Pisarstwo

Pozostałe pasje, hobby, idee nie wymienione w innych działach.
Regulamin forum
Grupy wsparcia lub zainteresowania. Autor tematu sam określa zasady (w ramach regulaminu)
Okama
sub Centurion

Pisarstwo

Postautor: Okama » 09 października 2018, 09:40 - wt

Osobiście bardzo lubię pisać opowiadania, najczęściej w klimatach dark fantasy, chociaż obecnie próbuje coś napisać związanego z science-fiction. Najśmieszniejsze, że mam bardzo wiele pomysłów z czego powstało około 10 różnych historii, a żadnej nie zdążyłam jeszcze dopiąć na ostatni guzik, a czasu jako tako na to brakuje.

Interesuje się ktoś jeszcze tutaj pisarstwem?

malgana
sub Miliarion

Re: Pisarstwo

Postautor: malgana » 09 października 2018, 22:05 - wt

Nie piszę ale podziwiam tych, którzy potrafią: nadążyć za myślą, pamiętać o wszystkich wątkach i zebrać je w misterną sieć - pełen szacunek.
Piszesz dla innych czy do szuflady?

Okama
sub Centurion

Postautor: Okama » 18 października 2018, 17:15 - czw

Aktualnie tylko dla siebie, ale gdy uznam, że moje opowiadania są znośne to możliwe, iż gdzieś je zamieszczę.

Sama nadal jestem zdziwiona, że pomimo tylu wątków i zapchanego umysłu jakimiś nieważnymi rzeczami ze szkoły jestem w stanie to wszystko zapamiętać.

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 18 października 2018, 17:30 - czw

Zakładam, że jest jakiś Pierwszy Czytacz? Jak ocenia Twoją twórczość?

Okama
sub Centurion

Postautor: Okama » 22 października 2018, 12:01 - pn

Ciężko mi jako tako powiedzieć, ale na pewno ta osoba ceni moją kreatywność, co do samego opowiadania, różnych opisów zdarzeń itp. nikt nie miał do tego dostępu, co najwyżej zarysu fabuły.

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 22 października 2018, 16:30 - pn

Pisz, Dziewczyno ale dziel się swoim pisaniem z innymi. Nawet, jeśli oceny będą nie do końca przychylne to kreatywna krytyka jest warta górę złota.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół