filtrowanie

Towarzyskie rozmowy na dowolne tematy.
Regulamin forum
Pamiętaj o dobrej atmosferze, bo ona jest celem nadrzędnym tego działu. Tu króluje relaks, swoboda rozluźnienie.
Resursa to forumowy klub towarzyski przeznaczony do przyjacielsko koleżeńskich rozmów . Założyciel nowej resursy jest jej koordynatorem. Ustala on zasady, niesprzeczne z regulaminem ffl, umożliwiające osiągnięcie celu przyświecającego powołaniu nowej resursy. Po wycofaniu się założyciela koordynację przejmują administratorzy forum.
lulu
sub Miliarion

Re: filtrowanie

Postautor: lulu » 05 lipca 2018, 10:16 - czw

Cześć
Termomiks to taki garnek za 5 tys. Gotuje, sieka, wyrabia chleb i tam jeszcze jakieś cuda, no ale nie pierze 😁

Saam, bo pomyśle, że kobieta kojarzy ci się z praniem, gotowaniem i sprzątaniem.
Podobno żonę można zastąpić drugą żoną albo kochanką, no ale jeśli dla ciebie ważniejsze sa wyprasowane ubrania to kup to cudo.
I otwórz magiel.

Zagadkę zadam tu, bo przecież taki tłok na tym forum, że się na temat zagadek nie dostane: co takiego ładnego skserowanego urodziło się 22lata temu?

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 05 lipca 2018, 11:26 - czw

cześć Lulu 🌸 powinnaś przychodzić na forum trochę wczesniej, wtedy nie ma tłoku 😁 albo późno w nocy tak jak Celinka.
Myślę że w zagadce chodzi o siedmioraczki, pierwsze na świecie, znaczy ludzkim świecie. Z tym że zagadka jest również to dlaczego jedne źródła podana że był to rok 96 a inne 97 ubiegłego wieku. I jak na ...niaczki to podobieństwa miedzy nimi nie widać. Wychodzi na to że ksero bylo jakieś rozkalibrowane 😁

Umiejętność gotowania, prania i sprzatania to ciut za mało aby aby takim urządzeniem podmienić żonę. Inżynierowie jeszcze muszę udoskonalić je o kilka niezbyt skomplikowanych funkcji. Ale nawet jesli im się to uda to nie bedzie to raczej dla starych wróbli ktorzy na plewy nie dadzą się nabrac 😎

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 05 lipca 2018, 13:19 - czw

Ja już złapałem ✋😎✋ i to kilkanaście razy. Oczywiście obiema rękami, jedną to bym raczej nie dał rady.

https://youtu.be/zxo-QwJMUV4

Koleżanki lepiej znają sie na biustach bo łapią za nie codziennie. Ja tylko od święta. Tak więc pytanie: naturalne czy nie?

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 05 lipca 2018, 14:14 - czw

📢 Uwaga !
Włączam na topiku funkcję "skojarzenia".
Każdy kto tworzy kolejny post pisze w nim swoje skojarzenie do słowa z poprzedniego posta. Albo na jego początku albo na końcu. Żeby nie było wątpliwości to slowo skojarzone należy poprzedzać sk - na przyklad:
sk- armata
lub
skojarzenie - armata

Oczywiście nie ma obowiązku dopisywania skojarzenia.
Można również "na szybkiego" napisać tylko skojarzenie.

Zaczynamy od kluczowego dzisiaj slowa : PIERSI

skojarzenie - kobieta

👀

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 05 lipca 2018, 15:09 - czw

Saaam chyba mamy inne poczucie humoru, bo mnie to z twojego linku nie śmieszy . Chyba, że tam dalej miało być cos wesołego ale wystarczyły mi pierwsze zdjęcia, żeby nie chcieć oglądać dalej.
Czego ty wyszukujesz w tym necie? To już nie wystarczy ci popatrzeć na normalną kobietę tylko takie monstrum?

W mojej zagadce chodziło mi o klon owieczki dolly więc nagrodę czyli paczka z biedronki zjem sama bez Saaama.
( Nie masz czego żałować, ohydny jest więc to raczej kara a nie nagroda)

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 05 lipca 2018, 17:10 - czw

Lulu 🙂 teraz wracam z pracy i jestem tak głodny że wszystko co nadaje się do jedzenia byłoby nagrodą.
Może chociaż na obkruszony lukier zasłużę sobie wklejając Dolly song

https://youtu.be/U2wtIIT9hMU

Poprzedni link nie był dla śmieszności lecz w celach poznawczych niecodziennych zjawisk. Nie w każdym przedstawionym tam przypadku przyciąganie ziemskie ma taką samą wartość 😁 gdybym wrzucił normalne biusty to pewnie byłoby mi się trudniej wybronić 😁

Chelia
sub Miliarion

Postautor: Chelia » 05 lipca 2018, 23:32 - czw

Hej wieczorkiem:)

Wpadam nieco wcześniej bo już padam na twarz mimo wolnego. Odtworzyłam teraz wszystkie linki na lapku bo z telefonu coś przestały mi się otwierać.
Aż trudno uwierzyć, że te biusty z linku istnieją naprawdę lub są naturalne. Ale przecież nikt normalny nie robił by sobie takiego kuku powiększając:D chyba, że komputerowo:D
Lulu:) jadasz ohydne pączki z biedronki?:D tak w ogóle to rozbawiła mnie dzisiejsza Wasza wymiana zdań, dzięki;) dobrze było sobie poczytać bo mój poziom żartowania jest teraz dość ograniczony.
Saam:) a po co skojarzenia skoro piersi elektryzują bez skojarzeń:P zwłaszcza facetów. Ja jako kobieta kojarzę je z karmieniem, bielizną lub samomasażem w celu profilaktycznym:)
Właśnie już się połapałam przy kąpieli i idę spać.

Dobrej nocy wszystkim:)

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 06 lipca 2018, 00:15 - pt

hej Celinko 🌸 natura płata rożne figle. Jedni mają duże uszy a inni długie nosy. Nie zauwazyłem aby akurat te panie były niezadowolone z takich wybryków natury. Znaczy że i amatorzy na takie cacka są 😁
Ze skojarzeniami chodziło mi o ciągłą a nie jednorazową zabawę. Takie przekazywanie z reki do ręki albo inaczej sztafeta. Zakładać osobny topik na skojarzenia nie ma sensu.
To że zacząłem od piersi to czysty przypadek. Możemy zacząć jeszcze raz. A więc SAMOLOT.

dobrej nocy 🌌🌛🌌
kolorowych okrągłych ....

skojarzenie - latać

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 06 lipca 2018, 10:25 - pt

Podobno wymyślili go mężczyźni aby kobiecie zamknąć usta 😁

dzień dobry!
✋🙂

Najdłuższy zarejestrowany podobno trwał 46 godzin i 24 minuty. Czy przez cały czas sprawiał przyjemność to tego nie wiem. Idealny zaś powinien skończyć się po dwunastu sekundach. Hmmm, trochę krótko. Ale przecież można powtórzać 😉
6 lipca jest Światowy Dzień Pocałunku 💋
Ciekawostką jest że pomysł ten wyszedł od stomatologów. Czyżby dentyści byli najbardziej całuśnym zawodem? A może to tylko troska o innych.
Tak więc dzisiaj zapominamy o czosnku i innych aromatycznych przyprawach co by nie zniechęcać potencjalnych całusobiorców 😁
Piatek, piąteczek, piątunio
Udanego dnia 🙂

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 06 lipca 2018, 14:59 - pt

Cześć.
Niby piątek, ale jest jeszcze sobota. Dla mnie pracująca.
I dopiero niedziela.
Burza dzisiaj wisi w powietrzu. Ale nie przychodzi tylki męczy takim ciężkim powietrznem. Niech by już była i się skończyła to przyszłoby orzeźwienie.

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 06 lipca 2018, 16:12 - pt

cześć Lulu 🌸 a ja mam wolną sobotę. Od poważniejszych prac domowych też bo przyjechała rodzinka i będę się gościł.
U mnie też duże zachmurzenie ale podobno deszczu z tego ma nie być. Synoptyk miejscowy mówił że we wtorek albo w środę może na Środkowym Pomorzu popadać.

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 06 lipca 2018, 18:52 - pt

Przyjeżdżają do ciebie goście, to się będziesz bawił Saam, nie saaam.

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 07 lipca 2018, 11:29 - sob

Rzeczywiście mam się z kim bawić. Najczęściej na podłodze. Już mi zaczyna pomysłów brakować. Trzeba powtarzać to saamo.

dzień dobry!✋🙂

Pośpiesznie otworzę topik co by nie było że całkowicie wolna sobota od wszystkiego.
Myślałem że będzie upalny weekend ale bywa różnie. Czasem chmurki czasem słonko. Ale wiaterek studzi to co słońce zdąży podgrzać

Widzę w kalendarzu że jest Światowy Dzień Czekolady.
Ja raczej nie powinienem sobie na zbyt wiele pozwolić, Ale kosteczkę owszem.

Udanej soboty wszystkim 🙂

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 07 lipca 2018, 20:40 - sob

Przyniosłem bombonierke .....

"Choć papierków po cukierkach
Ślad i tam i tu
Marzy ci się bombonierka
Istny cud
Żeby tak nasycić się
Ale wciąż w zapasie mieć
I rozgryzać tę zagadkę
Tę zagadkę
Po ostatnią czekoladkę"

Basia Stępniak-Wilk i Grzegorz Turnau

https://youtu.be/vWodN0FA2b8

Chelia
sub Miliarion

Postautor: Chelia » 08 lipca 2018, 00:27 - ndz

Hej👋

Saam☺dzięki za czekoladki z bombonierki. Tylko jedną Ci zjem, nie jestem z tych co nie mogą się powstrzymać przed następną😉.
A tak serio to zjadłam dzisiaj dwa kawałki mojej ulubionej czekolady. W pracy. Bo poczułam głód a do przerwy jeszcze było troche czasu.
Do zabawy na podłodze dobra jest muzyczna mata. Taka do deptania/tańcowania w rytm różnych melodyjek w zależności gdzie się depnie☺

Dobrej nocy🍬

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 08 lipca 2018, 01:06 - ndz

hej Celinko 🌸 myslalem że nie dam rady się powstrzymać przed kolejnymi kostkami ale się udało. Może dzięki "Bombonierce". Gdyby mi tak dobrze szło w innych dziedzinach to pozbył bym się wszystkich nałogów 😉
Muszę się przyjrzeć tym matom, może to dobry pomysł.

dobrej nocy 🌌🌛🌌
kolorowych słodkich ....

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 09 lipca 2018, 08:03 - pn

Deszczowe dzień dobry.
Po co deszcz pada w dzień, czy nie mógłby tylko w nocy?
Mam początek remontu więc pewnie wsiąkne w niego na jakiś czas.
Miłego dnia.

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 09 lipca 2018, 08:25 - pn

Z nową, zdobytą w weekend energią, wjeżdżamy w nowy tydzień.

dzień dobry !
✋🙂

Weekend był nudny, goście zapelnili wolny czas. Nawet podwójnie goście. Ale już wyjechali. Będzie można dzisiaj odpocząć organizując życie według wlasnych potrzeb. Oczywiście dopiero po pracy.
Sezon urlopowy trwa i kolejni gości już szykują siee do przyjazdu. Tym razem nie tylko do mnie więc raczej długo nie posiedzą
święta:

Dzisiaj Dzień Chodzenia Do Pracy Inną Drogą i Dzień Chodzenia Swoimi Drogami.
Mamy również Dzień Zależności od Ryb. Rzecz w tym że dzisiaj symbolicznie kończą nam się ryby jakie Europejczycy mogą złowić na wlasnych łowiskach. Do końca roku trzeba korzystać z ryb importowanych. A na takie ryby patrzymy trochę podejrzliwie, podejrzewając że z chińskich hodowli są.

Udanego poniedziałku 🙂

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 09 lipca 2018, 08:48 - pn

cześć Lulu 🌸 znowu remontujesz? Przecież jeszcze świeżo było. Ale jak nie wiesz co z pieniędzmi robić to możesz sobie komfort poprawić.
Powynoś co się da albo dobrze przykryj co by za dużo roboty późnej nie było. A gdyby była potrzebna pomoc to tylko adres podaj 😉
U mnie nie chcę popadać ani w dzień ani w nocy. Ale podobno ten tydzień ma należeć do rolników a nie do letników więc może coś tam spadnie mokrego z nieba.

saam
sub Miliarion

Re: Zapomniani przyjaciele

Postautor: saam » 09 lipca 2018, 11:15 - pn

Iryd pisze:
07 lipca 2018, 16:01 - sob
Bardzo odległe skojarzenie . Trochę jak konkursy Sama z kwitkiem i ciasteczkiem komputerowym, a nasz konkurs plastyczny. Nasz jest dla dzieci, a Sama jest dziecinny, ale oba mają coś wspólnego z dziećmi.
Proszę sobie saamem w złych intencjach gęby nie wycierać.
Wydawałoby się że administracja powinna wspierać forumowiczów. W przypadku tego forum jest wręcz przeciwnie. To kolejna próba obrzydzenia filtrowni. Z pewnością sławy całemu forum to nie przyniesie a kondycji nie poprawi.
Jeśli zabraknie filtrowni to ffl zarośnie pajęczyną.
Jeżeli chciało się na forum skupić określoną grupę ludzi to nie trzeba go było nazywać Forum Fajnych Ludzi. Myślę że bardziej adekwatna bylaby nazwa Kymenowo Irydowe Forum Naukowe.
Na Kafeterii administracja nigdy nie zabierała głosu. Wydawało mi się błędem. Teraz dochodzę do wniosku że to mądre posunięcie.
Pozdrawiam ✋

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 09 lipca 2018, 18:18 - pn

Czyżby to było do mnie?

Patrycja Markowska - Za nas dwoje

https://youtu.be/f2_5fndXp10

Chelia
sub Miliarion

Postautor: Chelia » 09 lipca 2018, 22:56 - pn

Hej wieczorkiem:)

U mnie to co trochę jest jakiś remont. Tzn nie tyle remont co poprawiamy komfort;). Teraz robimy nowy komin na dachu, z cegły klinkierowej. Poprzedni był tynkowany i obłaził już z tynku.
Ciekawe co Lulu robi? malowanie czy tapety?

Saam:) czyżby czarne myśli mąciły Twój spokój? czasem wystarczy otworzyć okno by je wypędzić:D
A te ryby to niekoniecznie trzeba już jeść zagraniczne. Są jeszcze puszkowane zapasy np. byczków w pomidorach czy karpia. Pstrągi też królują w marketach. Ale pewnie chodziło Ci o statystykę.

U mnie kilka dni temu porządnie polało przez pół nocy. A teraz jest cieplutki suchy wieczór.

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 09 lipca 2018, 23:46 - pn

hej Celinko 🌸 a ja mówię w tym roku "pas" remontom. I to nie tylko ze względu na czarne myśli ale również na czarne wydarzenia. Chociaż nie do końca. Auto muszę wyremontować. Ale to nie wlasnymi siłami tylko własnymi środkami. Analizując: środki i tak są z własnych sił 😁
Dzisiaj wieczorem nie podlewałem, liczę na deszcz.

Tymczasem dobrej nocy wszystkim 🌌✋🌌
Kolorowych drogowych .....

Chelia
sub Miliarion

Postautor: Chelia » 09 lipca 2018, 23:59 - pn

Saam:) a moje autko już wczoraj się trochę remontowało. Ostatnio dużo jeździ w związku z teściem i trochę zaczęlo szwankować. Jakież było moje zdziwienie gdy chciałam na ulicy pod domem zawrócić by zaparkować do przodu gdy auto na wstecznym jechało do przodu:D Na szczęście domowy mechanik samochodowy w mig się z tym uporał i przy okazji wymienił olej.
U mnie też czarnych myśli jest sporo ale i dobrych wydarzeń dla równowagi też;)
Dobranoc:)

kymen
Site Admin

Re: Zapomniani przyjaciele

Postautor: kymen » 10 lipca 2018, 05:20 - wt

saam pisze:
09 lipca 2018, 11:15 - pn
Iryd pisze:
07 lipca 2018, 16:01 - sob
Bardzo odległe skojarzenie . Trochę jak konkursy Sama z kwitkiem i ciasteczkiem komputerowym, a nasz konkurs plastyczny. Nasz jest dla dzieci, a Sama jest dziecinny, ale oba mają coś wspólnego z dziećmi.
Proszę sobie saamem w złych intencjach gęby nie wycierać.
Wydawałoby się że administracja powinna wspierać forumowiczów. W przypadku tego forum jest wręcz przeciwnie. To kolejna próba obrzydzenia filtrowni. Z pewnością sławy całemu forum to nie przyniesie a kondycji nie poprawi.
Jeśli zabraknie filtrowni to ffl zarośnie pajęczyną.
Jeżeli chciało się na forum skupić określoną grupę ludzi to nie trzeba go było nazywać Forum Fajnych Ludzi. Myślę że bardziej adekwatna bylaby nazwa Kymenowo Irydowe Forum Naukowe.
Na Kafeterii administracja nigdy nie zabierała głosu. Wydawało mi się błędem. Teraz dochodzę do wniosku że to mądre posunięcie.
Pozdrawiam ✋
Temat został czasowo zamknięty. Wszelka dyskusja w tej sprawie w dziale Aktualności.
,

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół