Świat smaku, czy niesmaku?

Zalewa nas tandeta, wadliwe towary i usługi. Postarajmy się z tym walczyć.
Iryd
Moderator Globalny

Świat smaku, czy niesmaku?

Postautor: Iryd » 15 marca 2019, 16:52 - pt

Wracając do domu deptakiem, zajrzałem do warzywnego sklepu "Świat Smaków" na placu Wolności. Właściwie nic nie chciałem kupować, ale zwróciła moją uwagę sałata. Główki były dość nierówne, dlatego chciałem wybrać jakaś większą. Sprzedawczyni przed sklepem patrzyła na mnie niechętnie. Nie bardzo wiedziałem, o co jej chodzi, ale sprawa się wyjaśniła, gdy się odezwała. Stwierdziła, że dotknąłem czterech główek, zanim wybrałem, którą kupię. Nie omieszkała mi to wypomnieć z uwagą, że ona by wolała, jakbym od razu wybrał jedną, bez sprawdzania. Ponieważ była nadąsana, odpowiedziałem jej, że trzeba handlować kostkami betonowymi, to nie będą się niszczyły od dotykania. Opryskliwie odpowiedziała „tu bez takich...” Na odchodnym rzuciłem, że trzeba pakować sałatę w folię, to nie będzie problemu z dotykaniem. Nic już nie odpowiedziała, ale pozostał mi niesmak. Już tam więcej nic nie kupię i innym też nie polecam zakupów u niegrzecznej sprzedawczyni. Ten sklep to raczej świat niesmaku, niż smaku.
PS Sałata okazała się bardzo niskiej jakości i niezbyt smaczna. W smaku i konsystencji przypominała chusteczkę higieniczną.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół