Madeira i przyjaciele

To miejsce dla Polaków, którzy wyjechali lub urodzili się zagranicą i dla wszystkich przyjaciół Polski
Regulamin forum
To forum dla osób mieszajacych za granicą, nie wszyscy muszą znać dobrze język polski. Proszę o wyrozumiałość.
Iryd
Moderator Globalny
Posty: 1018
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:46 - wt

Madeira i przyjaciele

Postautor: Iryd » 22 października 2018, 19:40 - pn

"Czy 2 posiłki wystarczą?
Lepiej wykupić wycieczki po Maderze czy samemu wypożyczyć auto i zwiedzać?"

Na Maderze jest dość ciepło przez cały rok. Dlatego wydaje się, że dwa posiłki dla normalnej osoby powinny w zupełności wystarczyć. My mieliśmy tylko śniadanie, szwedzki stół, drugi posiłek jadaliśmy gdzieś w mieście, co nam zupełnie wystarczało.
Zamierzaliśmy wynająć samochód, ale na miejscu z tego zrezygnowaliśmy. Drogi są kręte, wąskie i bardzo strome, tylko dla wprawnych kierowców. Ja zrezygnowałem z tego powodu, że raczej trudno rozglądać się po pięknych widokach. Praktycznie nie ma poboczy, gdzie można by się zatrzymać, by podziwiać widoki. Dlatego korzystaliśmy z wycieczek zorganizowanych. Szczególnie miło wspominamy wycieczkę, kiedy cały autobus mieliśmy tylko dla siebie przez całą wycieczkę, ale to zupełny przypadek. Z wynajęciem auta nie ma problemu, bo jest dużo wypożyczalni. Warto wtedy zwrócić uwagę na linie, oznaczające płatne lub bezpłatne parkowanie. Przy naszym hotelu były miejsca oznaczone darmowymi niebieskimi pasami. Te darmowe były prawie zawsze zajęte. Żółte są płatne. Ogólnie wyspa cierpi na brak miejsca. Każda powierzchnia jest maksymalnie wykorzystana.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość