Dlaczego ludzie są samotni?

Dla osób samotnych
Jotwaw
magis Centurion

Re: Dlaczego ludzie są samotni?

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 10:34 - śr

Akceptowalna uroda to "przepustka" do czegoś więcej niż zwykłej znajomości, ale nie ona decyduje o c.d..o tym decyduje wszysko inne i to jacy jesteśmy wobec siebie i innych w dzień i wobec siebie w nocy .

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 10:37 - śr

Z mojego punktu widzenia będę jednak podkreślać znaczenie wyglądu i wizualnego odbioru np.meżczyzny.Nie wchodzimy w związek żeby prowadzić tylko ciekawe dyskusje przy kawie. Związek to intymność, bliskość a tu już niestety wygląd musi być bodźcem seksualnym. Jeżeli nie jest a facet działa poprostu odpychajaco to nawet ciekawa rozmowa i osobowość nie pomoże. A po pewnym czasie facet będzie działał nam na nerwy. Pojawi się frustracja i złość. Dlatego ważne jest żeby znaleźć fajną całość charakteru i wizualnego odbioru jego osoby.

Jotwaw
magis Centurion

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 10:41 - śr

Basiu Ty chyba jesteś "wulkan" w sprawach k-m........ no no to jest to hi hi. A poważnie mówiąc to tak jest, trzeba się wzajemnie pociągać to budzi pozytywne reakcje, chęć bycia ze sobą, rozmowy wspólnego rozwiązywania trudności, dzielenia się radościami i problemami, poczucie wsparcia kogoś na widok kogo budzą sie pozytywne emocje i te intelektualne i te cielesne.

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 10:47 - śr

Może nie jestem poprostu" zimną rybą", hihi. Ale uważam że te kwestie są ważne i też budują związek. Oczywiście fundamentem związku muszą być dobre relacje, zrozumienie, szacunek ale i wspólne radości z dnia codziennego przy kawie.

Jotwaw
magis Centurion

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 11:13 - śr

A co jak ktoś nie pija kawy........ np. ja hi hi

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 11:25 - śr

No to może przy herbatce ewentualnie haha.

Jotwaw
magis Centurion

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 11:51 - śr

To jak to pogodzić????? .......... z jednej strony kawa z "wulkanem udającym zimną rybę" a z drigiej gorąca herbata i "drzemiący gejzer" ?????????????

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 12:03 - śr

No ciekawe połączenie , ale Ty mi tu teraz piszesz , interesująca konwersacja😁, związek dwojga ludzi to taki wulkan emocji i" iskrzenia" , wtedy jest np.dla mnie w sam raz .Każdy ma inaczej i czegoś innego szuka.

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 12:09 - śr

A tak pół zartem pół serio to każdy z nas szuka i potrzebuje większych emocji w życiu niż tylko picie kawy czy herbaty wspólnie haha...

Jotwaw
magis Centurion

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 12:21 - śr

Taaaaaaaaak?????? a czego jeszcze???? masz na myśli potomstwo czy tylko to co czasem nim skutkuje???? hi hi

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 12:30 - śr

Nie, myślałam bardziej w kierunku ogólnej radości , która czerpiemy ze związku, z bycia razem.Dzieci to raczej finał uczuć i decyzji podjętej wspólnie.

Jotwaw
magis Centurion

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 12:36 - śr

Basiu ja takie finały to mam już za sobą dwa i do tej pory na nie łożę ha ha
A przebywanie razem no cóż jest fajne, szczególnie jak ktoś boi się ciemności w samotności hi hi.
Czy aby Ty nie tęsknisz za małżeństwem???

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 12:44 - śr

Raczej nie. Jestem wolną kobietą teraz, robię co chce. Łożysz na dzieci bo takie mamy prawo niestety, teraz ja wyczytałam podejście troszkę ironizujace .Ja akurat do kobiet szukających męża nie należę, ale wymagania swoje mam .

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 26 września 2018, 12:53 - śr

Piszecie żeby być sobą, nie doszukiwać się winy w sobie, że znajdzie się ktoś kto zaakceptuje nas takimi jakimi jesteśmy. Nie do końca bym się z tym zgodziła.Trafiając na różne wypowiedzi widzę że często ludzie obwiniają o swoją samotność innych. Mężczyźni że kobity patrzą tylko na wygląd i kasę, kobiety że dla mężczyzn liczy się tylko uroda i seks a nie stale związki. Mniej urodziwi twierdzą że są sami z powodu braku urody, a ci ładni szczególnie kobiety że te brzydkie są łatwe i łapią faceta na dziecko. Mało kto upatruje winy w sobie a może to w nas jest coś co powoduje że jesteśmy sami.
Żeby nie było niedomówień nie piszę tu o osobach które są same bo straciły kogoś z powodu śmierci,ale o osobach które nigdy nie były w dłuższym związku,których związki szybko się rozpadały.Może należy jednak przyjrzeć się sobie,może to coś w nas jest co powoduje że tak się dzieje.Nie twierdzę że tak jest zawsze, ale może sami swoim zachowaniem,swoją postawą powodujemy że jesteśmy sami.

Jotwaw
magis Centurion

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 13:00 - śr

Basiu masz swoje wymagania i dobrze i nie rezygnuj z nich.trzeba je mieć pytanie tylko (zadaj je sama sobie) czy są na miarę tego co sama w zamian masz do zaoferowania??? Jeśli tak to trzymaj się ich i nie popuszczaj nawet na milimetr :)

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 13:06 - śr

Taki mam zamiar .haha..

Jotwaw
magis Centurion

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 13:33 - śr

A w których rejonach Polski "testujesz" potencjalnych kandydatów ?

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 13:55 - śr

Powiem Ci Jotwaw że czasami jestem już zmęczona szukaniem tych" potencjalnych" kandydatów.

Jotwaw
magis Centurion

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 13:57 - śr

Wcale się Ci nie dziwię, ile tyo trzeba przeżuć tego ciasta, żeby trafić na ten rodzynek :)

Basia
Centurion

Postautor: Basia » 26 września 2018, 14:34 - śr

No dosłownie hihi.., może w końcu na niego trafię.Szczęśliwi Ci którzy już znaleźli.

Jotwaw
magis Centurion

Postautor: Jotwaw » 26 września 2018, 15:22 - śr

Ale nie odpowiedziałaś w jakim rejonie kraju szukasz?

Iryd
Moderator Globalny

Postautor: Iryd » 29 września 2018, 09:54 - sob

Zupełnie mi się nie podoba bierne czekania, aż coś się zdarzy i pogląd szukania osoby, która nas zaakceptuje takim, jakim jesteśmy. Zaletą takiego poglądu jest to, że takie osoby bardzo często pozostają samotne, a jedyną osobą, która je akceptuje, to są one same. Czasem zdarzy się ktoś, kto dla doraźnych korzyści opowiada im bajki i się nimi zachwyca. Nie ma powodu, by komuś takiemu zmieniać poglądy. Tylko w reklamie podejście brawo ja przynosi pożądany efekt, ale kto mądry wierzy w reklamę?

malgana
sub Miliarion

Postautor: malgana » 29 września 2018, 20:30 - sob

No właśnie: świetnie, gdy nas akceptują bezwarunkowo, ale to rzadko się zdarza. Czasami trzeba dać coś z siebie, zapracować na tę akceptację. Warunkiem jest, żeby nie odejść za daleko od siebie, żeby nie zmienić się w kogoś, kim nie jesteśmy.

icha

Postautor: icha » 04 października 2018, 23:40 - czw

Są jeszcze ludzie, którzy nie lubią ludzi i im wisi reszta.

Szedar
medium Miliarion

Postautor: Szedar » 05 października 2018, 13:32 - pt

Takie osoby raczej nie czują się samotne są po prostu same. Znam taką osobę ma gdzieś co inni o niej myślą, uważa że jest jaki jest i nie ma zamiaru się zmieniać, nikogo nie szuka, ludzi nie lubi i najlepiej czuje się w swoim towarzystwie.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół