Dlaczego nie lubię Forum Netkobiety? (temat wydzielony)

Nawet najlepszy człowiek musi czasem odreagować.
Regulamin forum
Nawet najlepszy człowiek musi czasem odreagować. To miejsce na tematy wywołujące z zasady kłótnie i spory lub tematy, które do tego doprowadziły.
Nie chcemy ich usuwać by forum nie stało się sztucznie przesłodzone. Jeśli nie lubisz takiej formy - nie zaglądaj tu.
Awatar użytkownika
kymen
Site Admin
Posty: 339
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 10:25 - wt

Dlaczego nie lubię Forum Netkobiety? (temat wydzielony)

Postautor: kymen » 03 stycznia 2018, 11:48 - śr

Nie jest to temat przewodni naszego forum ale szkoda skrzywdzonych ludzi. Osób zbanowanych na netkobietach, po tysiącach postów. Były zszokowane i rozgoryczone takim ich potraktowaniem. A nam było ich po ludzku żal. Przez lata zżyły się z forum, a tu nagle wywalone bez prawa głosu. Ich ostatnie posty zostały prawdopodobnie skasowane przez moderację. Nie wiadomo nawet dlaczego tak się stało. Jedyna prawda to prawda moderacji. Nie mamy na myśli tych zbanowanych za chamstwo lub spam ale tych normalnych, tylko niepokornych. Osób odrzuconych przez netkobiety jest dużo, może jednak warto jest dać im głos. Chyba misja tamtego forum aby pomagać kobietom, zmieniła się w misję samouwielbienia dla swojej, wąskiej grupy. Pod przywództwem redaktor naczelnej Olinki, która pod pozorną uprzejmością skrywa nieobiektywizm, nietolerancję i niechęć do ludzi, faworyzując przychylną sobie grupę agresywnych kobiet. Dlatego zastanawialiśmy się czy nie powinien pojawić się u nas ten temat. Zwyciężył pogląd, że nadrzędną wartością są ludzie, a nie jakieś forum. Ich poczucie krzywdy i brak prawa głosu ważniejsze są niż dobre samopoczucie Olinki i właścicieli tamtego forum. Forum finansowanego również przez nasze, publiczne pieniądze.

PS osoby chcące pisać pochwały dla Nk słusznie czy niesłusznie, zapraszam na Nk. Pochwał tam nikt nie skasuje. Nk nie grzeszy skromnością.

Myszka1
sub Miliarion
Posty: 864
Rejestracja: 12 lutego 2018, 12:19 - pn

Re: Dlaczego nie lubię Forum Netkobiety? (temat wydzielony)

Postautor: Myszka1 » 13 lutego 2018, 20:33 - wt

Nie tylko tam. Jest wiele takich miejsc w świecie wirtualnym
Samxa przeszłam przez to i wiem jak to jest


meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość