Spotkania z uśmiechem

Zachęcamy do organizowania spotkań i kontaktów w realu.
Regulamin forum
Zachęcamy do organizowania spotkań i kontaktów w realu. Prosimy o napisanie krótkiej relacji ze spotkania. Czy się udało, ile osób było itp. Ostrzegamy zwłaszcza młode osoby przed spotkaniami z mało znanymi osobami sam na sam. Dział jest przeznaczony raczej do propagowania spotkań w większej grupie.
Awatar użytkownika
Anna
alterum Centurion

Re: Spotkania z uśmiechem

Postautor: Anna » 22 lutego 2018, 18:28 - czw

Ostatnio przytrafiła mi się zabawna historyjka w sklepie. Stanęłam za jakimś starszym gościem, który poprosił, widząc naburmuszoną ekspedientkę, o 10 dkg sera żółtego z uśmiechem. Widząc wykrzywioną z niesmakiem twarz młodej sprzedawczyni uśmiechnęłam się wydając cichy dźwięk - taki przyciszony śmiech - na co ów pan odwrócił się do mnie i powiedział do kobiety: " Za uśmiech dziękuję nie trzeba bo, już mam... " Spotkanie przypadkowe ale bardzo miłe.

Myszka1
sub Miliarion

Postautor: Myszka1 » 22 lutego 2018, 18:32 - czw

Aniu mi klienci czesto mowia usmiechnij sie chociaz raz zprzymrozeniem oka.

Awatar użytkownika
malgana
alterum Centurion

Postautor: malgana » 09 kwietnia 2018, 17:49 - pn

Przeniosłam swój post za radą Iryda i też jestem tu z Wami :)
Przypomniałam sobie, jak wiele lat temu razem z mężem weszliśmy do baru mlecznego (jeszcze wtedy takie bary były powszechne) kupić lody. Mąż poszedł do okienka je odebrać a ja stanęłam przy barierce czekając na niego. Po drugiej stronie barierki, przy stoliku siedział mężczyzna z.... sześcioletnią dziewczynką. Dziecko jadło omlet i było widać jak potrawa rośnie jej w buzi, jakby to było siano. W pewnym momencie mężczyzna spojrzał na dziewczynkę i cicho, z irytacją powiedział: "Kasiu, jedz prędzej bo jajko zniosę." Kasia podniosła na ojca załzawione oczy i drżącym głosikiem spytała: "Jeszcze jedno?"
Przez chwilę, zanim do mnie i tego mężczyzny dotarło co mała powiedziała była cisza. Po chwili obydwoje buchnęliśmy takim śmiechem, że wszyscy w barze dziwnie na nas popatrzyli. Ja to normalnie głupawki dostałam i jeszcze długo po wyjściu zaśmiewałam się z tego :D

Awatar użytkownika
kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 13 lipca 2018, 23:49 - pt

Forum zamknięte

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół