Resursa - proponowane zasady wymiany

Regulamin forum
Wakacyjna wymianę mieszkaniami. Jeśli dysponujesz mieszkaniem i chciałabyś wybrać się z dzieckiem na wakacje, a koszty wyjazdu nie są dla ciebie bez znaczenia, to taka forma wyjazdu jest dla ciebie. Nie trzeba płacić za noclegi. Posiłki można przygotować w domu, co jest dużo tańsze niż w restauracji. Interesują mnie kobiety wartościowe, często niezasłużenie źle potraktowane przez los. Jeśli się uda, celem jest w przyszłości stworzenie grupy zaufanych osób wymieniających się mieszkaniami. Może sama nie jesteś zainteresowana taką propozycją ale masz koleżankę, którą to by zainteresowało. Proszę o przekazanie jej informacji o tym ogłoszeniu. Osoby niezdecydowane zapraszam do kontaktu i rozmowy. Wyjazd stwarza nowe możliwości, a rozmowa o pomyśle nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.
Iryd
Moderator Globalny
Posty: 640
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:46 - wt

Resursa - proponowane zasady wymiany

Postautor: Iryd » 08 maja 2018, 09:28 - wt

W sąsiednim temacie chcę porozmawiać o wymianie tu raczej proponować zasady na których może się taka wymiana odbyć. Oczywiście każdy może zamienić się na innych zasadach. Tu chodzi o stworzenie jak najbardziej przyjaznych i bezpiecznych zasad.
Znalezienie kilku lub kilkunastu zainteresowanych osób z różnych stron Polski (choć nie tylko Polska wchodzi w grę) może zapewnić udane wakacje na lata, przy minimalnych kosztach.

1. Najwięcej obaw budzi wymiana z nieznajomymi, dlatego warto nieznajomych zmienić w znajomych. Tu na forum osoby chętne lub rozważające taki pomysł, mogą się wstępnie poznać. Na początek nie ma potrzeby podawać informacji o swoim lokum. Zachowanie niejawnych adresów, na ogólnie dostępnym forum, to jeden z warunków proponowanych zasad. Nie ma też konieczności, by ludzie idealnie pasowali do siebie, ale pewne sprawy dobrze jest poznać.
2.


PS Temat jest zamknięty, bo będą tu dopisywane tylko propozycje ważnych spraw przy wymianie. Dyskusja toczy się w sąsiednim temacie.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość