cd. Delta dyskusja polityczna

Tematy powtórzone lub niezgodne z regulaminem.
Regulamin forum
Tu będą przenoszone tematy i posty niezgodne z regulaminem. Powtórzone, agresywna, obsceniczne itp.
Delta
Centurion

Re: cd. Delta dyskusja polityczna

Post autor: Delta » 08 marca 2018, 16:32 - czw

kymen pisze:
08 marca 2018, 15:11 - czw
Delta dla mnie nie masz żadnych poglądów ekonomicznych. To co piszesz to poglądy na poziomie dyskusji dwóch robotników po pięciu piwach.

Atakowałeś kobiety to dostałeś po nosie. Lubisz prawdą w oczy walić to ją dostałeś sam. Poczuj raz to co robisz innym. Słaby człowieku.

Nie dziwię się tej socjolog, ma na tobie niezły przypadek do badania. Choć ja znam takich sporo. Nie jesteś pierwszy ani najlepszy.

Nie potrafisz zrozumieć, że nic w nas nie budzisz. Żadnych emocji, poza litością, że tak się kompromitujesz. Twoje wywody na mój temat nie przyszłyby mi nawet do głowy, gdyby nie twoja pisanina. Żałosna próba twojej obrony.

Jeśli chodzi o zniesławienie to można się zastanowić, czemu nie? Byłyby pieniądze na prezenty dla osób z ffl.

PS W imieniu kobiet dziękuję, że w dniu ich święta nawet o tym nie wspomniałeś.
Kultura godna knura!!
PPS Osobiście dla mnie i dla Iryda jesteś zabawny i pocieszny. Twoje teksty są dla nas takie trochę satyryczne. Co tam jeszcze Delta wymyśli. Wygrałem zakład wiedziałem, że jeszcze wrócisz. Jesteś taki przewidywalny, jak dziecko.
Nie produkuj się, bo nie wciągniesz mnie w dyskusję, ja z takimi jak Ty się nie zadaję i nie dyskutuję, bo nie ma z kim i szkoda czasu na idiotów - życie jest zbyt fajne, by je w ten sposób marnować.

I nie zasłaniaj się znów kobietami, bo to jest wręcz wyjątkowo żałosne (I tym bardziej wiele mówi o Tobie. W tym wypadku np. to, że poza parszywym charakterkiem takiej "małej gnidy", o gębie pełnej frazesów i udawanej uprzejmości oraz wazeliniarstwa wobec np. tych, którzy Ci tego akurat nie wytkną czy też nie przysporzą Ci na swoim punkcie kompleksu, która najwyżej w otoczeniu zwabionych do tego kurnika kobiet może pokozaczyć i pobrylować i popodskakiwać zza klawiaturki, w zetknięciu z choćby przeciętnym facetem nie masz dość jaj, by nawet cokolwiek zacząć. Nawet wtedy nie piśniesz, nie? :) Robiłbyś pod siebie w przypadku spotkania z kimś takim, na samą myśl o tym, co Cię może spotkać za takie zagrywki. Czyli co? Jak to mówią "kozak w necie..."). Żadna z nich nie otrzymała ode mnie napastliwej, agresywnej czy lekceważącej odpowiedzi, a jedynie konkretną, jasną i merytoryczną (oraz - w odróżnieniu od takich jak Ty, oraz mydłki w rodzaju gościa o ksywce Saam, gustującego jak widzę w towarzystwie znudzonych życiem kobiet – szczerą). Ruszyło Cię nie to, czym się teraz zasłaniasz, tylko to, że Ci w odpowiedzi na początkowego Twojego posta w naszej dyskusji napisałem: "takiego steku bredni to ja naprawdę dawno nie słyszałem" (bo to była prawda). I to Cię boli, obaj to wiemy (bo sam o tym napisałeś wtedy w odpowiedzi) i obaj wiemy, dlaczego zaczęły się odpowiedzi w (dennym) stylu, jakim posługujesz się aż do teraz. Zabolała prawda w oczy ale argumentacji zabrakło, nie? :) Więc próbowałeś mnie "sprowadzić do swojego poziomu i pokonać doświadczeniem". Ale się nie udało i znów masz kompleks...

A cała reszta Twojego ostatniego wywodu to jest właśnie projekcja (Odsyłam choćby do Wikipedii, byś się zaznajomił z terminem. I BTW, tam jest nawet taki genialny przykład tego typu zjawiska mówiący o urojonym pod czyimś adresem zarzucie agresji: "Matka krzyczy na dziecko. Sądzi, że dziecko jest wyjątkowo agresywne. W rzeczywistości sama jest agresywna." https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia) - ciekawe, czy jesteś w stanie to w ogóle pojąć... Niestety sądzę, że nie.). Mi w to nie musisz wierzyć, możesz dyskusję pokazać dowolnemu psychologowi, powie Ci to samo.

Tym samym choć wiem, że dla takich jak Ty to trudne a wręcz niemożliwe, przysłowiowo "daj se siana" i daruj sobie tak dręczący Cię widać przymus koniecznie posiadania ostatniego zdania. Ja tu nie przyszedłem marnować czasu na takich jak Ty. Mój ostatni post był ostrzeżeniem co do potencjalnych konsekwencji takich Twoich, i Twojego kumpla, zagrywek. I dokładnie tak należy go rozumieć. Idźmy każdy w swoją stronę. Dla Twojego dobra i przede wszystkim (z mojego punktu widzenia) mojej oszczędności czasu, bo ten jest dla mnie wyjątkowo cenny, dlatego staram się go nie marnować na takich jak Ty i dlatego niespecjalnie miałem ochotę tu na samym początku przyjść.

Ale jeśli już musisz koniecznie mieć to ostatnie zdanie, to cóż..., mogę zrozumieć, że po prostu masz tak skrzywioną mentalność i miej tam sobie, co mi do tego... Takich jak +/- Ty jest w internecie z 90% społeczeństwa. Stąd fora to najczęściej kloaka i dlatego tacy jak ja z kolei starają się takie miejsca omijać, są po prostu w mniejszości i nie chcą taplać się w szambie, pożytkując swój czas lepiej i bardziej produktywnie. Tak więc bez względu na wszystko, odpowiedzi już tu nie dostaniesz. miej to swoje "ostatnie słowo". Ale jednocześnie przy nim uważaj, Kymen, bo jak z rozpędu przegniesz pałkę, to się to bardzo niemiło dla Ciebie skończy, o czym w poprzednim poście właśnie ostrzegałem i nie będzie przeproś... Nie pomoże zasłanianie się (cóż... każdy tchórz zawsze znajduje sobie tego typu "ochronę") forumowymi kobietami.
Ostatnio zmieniony 08 marca 2018, 16:40 - czw przez Delta, łącznie zmieniany 1 raz.

Myszka1
sub Miliarion

Post autor: Myszka1 » 08 marca 2018, 16:35 - czw

Delta dosyc tego .
Wiesz gdzie sa drzwi?
Wiec je zamknij za soba i pomysl co ty najlepszego robisz.
Nikt tego tolerowac nie bedzie .
Zal mi jest ciebie , z takim nastawieniem nigdy nie znajdziesz osoby zeby z toba normalnie porozmawiala

Myszka1
sub Miliarion

Post autor: Myszka1 » 08 marca 2018, 16:43 - czw

Kymenku i Irydku przepraszam ze sie unioslam , ale tego to ja juz nie scierpie 😕 ,nie chodzi mi o Was
Ostatnio zmieniony 08 marca 2018, 16:58 - czw przez Myszka1, łącznie zmieniany 1 raz.

lulu
medium Miliarion

Post autor: lulu » 08 marca 2018, 16:53 - czw

Mysiu, gdy szkolilam psa( i siebie ) to poznałam taką zasadę , że jak się dwa psy gryzą, to nie wchodzi się między nie, bo pogryzą.

Myszka1
sub Miliarion

Post autor: Myszka1 » 08 marca 2018, 16:55 - czw

Lulu wiem , ale tez mam oczy i za duzo rozumiem

lulu
medium Miliarion

Post autor: lulu » 08 marca 2018, 16:56 - czw

Daj spokój, to dużo chłopcy, nic im nie będzie

Myszka1
sub Miliarion

Post autor: Myszka1 » 08 marca 2018, 16:57 - czw

Juz nic nie powiem , najwyzej dostane po d...
Juz jestem do tego przyzwyczajona

Awatar użytkownika
Szedar
magis Centurion

Post autor: Szedar » 10 marca 2018, 16:32 - sob

Przeczytałam tę dyskusję dwa razy ,starałam się czytać ze zrozumieniem,ale chyba jestem za głupia bo i tak nic z niej nie zrozumiałam,ale pewnie też dlatego że ani polityka ani ekonomia nie są tematami mi bliskimi.Może to i dobrze że nic z tego nie zrozumiałam..........

Zablokowany