Resursa „Pod papugami”

Towarzyskie rozmowy na dowolne tematy.
Regulamin forum
Pamiętaj o dobrej atmosferze, bo ona jest celem nadrzędnym tego działu. Tu króluje relaks, swoboda rozluźnienie.
Resursa to forumowy klub towarzyski przeznaczony do przyjacielsko koleżeńskich rozmów . Założyciel nowej resursy jest jej koordynatorem. Ustala on zasady, niesprzeczne z regulaminem ffl, umożliwiające osiągnięcie celu przyświecającego powołaniu nowej resursy. Po wycofaniu się założyciela koordynację przejmują administratorzy forum.
Awatar użytkownika
Szedar
magis Centurion

Re: Resursa „Pod papugami”

Postautor: Szedar » 12 lutego 2018, 22:22 - pn

Czasami przeszłość trzeba zostawić za sobą,to co było nie wróci nawet gdyby się tego bardzo chciał,a ludzie których się kiedyś lubiło zmieniają się,nie zawsze na lepsze.

Abenita
alterum Centurion

Postautor: Abenita » 13 lutego 2018, 10:08 - wt

Witajcie, dziewczyny.

Mnie tez się marzy takie miejsce w necie, w którym można otworzyć się i napisac, co się czuje, i jeszcze żeby ktoś to zrozumial, - nie wysmial ani nie zignorowal. A z tym roznie bywa. Duzo teraz hejtu wszędzie, albo i ludzkiej "zwyklej" niezyczliwosci. Może tu uda nam się stworzyć taki klimat?

Ania, jak zdrówko dzisiaj? W chorobie wszystko jest nie-takie, prawda?

Myszka1
sub Miliarion

Postautor: Myszka1 » 13 lutego 2018, 17:23 - wt

Witajcie dziewczyny :)
Juz jestem po pracy , Nareszcie
Wiesz co ja tez jestem za tym żeby czstoo porozmawiać na rózne tematy tego typu.
Ja swoje w zyciu przeszllam niejedno, bardzo dobrze rozumiem rózne sporawy i potrafię doradzić również takim osobvom które potrzebują o cos sie zapytać . Jestem chętna równieez do wsparcia takich osób w jakiś sposób.

Awatar użytkownika
Anna
alterum Centurion

Postautor: Anna » 13 lutego 2018, 23:46 - wt

Witajcie,
Co u ciebie Abenitko słychać? Ja się już wyleczyłam a teraz walczę z uchem córki i kaszlem syna. Napisz parę słów. Pozdrawiam serdecznie.

Myszko,
Bardzo się cieszę, że dobrze czujesz się na forum. Dzięki temu możemy się lepiej zrozumieć i co za tym idzie - wspierać. A czasem po prostu normalnie pogadać. Pozdrawiam, idę spać bo już późno a jutro do pracy na rano.

Myszka1
sub Miliarion

Postautor: Myszka1 » 14 lutego 2018, 09:04 - śr

Witam Walentynkowo:)
W ten piekny dzień dla Zakochanych i Kochanych przytoczę wiersz zamiast zyczeń :)
x
We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do powicia
Dwa słowa - kocham ciebie.
[J.I. Kraszewski]
x
Miłego Walentynkowania Wszystkim życzę

Awatar użytkownika
Iryd
alterum Centurion

Walentynki

Postautor: Iryd » 14 lutego 2018, 09:17 - śr

Z okazji Walentynek życzymy wszystkim, by nigdy nie zabrakło Wam w życiu osób,
które kochacie i które Was kochają.
Zespół ffl

PS Myszko dzięki za wiersz

Abenita
alterum Centurion

Postautor: Abenita » 14 lutego 2018, 10:11 - śr

Iryd, bardzo ładne zyczenia walentynkowe. Wlasnie o to chodzi, by mieć kogos do kochania i samemu być kochanym, wtedy wszelkie trudy zycia staja się jakby o polowe mniejsze :) Moje osobiste zdanie jest takie, ze milosc jest niedoceniana w dzisiejszych czasach.

Ania, co u mnie? -powoli planuję urlop letni i organizuje wakacje moim corkom - przeglądam oferty kolonii (może jakiś oboz językowy?). (na zasadzie - zawsze lepiej myslec o blogim lenistwie niż o robocie :D). A inni? Planujecie wypoczynek czy bardziej na spontana?

ps. Myszko, ladny wiersz

Myszka1
sub Miliarion

Postautor: Myszka1 » 14 lutego 2018, 11:45 - śr

Czesto lubię sie wypowiadać nie slowami swoimi ale tak jak w tym przypadku wierszami lub muzyką

Awatar użytkownika
Szedar
magis Centurion

Postautor: Szedar » 14 lutego 2018, 22:24 - śr

Iryd,mam nadzieję że to co napisała E o skasowaniu wątku na kafe nie uraziło Cię.Może dobrze że tak się stało,czasami każdy ma chwilę słabości napisze coś czego nie powinien,później żałuje.Teraz przynajmniej wszystko zniknęło,nie został ślad po naszym gadulstwie.Nie brakuje mi tego wątku raczej tej anonimowości którą miałyśmy.Teraz zaczynam rozumieć jak musi się czuć Myszka.Trolle obserwują i czekają,zrobiły niezłą na nas nagonkę,nawet Ciebie broniły przed nami,mimo że wcześniej też Ci się obrywało.

Awatar użytkownika
Iryd
alterum Centurion

Postautor: Iryd » 14 lutego 2018, 23:23 - śr

Ja się nie obraziłem, tylko mnie zaskoczyło podejrzenia z rękawa ale E napisała później, że to może Kasia zgłosiła? Chyba jest zbyt podejrzliwa wobec ludzi. Kasia która z wami pisała mogłaby się obrazić, gdyby to przeczytała, a nie ma nic z tym wspólnego. Mi szkoda kontaktu z A. bo tak jak Ania lubi tenis. Miałyby wspólny temat. Gdyby się z nią mila kontakt to powiedz, że ją zapraszam, jak będzie chciała oczywiście. Razem z Anią dziwimy się ludziom, którzy skazują się tam na chamstwo i czytanie wulgaryzmów. Ze względu na ffl tam wchodzę, żeby znaleźć trochę fajnych osób ale nie bardzo lubię. Dawno nie przeczytałem tyle wulgaryzmów i prymitywizmu. Chyba nigdy. Dziwimy się, bo po co siedzieć przy stoliku gdzie obok pijak wymiotuje, jak można pójść dalej do ffl i robić to samo bez smrodu pijaka. Możecie sobie założyć własny temat na pogaduchach i pisać o czym chcecie. Wchodzisz w luźne pogaduchy i nie naciskasz tematu tylko przycisk nowy temat i piszesz jak każdy post. Temat i treść. A z rejestracją ty sobie dałaś radę to i koleżankom jakby co podpowiesz. No ale to wasz wybór.

Myszka1
sub Miliarion

Postautor: Myszka1 » 14 lutego 2018, 23:59 - śr

Szedar i Iryd
Na Kafe już nigdy nie będziee tak jak trzeba. Wydaje mi się tylko że to jest wina Moderacji na niej, jakby nie pozwalała na wyzwiska itp. sytuacje to by tego nie bylo co traz si dzieje. Takie osoby powinny napierw dostać ostrzerzenie, a jak to nie skutkuje to Bana . Tak przed laty jak jeszcze dobrze pamięetam BYŁŁO.
Co do kasowanych topików to nawet temat o Polityce leciał bez przerwy , wiecie dlaczego bo założycielm teego tematu była naprawdęe Legenda Kafetrii. Na mój temat nic nie powiem , tylko szkoda mi niektórych osob chociaz ja też byłam ofiarą na tym portalu
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2018, 00:07 - czw przez Myszka1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kymen
Site Admin

Aktualności

Postautor: kymen » 15 lutego 2018, 00:02 - czw

Dziewczyny zaglądajcie czasem do nowego działu Aktualności. Znajduje się na samym dole. Przeznaczony jest również do różnych życzeń np. świątecznych. Można się do nich dopisywać. Ale głównie są tam informacje które powinny dotrzeć do wszystkich. Teraz jest tam informacja o konkursie plastycznym. Proszę żebyście przeczytały.
Dziękuję

Awatar użytkownika
Szedar
magis Centurion

Postautor: Szedar » 15 lutego 2018, 14:31 - czw

Dlaczego nadal zaglądamy na kafe? Z przyzwyczajenia,poza tym tam pisze dużo ludzi i czasami naprawdę można trafić na coś ciekawego.Ja dowiedziałam się tam tego, czego wtedy potrzebowałam.Na żadnej mądrej stronie nie było tyle informacji ile było na jednym z wątków.

Myszka1
sub Miliarion

Postautor: Myszka1 » 15 lutego 2018, 14:52 - czw

Szedar mozna również tu się dowiedzieć o różnych sprawach, tylko się pytaj

Awatar użytkownika
Anna
alterum Centurion

Postautor: Anna » 15 lutego 2018, 19:08 - czw

Abenikto
Planujemy raczej spontan last minute. Myślimy o południu Europy, może Słowenia...to jeszcze nie ustalone. Trudno dużo wcześniej coś organizować bo sytuacja rodzinna niepewna i różnie może być. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Szedar
magis Centurion

Postautor: Szedar » 15 lutego 2018, 21:37 - czw

Wiesz Myszka ,tam wyczytałam wszystkie fora których potrzebowałam ,wiem mniej więcej ile masz lat i pewnie ten temat też nie jest Ci obcy,na razie nic się nie dzieje,więc go już dalej na razie nie zgłębiam, ale jak się coś zacznie dziać,to nie omieszkam zapytać.

Myszka1
sub Miliarion

Postautor: Myszka1 » 15 lutego 2018, 21:44 - czw

Nie ukrywam mam trochę tych lat i chętnie pomogę jak będzie trzeba.
Już mi dużo takich wirtualnych przyjaciół tutaj pomogło w mym smutku. Teraz sama chce pomóc komuś jak potrafię:)

lulu
medium Miliarion

Postautor: lulu » 16 lutego 2018, 15:10 - pt

Żeby nie było tak poważnie, to może jakiś kawał?
Żona do męża:
-Niczego nie zauważyłeś?
- Włosy podcięłaś?
- Nie!
- Nowa sukienka?
- Nie.
- No, to nie wiem...
- Włosy podcięłam!
- Toż na początku to mówiłem!
- Zgadłeś, a miałeś zauważyć.

Awatar użytkownika
Anna
alterum Centurion

Postautor: Anna » 16 lutego 2018, 15:33 - pt

Idą przez pustynię słoń a za nim mrówka. W pewnym momencie mrówka odwraca się i mówi:
- Słoniu, ale kurzu robimy!

Myszka1
sub Miliarion

Postautor: Myszka1 » 17 lutego 2018, 08:22 - sob

Witam w ten sobotni mroźny poranek :)
Dla humoru , to cos po mojemu czyli po sląsku
x
Gornik wpadł do szybu w kopalni, przerażeni koledzy nachylają się nad
czeluścią...
- Francik... żyjesz?!
- Żyja - odpowiada Francik.
- Mosz złomaną nogę?
- Nii...
- To może ręka?
- Niii...
- To dlaczego nie wychodzisz?!
- Bo jeszcze lecaaa...

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół