filtrowanie

Towarzyskie rozmowy na dowolne tematy.
Regulamin forum
Pamiętaj o dobrej atmosferze, bo ona jest celem nadrzędnym tego działu. Tu króluje relaks, swoboda rozluźnienie.
Resursa to forumowy klub towarzyski przeznaczony do przyjacielsko koleżeńskich rozmów . Założyciel nowej resursy jest jej koordynatorem. Ustala on zasady, niesprzeczne z regulaminem ffl, umożliwiające osiągnięcie celu przyświecającego powołaniu nowej resursy. Po wycofaniu się założyciela koordynację przejmują administratorzy forum.
majcik044
medium Miliarion

Re: filtrowanie

Postautor: majcik044 » 13 czerwca 2018, 18:45 - śr

Zle mnie oceniasz braciszku 😜

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 13 czerwca 2018, 21:49 - śr

OK Pożyjemy zobaczymy jak się będzie nam układało. Jednak pozwolisz Majka że przezornie zakupię sobie szkła pancerne do swoich okularów 😎

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 13 czerwca 2018, 22:15 - śr

Gdyby się komuś chciało pomyśleć to czekam na dobre rady kropka niekoniecznie dzisiaj kropka Otóż rzecz w tym przecinek że jadąc rowerem zderzam się co chwilę z jakimiś robaczkami muszkami lub komarkami przecinek dokładniej nie zidentyfikowałem jeszcze kropka są ich całe chmary kropką nie muszę chyba tłumaczyć że wpadają wszędzie kropka byłbym wdzięczny za pomysły jak uniknąć tych przykrych zdarzeń kropka

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 13 czerwca 2018, 22:37 - śr

Noo to pancerne szkła do okularów ochronią ci oczy zarówno przed moimi paluchami jak i owadami. A resztę Saama wypsikaj muchozolem 😁

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 14 czerwca 2018, 00:34 - czw

Majka 🙂 dezatyracja czy jak to tam się zwie calej gminy to przedsięwzięcie nie na moją kieszeń. Ja mogę tylko to tu, to tam wypsikać
Okulary na owadziki nie pomagają. Lotnicze gogle szybciej by się sprawdziły

Celinka gdyby się pojawiła to bardzo proszę o jakąś aktualizację. W sumie to nie bardzo wiem jak sie sprawy u Cieebie mają

dobrej nocy 🌌🌛🌌
kolorowych dobroradowych....

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 14 czerwca 2018, 06:02 - czw

Co taka cisza?
Dzień dobry :) Dziś jest Światowy Dzień Krwiodawstwa, wzięłam wolne i lecę do wampirków spuścić troszkę krwi :)
Miłego dnia wszystkim życzę :)

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 14 czerwca 2018, 08:53 - czw

Dzień dobry Malgano.
Czcząc Dzień Krwiodawstwa właśnie oddałam trochę swojej uniwersalnej.
Saam bracie mój dałam ci dobry przykład. Na razie sie bunkrujesz ale licze że też to dzisiaj zrobisz.
Pogodnego dnia.

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 14 czerwca 2018, 10:46 - czw

dzień dobry!
✋🙂

cześć Małgosia 🌸
hej Majka 🌸

Przykro mi Majka że powiem to co powiem. Saama chcialaś. Nie darzę sympatią wszystkich którzy zbliżają się do mnie z igłą. Dlatego trudno będzie namówić mnie bym sam się do nich zbliżył. Ale oczywiście nie mówię całkiem nie. Gdyby stanęli na mojej drodze to pewnie dałbym się zaprosić do krwiobusu.Po pracy szukać stacji krwiodawstwa mi się nie usmiecha. A nie mogę tak jak Małgosia nie przyjść sobie do pracy.
Na swoim koncie mam prawie półtora litra więc nie jestem zupełnie zielony w tej dziedzinie. Ale to dawne czasy.
Przed chwilą wysłuchałem wiadomości w lokalnym radiu, nic nie mówili o żadnej akcji krwiopijców.
Będziemy zgłębiać temat.

Udanego dnia wszystkim 🙂

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 14 czerwca 2018, 11:06 - czw

Czyli teoretycznie mnie także nie darzysz sympatią. Oj ty...co z cb za brat 😁
A to o wolnym to tylko wymówka. Każdy wie ze w dzień oddania dostaje sie wolne.

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 14 czerwca 2018, 11:14 - czw

Wiadomość z ostatniej chwili: właśnie radio podało że jest akcja przed ratuszem. Nawet nagrody rozdają dla oddających krew w postaci zaproszeń dla par do restauracji, wizyt u fryzjera i innych. Niestety, akcja jest od dziesiatej do trzynastej, czyli nie dla mnie. A już bylem prawie zdecydowany 😁

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 14 czerwca 2018, 11:19 - czw

Majka 🙂 a to Ty tutaj z igłą przychodzisz? To ja się chowam pod łózko
U nas wolne za krew postrzegane jest jako wymiganie się od pracy.

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 14 czerwca 2018, 11:55 - czw

Jakieś dziwne to... Przecież po tym człowiek jest oslabiony i musi sobie podogadzac. Do ciebie przyjdę z igłą jak bedziesz niegrzeczny.

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 14 czerwca 2018, 11:57 - czw

Malgano a ty jak sobie dogadzasz ( i czy w ogóle dogadzasz) po dobrym uczynku wobec bliźnich?

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 14 czerwca 2018, 16:26 - czw

Nie należę do klubu czerwonokrwistego, jakoś tak wyszło. Ale chylę czoła przed każdą utoczona z was kroplą.
😊
Lecę oglądać otwarcie.⚽

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 14 czerwca 2018, 16:51 - czw

Cześć Luluś
To zdasz mi relacje bo ja na przedstawieniu pierworodnej i jedynej.

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 14 czerwca 2018, 17:38 - czw

Majeczko, w ogóle sobie nie dogadzam, oddaję i tyle. Dziś z okazji święta oprócz pakietu czekolad dostałam też maskotkę w kształcie kropli krwi :D A! I pan doktor na którego zawsze trafiam zauważył, że jestem stałym bywalcem - aż się zdziwiłam, ale zaraz pomyślałam, że od tego ma komputer. Chciałam oddać płytki bo byłam na tyle wcześniej, że był na to czas ale okazało się, że musiałabym czekać prawie dwie godziny, to zrezygnowałam. Od września mają być dwa stanowiska to będzie szybciej.
Czy Ty Maju też po oddaniu czujesz się jak po tlenku diazotu? Ja tak, nigdy nie czuję się osłabiona za to zawsze wpadam prawie w euforię :D

Saam, u mnie w pracy wiele osób oddaje krew tak że nikt nie posądza nikogo o miganie się. Słyszałam, że dawniej skacowani panowie chodzili do stacji krwiodawstwa, żeby mieć wolne, tylko nie bardzo wiem, jak im się to udawało - przecież po imprezie widać i czuć przepicie, to chyba od nich nie brano? No, ale to tylko pogłoski, sama takich nie spotkałam.
W ogóle dziwię się dlaczego brakuje krwi, skoro zawsze są kolejki do oddania?

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 14 czerwca 2018, 17:44 - czw

Malgano ja czuję sie zawsze słabo i poprawiam sobie samopoczucie sokiem z pomarańczy i gorzką czekoladą. No i dziś dodatkowo mam frajdę z przedstawienia, które było wspaniałe. Właśnie się skończyło, maleństwo było boskie i z tego tytulu idziemy na lody.

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 14 czerwca 2018, 18:02 - czw

Majciku, nasze Maleństwa są dla nas zawsze boskie 😁 gratuluję dziewczynce udanego występu

Otwarcie bardzo ładne, mnie się podobało. Kolorowo, wesoło, Krótko, intensywnie a ich piękna sopranistka wyglądała jak z bajki.
Meczu już nie mogę oglądać, bo jestem w pracy, ale słyszę wyniki.

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 14 czerwca 2018, 18:27 - czw

I ja gratuluję Kai występu, na pewno pięknie wypadła - masz z czego być dumna Maju :) Ja zawsze w czasie występu moich pociech miałam łzy w oczach i później musiałam się im tłumaczyć :D
Za gorzką czekoladą nie przepadam, chyba,że jest z chilli lub z imbirem. Za to często noszę z sobą sok pomidorowy zaprawiony tobasco i dziś też miałam.

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 14 czerwca 2018, 19:18 - czw

Dziękuję w imieniu Kajuni 😉
Ja nie płakałam , za to najgłośniej bilam brawo.
A rycze zawsze na akademii z okazji Dnia Matki. Jak głupia jakaś ☺ a dziecko biedne myśli jak w tej reklamie "dlaczego mama placze kiedy wszystko mi sie udało"

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 14 czerwca 2018, 20:06 - czw

cześć Lulu 🌸 dla nas prawdziwe otwarcie będzie w najblizszy wtorek. Wtedy nasi piłkarze zagraja pierwszy mecz na MŚ.

Majka 🙂 a dzisiejsze przedstawienie to z jakiej okazji było? Chyba nie z okazji Dnia Krwiodawstwa.

Małgosia 🙂 sok już doprawiony kupujesz czy sama doprawiasz? Jestem co prawda umiarkowanym ale jednak fanem pomidorowego. Niestety nie mam tabasko aby sprawdzić czy z nim sok jest lepszy.

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 14 czerwca 2018, 20:19 - czw

Saam, sama doprawiam. Ten zwykły smakuje jak przecier pomidorowy, nawet te pikantne są za łagodne. Nie, żebym lubiła piekło w gębie ale muszę czuć pieczenie w przełyku jak piję :)

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 14 czerwca 2018, 20:27 - czw

Saam ☺
Bez okazji, po prostu dzieci chcialy zrobić przedstawienie i zrobiły.

Chelia
sub Miliarion

Postautor: Chelia » 14 czerwca 2018, 22:05 - czw

Hej!
Chyba wracam do normalności. Takiej w miarę bo najgorsze jeszcze przed nami. Ale już jestem oswojona z sytuacją. Dobrze też, że skończyło się wolne i już dzisiaj byłam w pracy. Praca pomaga nie tylko na kaca:D
Dzięki kochani za wszystkie pozytywne wibracje wysyłane do mnie:*. W końcu pomogło:)

Ja jakoś nigdy nie miałam okazji oddać krwi prócz tej pobieranej do badań i podobnie jak Lulu mam wielki szacunek dla tych co oddają. Ciekawe czy tę krew z badań jakoś wykorzystują czy wyrzucają?

Dobrej nocy wszystkim:)

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 15 czerwca 2018, 00:33 - pt

hej Celinko 🌸 fajnie że się pojawiłaś. Będziemy w Twoją stronę w dalszym ciągu wysyłać pozytywną energię.

dobrej nocy 🌌🌛🌌
kolorowych spokojnych ....

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół