Szczęśliwego nowego roku 2019

Towarzyskie rozmowy na dowolne tematy.
Regulamin forum
Pamiętaj o dobrej atmosferze, bo ona jest celem nadrzędnym tego działu. Tu króluje relaks, swoboda rozluźnienie.
Resursa to forumowy klub towarzyski przeznaczony do przyjacielsko koleżeńskich rozmów . Założyciel nowej resursy jest jej koordynatorem. Ustala on zasady, niesprzeczne z regulaminem ffl, umożliwiające osiągnięcie celu przyświecającego powołaniu nowej resursy. Po wycofaniu się założyciela koordynację przejmują administratorzy forum.
Myszka1
tribus Centurion

Szczęśliwego nowego roku 2019

Postautor: Myszka1 » 29 grudnia 2018, 22:48 - sob

Dobry wieczór
Wpadam Wam życzyć
Szczęśliwego roku tymi słowami :
Kuligiem chciałam do Was przyjechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzycie, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę Wam życzyć: DOBREGO ROKU

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół