Katedra Notre Dame

W czasach gdy słowa siema i nara zastępują dialog między ludźmi propagujemy dbałość o kulturę
języka mówionego i pisanego.
Regulamin forum
Zachęcamy wszystkich młodych ludzi, nie tylko z naszego terenu, do zamieszczania postów i doskonalenia swojego warsztatu pisarskiego.

Ocena tekstu: 10 wzorowy, 7 b.dobry, 5 dobry, 3 przeciętny, 2 słaby, 1 b. słaby

Liczba opcji do wybrania: 1

0
Brak głosów
3
75%
1
25%
0
Brak głosów
0
Brak głosów
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 4
 
Beryl
magis Centurion
Posty: 184
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:26 - wt

Katedra Notre Dame

Postautor: Beryl » 17 kwietnia 2019, 12:47 - śr

Przy okazji pożaru katedry Notre Dame dowiedzieliśmy się jak Francuzi dbają o swoje zabytki. Remont nie przeprowadzany od 200 lat, opłakany stan techniczny katedry, ekipa remontowa która podobno zaprószyła ogień. Trudno uwierzyć, że byli w niej fachowcy znający się na swojej pracy. Ogień o siódmej wieczór? Dziwna godzina żeby prowadzić remont dachu. Nocne remonty to chyba domena drogowców (oczywiście nie polskich) gdy trzeba zamykać ruch. Może w Paryżu jeżdżą po dachach? Chyba był taki film „Pod dachami Paryża” to może tam jest wyjaśnienie tajemnicy paryskich dachów? Czy można wykluczyć celowe podpalenie by wzruszyć miliony ludzi – wzruszenie wymierne w euro? Wydaje się to nieprawdopodobne, ale w dzisiejszym świecie gdzie wszystko jest możliwe nie można tego wykluczyć.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość