Jak minął dzień

Towarzyskie rozmowy na dowolne tematy.
Regulamin forum
Pamiętaj o dobrej atmosferze, bo ona jest celem nadrzędnym tego działu. Tu króluje relaks, swoboda rozluźnienie.
Resursa to forumowy klub towarzyski przeznaczony do przyjacielsko koleżeńskich rozmów . Założyciel nowej resursy jest jej koordynatorem. Ustala on zasady, niesprzeczne z regulaminem ffl, umożliwiające osiągnięcie celu przyświecającego powołaniu nowej resursy. Po wycofaniu się założyciela koordynację przejmują administratorzy forum.
malgana
medium Miliarion

Re: Jak minął dzień

Postautor: malgana » 22 października 2018, 16:25 - pn

RODO to prawdziwe szaleństwo, u mnie w pracy mieszkańcy "stracili" nazwiska na drzwiach, lista obecności jest podawana przez portiera każdemu do ręki i po podpisaniu od razu chowana pod blat (do niedawna leżała sobie grzecznie na wierzchu i jakoś nikt obcy nie zaglądał) Ale w porównaniu do zamiany nazwisk na imiona bajkowe, jak to miało miejsce w jakiejś przychodni zdrowia to pikuś :)
W końcu wytatuują nam nasze pesele na przedramionach i będziemy używać numerów...... znajomo brzmi, prawda? Daliśmy się zwariować.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 22 października 2018, 22:04 - pn

To RODO to jakaś paranoja u nas wywołują pacjentów po imionach, jakiś obłęd się z tego robi przecież samo imię i nazwisko bez dodatkowych informacji to żadne tajne dane osobowe, znam osobę która nazywa się jak samo jak ja więc i tak nie wiadomo o kogo chodzi jak się czegoś nie doda. A to nazywanie ludzi postaciami z bajki.... niezła kreatywność.

Serdloc

Postautor: Serdloc » 06 maja 2019, 07:51 - pn

U mnie zaczął się bardzo produktywnie. Nie cierpię marnować czasu, zwłaszcza z rana.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół