witam

Napisz coś bliższego o sobie, czym się zajmujesz, co lubisz itp.
Terkatylon

witam

Postautor: Terkatylon » 29 marca 2018, 03:41 - czw

Witam i zarazem bardzo mi jest smutno jak przeczytałam wypowiedź którejs z osób tu piszących i posądzających mnie że jestem kimś innym
Zyczę Wam powodzenia

Awatar użytkownika
kymen
Site Admin

Re: witam

Postautor: kymen » 29 marca 2018, 08:17 - czw

Witam! Nasze posądzenia nie wzięły się z przypadku czy złośliwości wobec kogoś. Mieliśmy tu osoby bardzo źle się zachowujące wobec innych osób na forum. Każda rozsądna osoba dostrzeże, że nie były to konflikty zapoczątkowane przez nas. Mamy też przypadek osoby, która rejestruje się pod różnymi nickami i nic nie pisze. Twoje zachowanie mogło pasować do niej. Żeby rozwiać podejrzenia wystarczy pisać na forum, a prawda wyjdzie sama. Nie mamy z góry do nikogo podejrzeń, dlatego jeśli jesteś kimś innym to masz u nas drogę otwartą. Wszystko zależy od ciebie. My staramy się by na forum była życzliwa i sympatyczna atmosfera i o to prosimy osoby przychodzące do nas.
Poprzednią osobę łatwo będzie poznać, bo najpierw pisała, a potem myślała co pisze jak sama to przyznała. Posty często były krótkie i pisane bez zrozumienia tematu. Dużo postów zawierało tylko sam link muzyczny bez tekstu. Ogólnie wprowadzała chaos i zamieszanie na forum choćby ciągłym obrażaniem się na innych.

lulu
sub Miliarion

Postautor: lulu » 29 marca 2018, 09:36 - czw

Witaj.
Przedziwną masz nazwę, czy ona coś oznacza?

Awatar użytkownika
saam
medium Miliarion

Postautor: saam » 29 marca 2018, 11:14 - czw

hej
Jak myślicie, kto się schował pod tym dziwnym nickiem. Powinien raczej kończyć się na a. Ale podobno to nie zasada. Ja swój typ mam i chyba kazdy ma. Zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę ślady na topikach. A może ktoś nas wpuszcza w maliny? W sumie nie miałbym nic przeciwko jeżeli w miłym towarzystwie 😉

Awatar użytkownika
malgana
alterum Centurion

Postautor: malgana » 29 marca 2018, 16:46 - czw

Witam Cię Terkatylon'ie.
Jestem tu zaledwie od wczoraj i nie wiem jeszcze o co chodzi stałym i "starym" bywalcom, ale pewnie szybko się to wyjaśni :) Niech nie będzie Ci smutno: jeśli nie jesteś tą/tym o kogo Cię podejrzewają to sprawa nie dotyczy Ciebie i nie ma co się przejmować.

Terkatylon

Postautor: Terkatylon » 30 marca 2018, 05:18 - pt

Dziekuje ale nie skorzystam, widzac juz niektore negatywne posty.

Awatar użytkownika
majcik044
Miliarion

Postautor: majcik044 » 30 marca 2018, 07:56 - pt

I tym samym przyznajesz nam rację. Znamy takie postępowanie aż za dobrze.

Awatar użytkownika
kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 30 marca 2018, 15:02 - pt

Terkatylon pisze:
30 marca 2018, 05:18 - pt
Dziekuje ale nie skorzystam, widzac juz niektore negatywne posty.
Podejrzenie okazały się słuszne. Jak widać poprzednie doświadczenia niczego cię nie nauczyły. Przychodzisz pod nową nazwą siać swoje rozżalenie do wszystkich. Zupełnie nie bierzesz pod uwagę swojego wcześniejszego postępowania wobec wszystkich. Nie jest nam potrzebny kolejny zamęt na forum i okłamywanie nowych osób. Swoją nową wizytę rozpoczęłaś od kłamstwa, że to nie ty.

PS Kiedyś ci napisałem jak mogłabyś wrócić ale wyśmiałaś to. Życzyłaś, by forum i ja jak najszybciej zniknęło z internetu. Generalnie życzyłaś wszystkim jak najgorzej, przeciągając na swoja stronę szaloną Rypsynę. Dlatego kolejny już raz zostałaś zablokowana

PPS Wszelkie wyjaśnienia proszę kierować na email.

Awatar użytkownika
kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 14 lipca 2018, 08:10 - sob

Forum zamknięte

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół