Piłka nożna

Sport okiem kibica i sportowca amatora.
Anna
sub Miliarion

Piłka nożna

Postautor: Anna » 15 października 2018, 21:13 - pn

Ostatni nasz mecz z Włochami to kolejne potwierdzenie wszelkich słabości polskiego zespołu i błędów trenera. Dziwi fakt, że nie zagrał Piątek, który w poprzednim meczu strzelił gola, a zagrał Glik - autor samobója. Ponadto po co powtarzać niesprawdzone ustawienie 4 - 4 - 2? Może przydałby się chłopakom solidny trening, jaki mają np siatkarze? Myślę także, że gwiazdorstwo Lewandowskiego nie pomaga drużynie. Nareszcie panowie dziennikarze zaczęli dostrzegać marazm w grze i zwykły brak myślenia, taktyki, kondycji czy szybkości. Warto by skończyć z propagandą sukcesu, bo to i śmieszne i żałosne zarazem. Powiedzenie, że nareszcie w gorszej lidze będziemy mieli łatwych przeciwników jest mocno wkurzające. Do czego dąży nasza piłka? Do samozagłady? To zwykły wstyd tak grać. Brak im przede wszystkim motywacji. Żenujące. Styl naszych porażek poraża.

Iryd
Moderator Globalny

Re: Piłka nożna

Postautor: Iryd » 22 czerwca 2019, 23:48 - sob

Dzisiaj młodzieżowa reprezentacja polski na mistrzostwach Europy przegrała 0:5 z Hiszpanią. Mecz to blamaż naszego zespołu. Gdyby nie dwie poprzeczki to wynik byłby jeszcze wyższy. Nie wiem czy była jedna akcja polaków,która miała szansę zakończyć się bramką. Przykro było patrzeć na ten mecz. jeśli to jest zapowiedź przyszłej reprezentacji to nie należy się spodziewać niczego dobrego w polskiej piłce w najbliższych latach. Z meczu można było zapamiętać widok zadowolonego z siebie jak zwykle Bońka siedzącego jak na wczasach na Bahama. Myślę, że zmiana prezesa to szansa dla polskiej piłki.

Beryl
magis Centurion

Re: Piłka nożna

Postautor: Beryl » 14 września 2019, 13:12 - sob

Jeśli piłka nożna nie pozbędzie się Bońka, Lewandowskiego i Brzęczka to nie ma co liczyć na sukcesy. Nie wiem dlaczego Lewandowski jest traktowany jak święta krowa, którego nie można krytykować? Chyba chodzi o reklamy z jego udziałem, a gra coraz gorzej i nieskuteczniej. Lata reprezentacji to lata stracone dla polskiej piłki nożnej.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół