RANKING ZAWODNICZEK WYNIKI

Ranking najbardziej popularnych i zaangażowanych zawodniczek na podstawie wszystkich ankiet.
Iryd
Moderator Globalny
Posty: 1018
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:46 - wt

RANKING ZAWODNICZEK WYNIKI

Postautor: Iryd » 03 listopada 2018, 02:56 - sob

RANKING
Najbardziej popularnej i zaangażowanej zawodniczki I ligi.

(27 listopad 2018r.) 1241 głosów
wynik on line są pod adresem:
>>>ranking2019.php<<<

  1. 5 Karolina Olszewska (MUKS Poznań) pkt. 37
  2. 11 Marta Wdowiuk (MUKS Poznań) pkt. 20
  3. 4 Patrycja Klatt (MUKS Poznań) pkt. 19
  4. 10 Klaudia Sosnowska (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 18
  5. 6 Anna Kuncewicz-Dąbek (SKK Polonia Warszawa) pkt. 18
  6. 3 Kinga Dzierbicka (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 17
  7. 6 Marzena Marciniak (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 16
  8. 15 Katarzyna Szyller (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 15
  9. 17 Justyna Kowalska (SKK Polonia Warszawa) pkt. 15
  10. 7 Magdalena Szymkiewicz (Arka II Gdynia) pkt. 13
  11. 14 Anna Pawłowska (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 13
  12. 3 Kinga Banach (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 13
  13. 33 Marta Marcinkowska (Arka II Gdynia) pkt. 12
  14. 30 Natalia Klimek (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 12
  15. 7 Joanna Markiewicz (KKS Olsztyn) pkt. 11
  16. 10 Magdalena Kowalewska (MUKS Poznań) pkt. 11
  17. 12 Magdalena Ratajczak (MUKS Poznań) pkt. 11
  18. 16 Elżbieta Giedrojć (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 11
  19. 21 Magdalena Pisera (Tęcza Leszno) pkt. 11
  20. 12 Alicja Wawrzyniak (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 10
  21. 22 Justyna Rudzka (Arka II Gdynia) pkt. 10
  22. 10 Natalia Bucyk (Mon-Pol Płock) pkt. 10
  23. 20 Anna Wińkowska (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 10
  24. 15 Aleksandra Zięmborska (Enea AZS II Poznań) pkt. 10
  25. 1 Natalia Popiół (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 10
  26. 34 Magdalena Grzelak (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 10
  27. 5 Aleksandra Dziwińska (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 10
  28. 14 Martyna Stasiuk (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 10
  29. 14 Patrycja Jastrzębska (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 10
  30. 21 Daria Kowalczyk (Arka II Gdynia) pkt. 9
  31. 14 Jastina Kosalewicz (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 9
  32. 10 Paulina Kuras (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 9
  33. 2 Marta Sztąberska (KKS Olsztyn) pkt. 9
  34. 8 Lucyna Kotonowicz (Mon-Pol Płock) pkt. 9
  35. 11 Anita Plucińska (Mon-Pol Płock) pkt. 9
  36. 12 Sonia Frojdenfal (SKK Polonia Warszawa) pkt. 9
  37. 25 Aleksandra Kaja (SKK Polonia Warszawa) pkt. 9
  38. 3 Alicja Rogozińska (Enea AZS II Poznań) pkt. 9
  39. 9 Julia Tyszkiewicz (Tęcza Leszno) pkt. 9
  40. 15 Żaneta Szczęśniak (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 8
  41. 4 Karina Szczurewska (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 8
  42. 24 Pola Dmochewicz (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 8
  43. 17 Ksenia Woźniak (KKS Olsztyn) pkt. 8
  44. 99 Izabela Błajda (SKK Polonia Warszawa) pkt. 8
  45. 9 Emilia Kośla (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 8
  46. 10 Zofia Marek (Enea AZS II Poznań) pkt. 8
  47. 5 Kaciaryna Pratasewicz (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 8
  48. 6 Karolina Wilk (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 8
  49. 5 Natalia Danych (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 8
  50. 16 Marlena Deko (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 8
  51. 12 Angelika Kuras (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 7
  52. 25 Agata Stępień (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 7
  53. 13 Justyna Pytlarczyk (Mon-Pol Płock) pkt. 7
  54. 8 Bożena Puter (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 7
  55. 7 Kaja Wróblewska (Enea AZS II Poznań) pkt. 7
  56. 11 Agnieszka Krzywoń (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 7
  57. 5 Aleksandra Pietraszek (Tęcza Leszno) pkt. 7
  58. 20 Martyna Leszczyńska (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 6
  59. 23 Katarzyna Świeżak (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 6
  60. 12 Adrianna Kalinowska (KKS Olsztyn) pkt. 6
  61. 16 Aleksandra Mońko (KKS Olsztyn) pkt. 6
  62. 11 Matylda Kubacka (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 6
  63. 24 Monika Malinowska (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 6
  64. 15 Aleksandra Owca (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 6
  65. 14 Katarzyna Pasek (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 6
  66. 6 Katarzyna Pęcina (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 6
  67. 33 Weronika Telenga (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 6
  68. 9 Małgorzata Zuchora (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 6
  69. 11 Marcela Rybkiewicz (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 6
  70. 5 Daria Walczak (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 6
  71. 6 Kinga Piędel (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 6
  72. 7 Natalia Błaszczak (MUKS Poznań) pkt. 6
  73. 8 Magdalena Jabłońska (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 6
  74. 15 Klaudia Rutkowska (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 6
  75. 19 Agata Maciejewska (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 5
  76. 3 Dominika Stefańska (Arka II Gdynia) pkt. 5
  77. 7 Kamila Szmytkowska (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 5
  78. 2 Marta Stawicka (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 5
  79. 4 Wiktoria Bałdyga (KKS Olsztyn) pkt. 5
  80. 32 Natalia Kurach (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 5
  81. 5 Nicola Obrodzka (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 5
  82. 12 Liliana Banaszak (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 5
  83. Natalia Kurach (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 5
  84. 3 Paula Duchnowska (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 5
  85. 9 Wiktoria Duchnowska (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 5
  86. 3 Joanna Kobylińska (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 5
  87. 4 Julia Niemojewska (Enea AZS II Poznań) pkt. 5
  88. 11 Weronika Piechowiak (Enea AZS II Poznań) pkt. 5
  89. 10 Marta Dobrowolska (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 5
  90. 9 Klaudia Kucharska (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 5
  91. 15 Agnieszka Misiek (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 5
  92. 17 Karolina Masłowska (MUKS Poznań) pkt. 5
  93. 14 Agata Szczepanik (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 4
  94. 15 Klaudia Dudek (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 4
  95. 17 Pola Kaźmierczak (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 4
  96. 18 Justyna Samulak (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 4
  97. 6 Jessica Solak (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 4
  98. 11 Alicja Płotka (Arka II Gdynia) pkt. 4
  99. 23 Kinga Bączek (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 4
  100. 6 Karolina Formella (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 4
  101. 5 Agnieszka Ostrowska (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 4
  102. 8 Milena Krzyżaniak (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 4
  103. 16 Olivia Olesiewicz (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 4
  104. 7 Kamila Płatek (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 4
  105. 37 Anna Adamczyk (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 4
  106. 5 Anna Bekasiewicz (SKK Polonia Warszawa) pkt. 4
  107. 4 Natalia Gejcyg (SKK Polonia Warszawa) pkt. 4
  108. 8 Anna Kolad (SKK Polonia Warszawa) pkt. 4
  109. 30 Zuzanna Wrzesień (SKK Polonia Warszawa) pkt. 4
  110. 6 Konstancja Banucha (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 4
  111. 22 Magdalena Tabak (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 4
  112. 24 Marta Duda (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 4
  113. 13 Martyna Kowalska (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 4
  114. 7 Aleksandra Pszczolarska (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 4
  115. 12 Wiktoria Keller (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 4
  116. Wiktoria Duchnowska (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 4
  117. 12 Julia Dąbrowska (Enea AZS II Poznań) pkt. 4
  118. 4 Agata Rafałowicz (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 4
  119. 11 Kamila Cicha (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 4
  120. 6 Patrycja Kaczor (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 4
  121. 6 Wiktoria Hałubek (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 4
  122. 7 Agata Majka (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 4
  123. 9 Alicja Jóźwiak (MUKS Poznań) pkt. 4
  124. 6 Justyna Różańska (MUKS Poznań) pkt. 4
  125. 1 Weronika Woźniak (MUKS Poznań) pkt. 4
  126. 17 Natalia Rusińska (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 4
  127. 1 Aleksandra Arczewska (Tęcza Leszno) pkt. 4
  128. 8 Justyna Hołtyn (Tęcza Leszno) pkt. 4
  129. 9 Marta Mistygacz (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 3
  130. 11 Martyna Janusz (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 3
  131. 1 Julia Piestrzyńska (Arka II Gdynia) pkt. 3
  132. 9 Kamila Podgórna (Arka II Gdynia) pkt. 3
  133. 14 Karolina Stawińska (Arka II Gdynia) pkt. 3
  134. 5 Alicja Szloser (Arka II Gdynia) pkt. 3
  135. 3 Anna Górska (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 3
  136. 0 Katarzyna Chodkowska (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 3
  137. 10 Aleksandra Szostakiewicz (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 3
  138. 7 Agnieszka Haryńska (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 3
  139. 10 Paulina Szymańska (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 3
  140. Ewelina Kitkowska (KKS Olsztyn) pkt. 3
  141. 35 Justyna Skała (KKS Olsztyn) pkt. 3
  142. 4 Edyta Faleńczyk (Mon-Pol Płock) pkt. 3
  143. 33 Magdalena Goleniewska (Mon-Pol Płock) pkt. 3
  144. 7 Magdalena Szkop (Mon-Pol Płock) pkt. 3
  145. 15 Hanna Dulnik (SKK Polonia Warszawa) pkt. 3
  146. 7 Iwona Gawryszewska (SKK Polonia Warszawa) pkt. 3
  147. 9 Angelika Ostasiewicz (SKK Polonia Warszawa) pkt. 3
  148. 14 Joanna Rudenko (SKK Polonia Warszawa) pkt. 3
  149. 23 Julia Myszkowska (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 3
  150. 14 Aleksandra Pszczolarska (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 3
  151. 33 Aleksandra Wypustek (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 3
  152. 15 Łucja Grzenkowicz (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 3
  153. 34 Olga Lemańska (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 3
  154. 12 Natalia Feliczak (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 3
  155. Wiktoria Keller (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 3
  156. 97 Alicja Grabska (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 3
  157. 7 Anna Krawiec (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 3
  158. 12 Martyna Boniecka (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 3
  159. 7 Weronika Dolewa (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 3
  160. 9 Michalina Michalak (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 3
  161. 17 Kinga Sierakowska (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 3
  162. 8 Joanna Szałecka (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 3
  163. Gaja Włodarczyk (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 3
  164. 7 Aleksandra Wojtala (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 3
  165. 15 Karolina Zuziak (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 3
  166. 34 Agnieszka Feja (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 3
  167. 11 Joanna Czarnecka (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 3
  168. 5 Beata Madej (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 3
  169. 4 Iwona Winnicka (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 3
  170. 11 Laura Cichy (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 3
  171. 18 Wiktoria Grzegorzek (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 3
  172. 7 Marzena Lamczyk (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 3
  173. 15 Eliza Łakoma (Tęcza Leszno) pkt. 3
  174. 6 Julia Matuszewska (Tęcza Leszno) pkt. 3
  175. 7 Iga Walentowska (Tęcza Leszno) pkt. 3
  176. 8 Aleksandra Kędzierska (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 2
  177. 5 Agnieszka Myślak (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 2
  178. Bianka Bałwas (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 2
  179. 9 Natalia Łopińska (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 2
  180. 29 Zuzanna Klugmann (Arka II Gdynia) pkt. 2
  181. 31 Agata Szmyrka (Arka II Gdynia) pkt. 2
  182. 22 Karolina Synal (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 2
  183. Karolina Cimoch (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 2
  184. Klaudia Gołębiewska (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 2
  185. 6 Agata Kowalczyk (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 2
  186. 12 Gabriela Piech (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 2
  187. Anna Pietkiewicz (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 2
  188. 15 Aleksandra Pląsek (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 2
  189. 22 Ida Wiśniewska (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 2
  190. 21 Sylwia Bujniak (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 2
  191. 23 Marianna Duszkiewicz (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 2
  192. 36 Natalia Gwizdała (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 2
  193. 20 Maja Haponik (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 2
  194. 31 Emilia Jabłońska (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 2
  195. 24 Natalia Ławicka (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 2
  196. 88 Wiktoria Wrocławska (KKS Olsztyn) pkt. 2
  197. 8 Natalia Żukowska (KKS Olsztyn) pkt. 2
  198. 15 Zofia Jasińska (Mon-Pol Płock) pkt. 2
  199. 12 Weronika Karpiszuk (Mon-Pol Płock) pkt. 2
  200. 3 Dominika Paczóska (Mon-Pol Płock) pkt. 2
  201. 9 Sylwia Siemienas (Mon-Pol Płock) pkt. 2
  202. 31 Natalia Tyczkowska (Mon-Pol Płock) pkt. 2
  203. 24 Izabela Zdrodowska (SKK Polonia Warszawa) pkt. 2
  204. 11 Kamila Borkowska (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 2
  205. 34 Olga Lemańska {II} (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 2
  206. 4 Julia Bazan (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 2
  207. 6 Laura Dubaj (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  208. 26 Weronika Dudek (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  209. 10 Julia Jeger (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  210. 8 Aleksandra Kuczyńska (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  211. 16 Karolina Matkowska (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  212. 13 Wiktoria Wierzbicka (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  213. Laura Dubaj (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  214. Paula Duchnowska (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  215. Wiktoria Kuczyńska (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  216. Jagoda Szczęsna (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 2
  217. 2 Weronika Jarecka (Enea AZS II Poznań) pkt. 2
  218. 14 Wiktoria Kozłowska (Enea AZS II Poznań) pkt. 2
  219. 1 Marta Nowicka (Enea AZS II Poznań) pkt. 2
  220. 16 Aleksandra Parzeńska (Enea AZS II Poznań) pkt. 2
  221. 8 Aleksandra Piasecka (Enea AZS II Poznań) pkt. 2
  222. 6 Sara Wróblewska (Enea AZS II Poznań) pkt. 2
  223. 18 Katarzyna Homoncik (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 2
  224. Klaudia Niedźwiedzka (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 2
  225. 4 Joanna Twardowska (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 2
  226. 17 Martyna Jasiulewicz (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 2
  227. 11 Sylwia Wojtylas (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 2
  228. 20 Konstancja Karaś (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 2
  229. 19 Marta Klementowska (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 2
  230. 23 Aleksandra Lorenz (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 2
  231. 25 Julia Jurek (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 2
  232. 12 Grażyna Witkoś (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 2
  233. 22 Paulina Hantys (MUKS Poznań) pkt. 2
  234. 13 Paulina Pilichowska (MUKS Poznań) pkt. 2
  235. 5 Maria Cichy (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 2
  236. Wiktoria Gorel (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 2
  237. 4 Marlena Jurzica (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 2
  238. 6 Justyna Kocon (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 2
  239. 10 Katarzyna Mach (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 2
  240. 12 Katarzyna Pawlik (Olimpia Wodzisław Śląski) pkt. 2
  241. 11 Magdalena Rzeźnik (Tęcza Leszno) pkt. 2
  242. 88 Gabriela Targosz (Tęcza Leszno) pkt. 2
  243. 11 Monika Bieniek (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 1
  244. 4 Katarzyna Krajewska (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 1
  245. 7 Karolina Zaborska (Panattoni Europe Lider Pruszków ) pkt. 1
  246. 16 Patrycja Krzyszczak (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 1
  247. 4 Katarzyna Szpera (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki) pkt. 1
  248. Aldona Morawiec (Arka II Gdynia) pkt. 1
  249. 19 Amalia Rembiszewska (Arka II Gdynia) pkt. 1
  250. 19 Martyna Stelmach (Arka II Gdynia) pkt. 1
  251. 23 Alicja Żytkowska (Arka II Gdynia) pkt. 1
  252. 34 Natalia Sakaluk (AZS Uniwersytet Gdański) pkt. 1
  253. 9 Wiktoria Skuzińska (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 1
  254. 5 Izabella Tkacz (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 1
  255. Klaudia Walkowska (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 1
  256. 11 Monika Ziobro (AZS Uniwersytet Warszawski) pkt. 1
  257. 8 Zuzanna Krupa (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 1
  258. 14 Syanne Mohamed (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 1
  259. 17 Agata Ostrowska (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 1
  260. 4 Paulina Pełka (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 1
  261. Agata Piastowska (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 1
  262. 11 Martyna Pyka (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 1
  263. 42 Patrycja Rogalska (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 1
  264. 6 Katarzyna Śmietańska (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 1
  265. 43 Wiktoria Wesołowska (Golden Tulip Politechnika Gdańska II) pkt. 1
  266. 22 Maja Przygodzka (KKS Olsztyn) pkt. 1
  267. 21 Zofia Staruch (KKS Olsztyn) pkt. 1
  268. 77 Jolanta Wichłacz (KKS Olsztyn) pkt. 1
  269. 18 Monika Zdrada (KKS Olsztyn) pkt. 1
  270. 20 Kamila Żukowska (KKS Olsztyn) pkt. 1
  271. 11 Aleksandra Piechota (SKK Polonia Warszawa) pkt. 1
  272. 18 Ilona Płaczkiewicz (SKK Polonia Warszawa) pkt. 1
  273. 25 Wiktoria Boks (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 1
  274. 21 Zuzanna Ciecierska (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 1
  275. 31 Gabriela Kluczyńska (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 1
  276. 14 Zuzanna Rudenko (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 1
  277. 10 Magdalena Szulc {II} (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 1
  278. 35 Aleksandra Ustowska {II} (SMS PZKosz II Łomianki) pkt. 1
  279. Zuzanna Rudenko (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 1
  280. 10 Magdalena Szulc (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 1
  281. 35 Aleksandra Ustowska (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 1
  282. Aleksandra Wypustek (SMS PZKosz Łomianki) pkt. 1
  283. 15 Natalia Feliczak (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  284. 15 Ewa Kielar (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  285. 2 Wiktoria Kuczyńska (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  286. 32 Katarzyna Mamrowicz (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  287. Martyna Michniewicz (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  288. 20 Ewelina Śmiałek (Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  289. Ewa Kielar (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  290. 3 Joanna Kobylińska {III} (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  291. 30 Alicja Kościukiewicz (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  292. 22 Matylda Kubacka (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  293. Karolina Matkowska (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  294. 26 Aleksandra Omiotek (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  295. Kornelia Ruszkowska (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  296. 20 Patrycja Szczecińska {III} (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  297. 11 Nikola Trawczyńska (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  298. 13 Wiktoria Wierzbicka {III} (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  299. Weronika Wójcik {III} (Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.) pkt. 1
  300. 5 Aleksandra Oleszkiewicz (Enea AZS II Poznań) pkt. 1
  301. Karolina Stefańczyk (Enea AZS II Poznań) pkt. 1
  302. 13 Kamila Ciężadło (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 1
  303. Natalia Malaga (Good Lood AZS PK Kraków) pkt. 1
  304. 45 Patrycja Kirsz (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 1
  305. 10 Katarzyna Szymańska (Grot TomiQ Pabianice) pkt. 1
  306. 24 Alicja Kopiec (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 1
  307. 99 Weronika Pawlak (KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec) pkt. 1
  308. 7 Patrycja Gałka (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 1
  309. 16 Celina Kwietoń (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 1
  310. 15 Maja Michniewicz (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 1
  311. 44 Angelika Stefan (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra) pkt. 1
  312. 14 Ewa Canert (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 1
  313. 13 Marta Kulak (MUKS Chrobry Basket Głuchołazy) pkt. 1
  314. Karolina Giżyńska (MUKS Poznań) pkt. 1
  315. Julia Karolina Michalik (MUKS Poznań) pkt. 1
  316. 24 Weronika Papiernik (MUKS Poznań) pkt. 1
  317. 17 Karolina Budeń (Tęcza Leszno) pkt. 1
  318. 4 Alicja Franckowiak (Tęcza Leszno) pkt. 1
  319. Klaudia Frąckowiak (Tęcza Leszno) pkt. 1


Oznaczenia czcionki na liście

1 niebieska podkreślona
2-3 niebieska

4-10 zielona
11-20 brązowa
21-50 czerwona
51-100 różowa
101-200 czarna pogrubiona

201-300 czarna normalna
301 do końca list czarna kursywa

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości