Wernisaż obrazów J. Piotrowskiego

Anna
sub Miliarion

Wernisaż obrazów J. Piotrowskiego

Postautor: Anna » 18 stycznia 2019, 11:36 - pt

W Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbył się wernisaż obrazów Janusza Piotrowskiego. Artysta w swoich pracach skupił się na narastających w człowieku emocjach. Przyszło zaledwie kilka osób, żona, dwóch pracowników Centrum Kultury, znajoma no i my – zaledwie dwie osoby z zewnątrz. Zainteresowania osób młodych brak. I nic dziwnego, prace trudne w odbiorze, tzw. abstrakcyjne. Po udzieleniu wywiadu radiu Bogoria, autor rozmawiał „w kuluarach”, podeszłam więc i spytałam jakie emocje chciał przekazać. Odpowiedzi jednoznacznej nie było, dowiedziałam się, że artysta malował niektóre obrazy nawet 5 lat, przerywając wielokrotnie pracę. Można było obejrzeć zaledwie 8 obrazów. Tego typu sztuka nie należy do moich ulubionych, ale… de gustibus non disputantum…
http://www.kymen.pl/foto/2019/03/2019_03_01.jpg

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół