Czesc.

Napisz coś bliższego o sobie, czym się zajmujesz, co lubisz itp.
Basia
Centurion

Czesc.

Postautor: Basia » 21 sierpnia 2018, 08:49 - wt

Witam. Jestem tutaj nowa i trudno mi się w tym połapać co i jak gdzie pisać. Narazie tylko czytam i przeglądam. 😊

kymen
Site Admin

Re: Czesc.

Postautor: kymen » 21 sierpnia 2018, 09:03 - wt

Witaj Basiu. Forum tylko pozornie wydaje się trudne. Wchodzisz w dział i temat w którym chcesz coś napisać. Naciskasz przycisk odpowiedz i piszesz post. Choć jesteś nowa, ale nie zupełnie nieznana. Przeczytałem to co napisałaś o sobie gdzie indziej, ale sama zdecydujesz czy chcesz to zostawić dla siebie. Choć ja nie widzę powodu, by o takich rzeczach nie pisać, a wręcz odwrotnie. Rozmowa czasem pomaga. Nie przejmuj się napisem "forum zamknięte". To tylko pewna forma forum została zamknięta, Zarejestrowana osoba może pisać wszędzie. Dobrze jest też przeczytać dział "Zanim się zarejestrujesz" to ułatwi zrozumienie tego forum.

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 23 sierpnia 2018, 17:23 - czw

Witam. Też pamiętam tego meila od Ciebie. Moje przeżycia są bardzo trudne, może dlatego szukam kogoś kto mnie zrozumie bo sam przeżył coś podobnego. Pisałeś tam o Ani, ale nie wiem gdzie ją na tym forum znaleźć. Pozdrawiam. Milego dnia.

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 23 sierpnia 2018, 17:28 - czw

Nie umiem też rozpoznać kto w danym momencie jest akurat aktywny. Po czym się to poznaje? ☺

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 23 sierpnia 2018, 18:12 - czw

Już wiem po pasku online. 😊

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 23 sierpnia 2018, 20:09 - czw

Witaj Basiu i Kymenie :)
Miło że zawiatalas w nasze progi ;)

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 23 sierpnia 2018, 23:20 - czw

Cześć Basiu, miło, że napisałaś do nas na forum. Piszemy tu w kilkanaście osób od jakiegoś czasu i udało nam się stworzyć dobrą atmosferę. Tematy są różne, wymieniamy się rozmaitymi doświadczeniami. Zarówno tymi dotyczącymi dnia codziennego jak i refleksjami odnośnie życia w ogóle. Mamy za sobą pewne przeżycia, często trudne, a obecne sytuacje życiowe też nie zawsze nas rozpieszczają. Nie ma tu miejsca na hejt, lekceważenie się wzajemne. Choć każda osoba ma tu własne zdanie na różne tematy, potrafimy się jakoś normalnie porozumieć i zrozumieć. Utworzyły się między nami pewne więzi, a nić sympatii pomaga w rozmowach. Fajnie by było, gdybyś znalazła tu swoje miejsce i czuła się tu dobrze.

kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 23 sierpnia 2018, 23:34 - czw

Basiu na pewno się tu odnajdziesz. To małe koleżeńskie forum, ale sympatycznych ludzi. Powinnaś tu znaleźć zrozumienie. Trudno tu pisać on line, osoby raczej odpisują na posty w wolnej chwili.

Jotwaw
alterum Centurion

Postautor: Jotwaw » 06 września 2018, 16:07 - czw

Witaj Basiu.
Dołączam się do wszystkich którzy Ci odpisali, obyś znalazłą tu przyjaciół i życzliwe Ci osoby, a może nawet kogoś kogo szczególnie polubisz.

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 13 września 2018, 21:21 - czw

Witam Cię i ja Basiu :)
Każdy z nas niesie jakiś bagaż. Tu możemy go zrzucić lub na chwilę odłożyć. Jak już pewnie zauważyłaś, jest miło. Czasami piszemy na bieżąco, czasami trzeba poczekać aż ktoś się pojawi i odpowie. Ale zawsze warto zaglądać :)

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół