opusczam was

Napisz coś bliższego o sobie, czym się zajmujesz, co lubisz itp.
Rypsyma
medium Centurion

opusczam was

Postautor: Rypsyma » 16 marca 2018, 18:54 - pt

jesteście dobże ale zaslepioni przez admionistracje pozdrawiam niech bóg was błogosławi

Szedar
medium Miliarion

Re: opusczam was

Postautor: Szedar » 16 marca 2018, 19:49 - pt

Niesamowite ,co tu się wyprawia? Kolejna awantura?Ale może to dobrze że znikają osoby z którymi trudno się porozumieć.

kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 16 marca 2018, 20:25 - pt

Znikają osoby, które nie mogą pogodzić się z prostą zasadą życzliwości wobec drugiej osoby, jak tu panuje. Myszka pisze o moim molestowaniu ale wysłała do mnie kilkadziesiąt emaili. Na niektóre z nich, siłą rzeczy, musiałem odpowiedzieć. Ale jak to brzmi prześladowanie kobiety przez faceta. Tylko ja nie skasowałem tych emaili. Rypsyna chce odejść ma do tego prawo. Ostrzega wszystkich przede mną też dobrze nie chcę żeby były tu osoby nieświadome ale wręcz odwrotnie. Ci co wiedzą po co tu są. Niedobrze tylko, że do swojej zachowania dopisuje Boga z którym chyba nie wiele ma wspólnego. Nic nie napisała o kulturze swojego kraju to może tak u niej w kraju jest ze rozumienie przykazań. Nie znam się na Armenii ale dzięki niej nic się nie dowiedziałem. Raczej okazała się ambasadorem Myszki, niż swojej ojczyzny.

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 17 marca 2018, 00:26 - sob

Albo straciłem kontakt z rzeczywistością albo pojawiają się tu projekty których nie sposób zrozumieć. Tak czy siak trzeba to przefiltrować
I

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 17 marca 2018, 09:25 - sob

Filtruj Saam, filtruj

Chelia
sub Miliarion

Postautor: Chelia » 17 marca 2018, 10:41 - sob

Nowe filtry to się dobrze filtruje;)

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 17 marca 2018, 10:42 - sob

Saam projekt jest prosty dziękujemy osobom, które są nieżyczliwe reszcie i źle się tu czują, same robiąc "dziwne" rzeczy.

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 17 marca 2018, 12:06 - sob

U mnie maili c.d. Od obydwu teraz :) a niech sobie popiszą. Ciekawe czy nękają też Kymena.

Abenita
tribus Centurion

Postautor: Abenita » 17 marca 2018, 12:16 - sob

czesc, majciu
Kurcze, ale wyjasnijcie mi jak krowie na rowie, o czym można pisać w 50 meilach dziennie?

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 17 marca 2018, 12:35 - sob

Majcik, głowa do góry, nie przejmuj się, po prostu przed świętami przechodzisz drogę krzyżową czyli mękę pańską. Poczytałam trochę co tam na tej sławetnej kafeterii wypisują i naprawdę nogi i ręce opadają. Co za rynsztok! Ale same tego chciały to i nie ma co ich żałować. Dobrze, że przynajmniej na razie takie osoby na naszym forum to już przeszłość. Wiem, że wytrzymasz spokojnie taką "korespondencję", przecież nie każdy może cię obrazić, prawda?

majcik044
medium Miliarion

Postautor: majcik044 » 17 marca 2018, 13:00 - sob

Ja sie tym nie przejmuje w ogóle. Teraz mi Rypsyna napisała ze ktoś napisał o niej że jest morderczynią. Ciekawe gdzie i kto,bo tutaj nie. Ostrzeglam ją i Jolke ze jak nie zaprzestaną to mi sie znudzi i podam je na policje o stalking. Nawet Rypsyna się nie ukryje w Armenii.
~~~~~~~~~~~~~
Abenita pisze:
17 marca 2018, 12:16 - sob
czesc, majciu
Kurcze, ale wyjasnijcie mi jak krowie na rowie, o czym można pisać w 50 meilach dziennie?
W kółko jedno i to samo,jakieś bezsensowne żale

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 17 marca 2018, 13:10 - sob

To na kafe takie teksty. Wiadomo, że nie my. To co tam się dzieje trudno nawet jakoś nazwać a i nie warto. Jak trzeba być "ciemnym" żeby chcieć zamienić nasze forum na takie bagno... a może to wynika z jakichś zaburzeń psychicznych tych osób bo to przecież normalne nie jest. Wystarczy trochę poczytać żeby wiedzieć wszystko. Cieszę się, że ty się tym nie przejmujesz. Może jak je ostrzegłaś to zastanowią się co robią ale pewności nie ma.

Abenita
tribus Centurion

Postautor: Abenita » 17 marca 2018, 13:21 - sob

Ania, to prawda, kiedys weszłam na tą calą kafeterię, i po prostu ilość tych tematow trolowatych, i obrzydliwych i chamskich odzywek, jakichś prowokacji, skutecznie mnie "wyleczyla" z tamtego forum. Nie wiem, może lepiej jest jak jest się zalogowanym, (ja wystepowalam jako gość) to bardziej cywilizowanie to wyglada, ale jakos nie umiałam znaleźć zadnego sensownego watku.

Anna
sub Miliarion

Postautor: Anna » 17 marca 2018, 15:05 - sob

Abenitko, właśnie wróciłam z zakupów i idąc mijałam grupkę młodzieży rozmawiającej ze sobą oczywiście bardzo głośno i wiadomo w jakim stylu. Pomyślałam sobie min. że to forum to właśnie taka ulica. Ordynarne słowa to raz ale jakie podejście do drugiego człowieka! Zero szacunku, jedno wielkie poniżanie i kpina z każdej osoby, zupełne nieliczenie się z czyjąś sytuacją itd. Jeśli nie ma żadnego wstydu za swoje zachowanie na ulicy, gdzie może ktoś kogoś znać czy rozpoznać to co dopiero w internecie kiedy jest się anonimowym. Na szczęście są jeszcze ludzie przyzwoici na jakimś poziomie tak jak na naszym forum.

saam
sub Miliarion

Postautor: saam » 17 marca 2018, 20:54 - sob

Pisząc projekt miałem na myśli nick stworzony na potrzeby danej sytuacji. Jakoś do mnie nie dociera że ktoś kto własną tożsamością podpisuje się pod swoim nickiem może z premedytacją dokuczać innym. Chyba ze to choroba.
A może nie dociera tylko dlatgo że nie zaglądam na pocztę. A nie zaglądam bo kluczyk gdzieś mi zginął. Może to i dobrze.

kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 18 marca 2018, 07:41 - ndz

Nie sądzę żeby jej działania były zaplanowane. Obrzucana błotem na kafeterii tu poczuła się jak królowa której wszystko wolno. Starając się fochami wymuszać pewne sprawy. Nie umiała uszanować życzliwości i nie przewidziała, że kolejny foch może się komuś znudzić. Wtedy zaczęła się wściekać i obrażać ludzi. Nie ważne kogo dokładnie i ile. Również knuciem za plecami nie zyskała uznania.Na szczęście złapała się na to Rypsyma, która jak się szybko okazało im więcej ma Boga na ustach tym więcej diabła za koszulą. Nawołując do pogodzenie i pojednania sama zajmuje się knuciem. Na szczęści obie to już przeszłość.

kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 14 lipca 2018, 08:05 - sob

Forum zamknięte

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół