Witam

Napisz coś bliższego o sobie, czym się zajmujesz, co lubisz itp.
Damian1985
medium Dekurion

Witam

Postautor: Damian1985 » 07 lutego 2018, 08:41 - śr

Mam na imię Damian, lat 33, na co dzień pracuje jako Elektryk i Automatyk inteligentnych systemów, mam własną działalność. Interesuje się elektroniką i nowymi technologiami związanymi z pozyskiwaniem energii elektrycznej, lubię podróżować, pływać na basenie, spacerować, oglądać filmy, słychać muzyki.
Wychowuję samotnie córkę

Magnolia
medium Centurion

Re: Witam

Postautor: Magnolia » 07 lutego 2018, 22:18 - śr

Hej Damianie.
Pisząc o sobie wspomniałeś w ostatnim zdaniu o tym, że samotnie wychowujesz dziecko. Rozumiem bardzo dobrze dylematy samotnego rodzica. Większość z nich to matki w dzisiejszych środowiskach traktowane przeważnie bez taryfy ulgowej, myślę, że może ojciec w takiej sytuacji traktowany jest bardziej ulgowo ale o tym najlepiej wiesz ty sam. Na pewno zadania, którym musisz sprostać na co dzień są dla mężczyzny dość nietypowe ale to nic nadzwyczajnego. Czasem tak się układa nasze życie, że z tych lub innych powodów sami ciągniemy nasz wóz. Fakt ten wyzwala w człowieku dodatkową motywację, siłę a czasem nawet odwagę. W każdym razie doświadczenie pokazuje, że jesteśmy silniejsi niż mogłoby się nam wydawać gdybyśmy byli w innej sytuacji. Ja także samotnie wychowałam dziecko. Moje refleksje, którymi – mam nadzieję – nie zanudziłam cię, wzięte są z mojego życia.
Pozdrawiam

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 12 lutego 2018, 12:25 - pn

Ja również się przywitam miłło
~~~~~~~~~~~~~
Damianie zyczę z całego serca wszystkiego dobrego.
Sama byłam w podobnej sytuacji parę lat temu.
Teraz mój syn juz kończy w tym roku Technikum i jestem dumna z niego

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 12 lutego 2018, 13:12 - pn

Witaj Myszko! Cieszę się że jesteś na ffl, czuj się tu jak u siebie, bo to nasz wspólne forum.

Myszka1
tribus Centurion

Postautor: Myszka1 » 12 lutego 2018, 13:48 - pn

Iryd Dziekuję za zaproszenie mnie

kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 14 lipca 2018, 07:33 - sob

Forum zamknięte

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół