Buduję ośrodek arteterapii

Anonse osób potrzebujących pomocy.
Regulamin forum
Anonse osób potrzebujących pomocy.
UWAGA! Osoby proszące o pomoc materialną lub finansową, w celu ograniczenia nadużyć, zobowiązane są do przesłania swoich danych emailem na adres forum. Proszę podać nick, imię i nazwisko, adres, telefon, i ewentualnie nr konta. Niezbędne dane będą podawane tylko tym, którzy zdecydują się na pomoc osobie potrzebującej. Ofiarodawcy proszeni są o nie wysyłanie pieniędzy na inny adres niż podany przez zainteresowanego, bez względu na podaną przez niego przyczynę. Ułatwi to możliwość weryfikacji jeśli ktoś z forumowiczów mieszka w danym mieście lub przekazania policji danych w szczególnych przypadkach nadużyć. Darczyńców prosimy o zachowanie rozwagi. Forum nie ma możliwości wszystkich sprawdzić, ani w pełni sprawdzić.
Iryd
Dekurion

Buduję ośrodek arteterapii

Postautor: Iryd » 09 sty 2018, 10:52

Witam, jestem wolontariuszką, nie posiadam organizacji, od 12 lat prowadzę wolontariat dla dzieci i młodzieży w Łodzi w postaci zajęć artystycznych. Z uwagi na wiele przeciwności losu z jakimi przyszło nam się zmagać na przestrzeni ostatnich lat postanowiłam we własnym zakresie zbierać fundusze na budowę ,,Domu Sztuki" ośrodka arteterapii dla swoich podopiecznych. Przez 4 ostatnie sezony wyjeżdżałam do miasta Zakopane i Krakowa, gdzie dzięki akceptacji projektu przez Władze Miasta zbierałam środki na ten cel grając i malując na ulicy ponieważ ze względów zdrowotnych moje możliwości były ograniczone. W ostatnim sezonie z uzbieranej puli udało mi się zakupić instrumentarium da najbardziej potrzebujących dzieci, oraz małą działkę, na której buduję mały ośrodek arteterapii, a w odległej perspektywie czasowej pozostawiam zakup większej ziemi budowlanej. Z uwagi na to, ze nie było mnie stać na ekipę budowlaną wszelkie prace przez ostatnie miesiące realizowałam sama. Budowlanka jest jedną z moich pasji, na terenie przyszłego ośrodka wytwarzam własne elementy betonowe ( kostka brukowa), tworzę betonowe rzeźby, postumenty ogrodowe, wykorzystując szlifierki kątowe,wykonuje też inne elementy małej architektury Obecnie brakuje funduszy na zakup materiałów budowlanych niezbędnych do ukończenia budowy dlatego staram się ukończyć zbiórkę wykonując zlecenia w różnych zakresach. W ostatnich latach młodzież, która dłuższy czas spędzała na terenie oddziału psychiatrii młodzieżowej zaczęła rezygnować z tego rodzaju terapii na rzecz obcowania ze sztuką co utwierdziło mnie w przekonaniu, że takie działania mają sens. Poszukuję wolontariuszy i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy pomogliby w nagłośnieniu sprawy. Obecnie wspólnie z uczniami wykonuję rękodzieło w formie świątecznych ozdób i szukam miejsca, aby wystawić je jako cegiełki w wybranych punktach jako cegiełki na omawiany cel, jeśli ktoś ma jakiś pomysł, znajomą dużą firmę, w której można byłoby zorganizować taki kiermasz będę wdzięczna za odzew. Szczegóły w odpowiedzi mailowej
mariaaleksandraart@gmail.com

PS Witaj Agnieszko!
Bardzo nas zaskoczyło to co robisz. Cieszymy się, że są tacy pozytywni ludzie jak Ty. My zaczynamy robić stronę dla pozytywnych, sympatycznych ludzi. Chcemy Twoje ogłoszenie umieścić na naszym forum. Może ktoś się zainteresuje i napisze do Ciebie. Chociaż tyle możemy dla Ciebie zrobić. Pozdrawiamy

PPS Witam, miło mi bardzo, dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy,
pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dalszych działaniach:)
Agnieszka S.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół