Resursa „Pod papugami”

Dział ogólny forum koleżeńskiego
Iryd
Moderator Globalny

Resursa „Pod papugami”

Postautor: Iryd » 31 stycznia 2018, 22:00 - śr

Resursa Pod papugami powstała dla zbliżenia i poznania się sympatycznych osób, wzajemnie się wspierających. Celem jest budowanie przychylnej atmosfery. Zapraszam do swobodnej rozmowy.

Anna
sub Miliarion

Re: Resursa „Pod papugami”

Postautor: Anna » 31 stycznia 2018, 23:34 - śr

Hej jak widzę, Abenitko już wróciłaś . Jak udał się wyjazd, jaką miałaś pogodę? Pewnie ciężko jest wracać do pracy po urlopie? Ja trochę chorowałam, potem miałam dyżury od siódmej. To raczej trudno mówić, że zbytnio odpoczęłam.
Nazwaliśmy te luźne tematy resursa tak dla odróżnienia od innych forów.

Abenita
tribus Centurion

Postautor: Abenita » 01 lutego 2018, 12:06 - czw

No hejka.

Wrocilam - bylo bajkowo i baardzo snieznie :). Moje dziewczynki zrobily spore postepy w szusowaniu, i niedlugo mamusia prawdopodobnie bedzie zostawac daleko w tyle na stoku, ale, nie narzekam, tak widac musi byc ;).

Co do naszego forumowego klubu towarzystkiego, to musze powiedziec, ze nigdy wczesniej nie bylam jedną z pierwszych osob, najczesciej zdarzalo sie, ze dolączalam do dzialajacej grupy, i, nie zawsze udawalo sie "wkręcic". Widze tu szanse dla osob mniej smialych, czy nawet calkiem oniesmielonych, by zaczac udzielac sie w takiej, jak wy to nazywacie resursie. Na pewno wpisy nie zostaną bez odzewu.

pozdrawiam cieplutko

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 01 lutego 2018, 22:22 - czw

Hej Abenito!
Cieszę się, że spędziłaś bardzo miłe chwile na upragnionym urlopie, a dzieci zrobiły postępy w szusowaniu. One zwykle są lepsze od nas jeśli chodzi o brawurowe wyczyny, bo to i więcej naturalnej energii i chęci do nowej przygody. Najgorsze w urlopach jest to, że szybko mijają… ale spokojnie, następny urlop też będzie wspaniały. W każdym razie co dzień do niego bliżej i bliżej… Mój urlop to czysta porażka w chorobliwie dobrym stylu ale cóż… bywa i tak. Trzymam się pędzla, bo drabina leci. Na szczęście lubię dzieci!
Abenitko, przeczytaj w dziale „O forum” zasady działania resursy. Zachęcam do zajrzenia tam ciebie i wszystkich, którzy to przeczytają.

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 11 lutego 2018, 11:17 - ndz

Niedziela, oglądam olimpiadę, Polaków nie widać w czołówce jakiś zawodów, dlatego trzeba się zadowolić ranną kawą. Właściwie nie wiem dlaczego jesteśmy tacy słabi w sportach zimowych?
Zapraszam na kawę koleżanki z resursy.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 11 lutego 2018, 12:58 - ndz

Tak się myślałam że Kobalt to Ty ,tylko nie byłam pewna,dlatego użyłam nicku z kafe.Też wczoraj pocieszyłam się winem,cóż robić,dzisiaj już tylko kawa.Rano obejrzałam trochę łyżwy na 5000,jak nie wyskoczy jakaś niespodzianka to w tym roku może być dużo gorzej niż na poprzedniej olimpiadzie.

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 11 lutego 2018, 13:18 - ndz

Ja teraz przeżywam ogromny sukces naszego saneczkarza. W poprzednich olimpiadach był 23 i 23 a obecnie ma szanse na 19 miejsce. Chyba nie wytrzymam taki sukces. A teraz info o Guziku 59 miejsce i się załapał do 60 w biegu pościgowym.

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 11 lutego 2018, 13:53 - ndz

Hej Szedar
Cieszę się, że tu jesteś i można fajnie pogadać. Od czasu do czasu lubię popatrzeć na niektóre numery kabaretowe, choć większość z nich beznadziejna ale czasem trafi się coś bardziej interesującego. Nie jestem "zabitym" pasjonatem czegoś konkretnego, nieraz lubię popatrzeć na stare filmy, posłuchać muzyki czy coś przeczytać. Tak jak większość ludzi.
Hej Abenitko.
Szkoda, że nie pokazujesz się na forum. Pozdrawiam.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 11 lutego 2018, 19:24 - ndz

Kabarety oglądam tylko w telewizji więc ciągłe powtórki,czekam na lato wtedy będzie coś nowego.Nie jestem jakąś mega fanką ale lubię,są takie numery,że potrafię się śmiać mimo,że oglądam je po raz enty.Ostatnio kilka razy trafiłam na Halamę i jego monolog o odchudzaniu,zawsze mnie to bawi.Kiedyś wiedziałam że wszystkie nowości znajdę w dwójce ale nowa władza chyba nie lubi kabaretów i w tamtym roku musiałam ich szukać na innych programach.

Abenita
tribus Centurion

Postautor: Abenita » 12 lutego 2018, 08:43 - pn

Oj, a ja wczoraj "latałam" po internecie w roznych sprawach, a pysznej kawki serwowanej przez Iryda nie zobaczyłam ;)
Ale, co się odwlecze..?

To moze ja zaproszę Was na dzis? Kawka i szarlotka, pyszna, domowej roboty :)

Co porabiacie?

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 12 lutego 2018, 08:54 - pn

Ania to jest w pracy a ja w domu, bo ja pracuję w domu rozliczenia dla firmy ale to nie podatki. Takie wewnętrzne ich sprawy. To jestem często w sieci. Oglądamy trochę olimpiadę a cieszy nas że chyba się da przekonać kogoś do forum. Takie co lubią pisać. A za ciasto i kawę dziękuję dziś też się przyda bo u nas jakoś pochmurnie.

Abenita
tribus Centurion

Postautor: Abenita » 12 lutego 2018, 09:14 - pn

No pogoda nie zachęca dziś do spacerow, ani nie rozpieszcza :)

Milej pracy, Iryd :) Ja chyba tez się powoli za cos zabiorę, nie ma zmiłuj:)

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 12 lutego 2018, 14:32 - pn

Hej
Właśnie przyszłam z pracy. Obejrzeliśmy nasze panczenistki na olimpiadzie, rezultaty zgodne z przewidywaniami. Mamy w domu mały szpital; syn przeziębiony, córka ma chyba zapalenie ucha, dziś idziemy do lekarza. Pomimo zastosowania środka zapobiegawczego w postaci czosnku wirusy mają się dobrze naszym kosztem. Toż to istna kpina! Takie małe a rządzą! Pozdrawiam szczególnie wymownie, "sezonowo".

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 12 lutego 2018, 14:44 - pn

Witam
Czytam Was od dzisiaj , bo jestem nową urzytkowniczką na tym forum i z milą chęcią dołacze sie do was.
Jestem strasznie niesmiała ale i otwarta na wszystko

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 12 lutego 2018, 20:13 - pn

Jaka tam nieśmiała? Na twoim forum! Pytała się dzisiaj o ciebie Szedar żeby cię zaprosić. Napisałem jej, że ty tu już jesteś, ona też z kafet. To forum jest po to by ludzie poczuli się miło i swobodnie. Ja tylko lubię sobie pożartować itp. ale lubię jak inni się nie obrażają i też sobie żartują.

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 12 lutego 2018, 20:29 - pn

Miło o tym widzieć i dziękuję
~~~~~~~~~~~
Witaj Szredar .miło mi że kogoś spotkała. Z Kafeterii

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 12 lutego 2018, 21:34 - pn

Cześć Myszko!
Podczytywałam forum F na którym pisałaś, zaglądałam też na te które założyłaś ale tam nie podobali mi się Twoi rozmówcy i nie za bardzo dawało to się czytać.Ktoś się strasznie na Ciebie uwziął i nie odstępował ani na krok.Ale nigdy bym nie pomyślała że jesteś nieśmiała,tak jak wcześniej napisałaś.

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 12 lutego 2018, 21:46 - pn

Szredar ja na niej za dużo swojego przeszłam tam . Mało to jest powiedziane że ktoś się na mnie uwzial , jestem szykanowana często i obrażana, Chyba sama to zauważyłaś Kiedyś miałam pełno tam przyjaciół ale jedna osoba ze mnie zrobiłaba nawet nie powiem co ze mnie zrobila bomusialabym brzydko klnąc.
Najgorsze że w tym przypadku jest że kiedyś napisałam o sobie trochę za dużo o moim życiu na tym fofum i jedna osoba to zaczęła przeciw mnie pisać iosmieszac mnie przed wszystkimi dodając jeszcze coś od siebie.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 12 lutego 2018, 22:04 - pn

Zauważyłam że tam lepiej uważać co się pisze,chociaż nie ważne co piszesz i tak ktoś się czepi.Twoim koleżankom też się nieźle oberwało,szczególnie B i Z-A.Zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi,ale tego chyba nie da się zrozumieć.

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 12 lutego 2018, 22:09 - pn

Oczywiście się nie da tego uniknąć .
Ja wiele lat tam byłam z długa przerwa ostatnio .
Teraz potrzebowałam się wygadać do kogoś i trafiłam na jeden topik który wspominał stare czasy i dawnych bywalców i pokazałam się na nim . To byl znów mój błąd .

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 12 lutego 2018, 22:22 - pn

Czasami przeszłość trzeba zostawić za sobą,to co było nie wróci nawet gdyby się tego bardzo chciał,a ludzie których się kiedyś lubiło zmieniają się,nie zawsze na lepsze.

Abenita
tribus Centurion

Postautor: Abenita » 13 lutego 2018, 10:08 - wt

Witajcie, dziewczyny.

Mnie tez się marzy takie miejsce w necie, w którym można otworzyć się i napisac, co się czuje, i jeszcze żeby ktoś to zrozumial, - nie wysmial ani nie zignorowal. A z tym roznie bywa. Duzo teraz hejtu wszędzie, albo i ludzkiej "zwyklej" niezyczliwosci. Może tu uda nam się stworzyć taki klimat?

Ania, jak zdrówko dzisiaj? W chorobie wszystko jest nie-takie, prawda?

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 13 lutego 2018, 17:23 - wt

Witajcie dziewczyny :)
Juz jestem po pracy , Nareszcie
Wiesz co ja tez jestem za tym żeby czstoo porozmawiać na rózne tematy tego typu.
Ja swoje w zyciu przeszllam niejedno, bardzo dobrze rozumiem rózne sporawy i potrafię doradzić również takim osobvom które potrzebują o cos sie zapytać . Jestem chętna równieez do wsparcia takich osób w jakiś sposób.

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 13 lutego 2018, 23:46 - wt

Witajcie,
Co u ciebie Abenitko słychać? Ja się już wyleczyłam a teraz walczę z uchem córki i kaszlem syna. Napisz parę słów. Pozdrawiam serdecznie.

Myszko,
Bardzo się cieszę, że dobrze czujesz się na forum. Dzięki temu możemy się lepiej zrozumieć i co za tym idzie - wspierać. A czasem po prostu normalnie pogadać. Pozdrawiam, idę spać bo już późno a jutro do pracy na rano.

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 14 lutego 2018, 09:04 - śr

Witam Walentynkowo:)
W ten piekny dzień dla Zakochanych i Kochanych przytoczę wiersz zamiast zyczeń :)
x
We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do powicia
Dwa słowa - kocham ciebie.
[J.I. Kraszewski]
x
Miłego Walentynkowania Wszystkim życzę

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół