Gdzie poznać koleżnakę?

Dla osób samotnych
natalia

Gdzie poznać koleżnakę?

Postautor: natalia » 30 grudnia 2018, 22:48 - ndz

Witam wszystkich.
Na imię mi Natalia, mam 45 lat. Jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki, prawie już dorosłych dzieci. Ogólnie życie układa mi się dobrze, mąż jest oddanym rodzinie człowiekiem, dzieci są zdrowe i dobrze radzą sobie w życiu. Niestety od pewnego czasu, pomimo udanego życia zawodowego i rodzinnego, kiedy to moja jedyna chyba, oddana przyjaciółka wyemigrowała z kraju czuję się dziwnie osamotniona. Brakuje mi zwykłych babskich pogaduszek, koleżeństwa, wspólnego wyjścia na zakupy i na kawkę. Może to brzmi głupio i bezsensownie, ale naprawdę jest mi smutno i samotno:) Chciałabym poznać jakieś fajne koleżanki w zbliżonym do mojego wieku, najchętniej z woj podlaskiego, ale niekoniecznie. Być może macie podobnie, jeśli tak napiszcie.
Pozdrawiam wszystkich bardzo ciepło:)

Iryd
Moderator Globalny

Re: Gdzie poznać koleżnakę?

Postautor: Iryd » 31 grudnia 2018, 16:39 - pn

Witaj Natalio. Taki cel przyświecał nam gdy zakładaliśmy forum. Chcieliśmy pozna kilka fajnych osób. Nie liczyliśmy na bezpośrednie kontakty, bo ludzi dzieli odległość. Okazało się to bardzo trudne. Ludzie oduczyli się rozmawiać, a w internecie myślą że znajdą zaraz kogoś idealnego dla siebie. My z Anią jesteśmy z pod Warszawy, piszemy teraz o różnych sprawach i zamieszczamy na forum, choć nie tylko. Na forum pozwalamy kulturalnym osobom pisać o czym chcą. Może ktoś się zaprzyjaźni, a może tylko ma okazję napisać swoje zdaniem lub opinię w jakieś sprawie dużej, czy małej. Najlepsze życzenia dla ciebie i twojej rodziny w nowym roku.

Szedar
medium Miliarion

Re: Gdzie poznać koleżnakę?

Postautor: Szedar » 31 grudnia 2018, 22:47 - pn

Natalio to co napisałaś wcale nie brzmi głupio czy bezsensownie, rodzina rodziną ale czasami człowiek ma ochotę na jakąś odmianę,rozmowę kimś innym, dlatego tu zaglądam. Nie lubię jednak pisać sama ze sobą więc ostatnio tylko zaglądam. Nie jesteś pierwsza osobą która tu napisała że czuje się samotna jednak jak pewnie zauważyłaś trudno tu o jakiś odzew. Mam nadzieję że dobrze się bawisz dzisiejszej nocy.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół