziś było ok. Brawo chłopaki, rozpoczynamy kibicowanie. Zobaczymy jutro w indywidualnym. Bardzo pozytywnie zaskoczył dziś Wolny, może będzie równym, dobrym skoczkiem...no i młodym.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 18 listopada 2018, 17:29 - ndz

Po wczorajszym zwycięstwie dzisiaj jest pewien niedosyt było tak blisko, trochę szkoda że na własnej skoczni żaden z polaków nie stanął na podium. Ale patrząc jak skakali można mieć nadzieję że sezon będzie dobry Kamil, Dawid i Piotrek w niezłej formie Kuba skacze coraz lepiej, jak widać trener wiedział co robi wystawiając go do drużynówki. Miejmy nadzieję ze Maciek i Stefan w następnych konkursach będą skakać lepiej. Przekonamy się za tydzień.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 25 listopada 2018, 13:07 - ndz

Nie sądziłam, że uda się wczoraj rozegrać chociaż jedną serię, na tej skoczni zawody są często odwoływane z powodu wiatru. Tym razem nawet warunki wietrzne były dosyć równe. Przyjemnie było widzieć dwóch polaków na podium. Wiadomo było że Piotrek i Kamil skaczą dobrze ale skoki Kuby i Stefana też były niezłe, u Dawida na szczęście to tylko wypadek przy pracy i dzisiaj było dużo lepiej.
Dzisiejszy konkurs ciekawy, skoki dalekie i znowu Kamil na podium, zaskakuje Kuba bo dzisiaj też zajął niezłe miejsce. Gorzej z Maćkiem w lecie nie skakał najlepiej i teraz od początku sezonu nic się nie zmieniło chyba męczy się tym skakaniem i wciąż brak mu formy, może powinien odpuścić sobie kolejne zawody i trochę potrenować, szkoda bo zawsze go lubiłam i kibicowałam. Początek nasi mają dobry w klasyfikacji generalnej Kamil drugi, Piotrek trzeci, Dawid dwunasty, Kuba trzynasty, w klasyfikacji drużynowej zajmują pierwsze miejsce. To dopiero początek i jeszcze wszystko może się zmienić ale zapowiada się obiecująco.

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 26 listopada 2018, 11:22 - pn

Szedar, rzeczywiście jak dotąd nie jest źle, a nawet bardzo dobrze z wyjątkiem Maćka. Początek sezonu to zawsze niewiadoma i miałam z tyłu głowy lekką obawę o naszych. Na szczęście dla nas kibiców rozwiali ją od pierwszego konkursu. Cieszy postawa wszystkich chłopaków, ale zwłaszcza Kuby Wolnego, który fajnie się odnalazł w tej całej karuzeli. Trzymamy kciuki i kibicujemy dalej. Ale już z nadzieją uzasadnioną, nie w ciemno, a to dobry prognostyk na ten sezon.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 01 grudnia 2018, 21:33 - sob

Dzisiaj też nie było źle Piotrek znowu na podium mam nadzieję, że uda mu się w tym sezonie jeszcze stanąć na najwyższym stopniu podium. Najbardziej cieszy to, że w końcu przy gorszej dyspozycji jednego jest inny który go zastępuje.Wcześniej był tylko Adam później sam Kamil a reszta to tylko statyści, teraz przy trochę gorszej dyspozycji Kamila Piotrek skacze dobrze, może i Dawid w końcu zacznie. Miejmy nadzieje zę jutro będzie jeszcze lepiej.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół