Poczta o2

Zalewa nas tandeta, wadliwe towary i usługi. Postarajmy się z tym walczyć.
kymen
Site Admin

Poczta o2

Postautor: kymen » 10 marca 2019, 20:18 - ndz

Od pewnego czasu korzystam z poczty o2, portal bardzo się nagłaśnia, że jest najbardziej rozwijającym się portalem w internecie. Przez dłuższy czas nie miałem z pocztą większego kłopotu. Od kilku dni nie mam możliwości otworzenia poczty, myślałem, że to może coś w moim komputerze, lub chwilowa awaria serwera, ale okazało się, że inni użytkownicy też mają ten problem, a utrudnienie stało się ciągłe. Tylko od czasu do czasu udaje mi się wejść w moją pocztę. Dobrze, że nie mam na niej jakichś pilnych spraw, a i tak jest to bardzo denerwujące. Chyba w o2 nikt nad tym nie pracuje, skupiając się tylko na reklamowaniu portalu.

Myszka1
tribus Centurion

Re: Poczta o2

Postautor: Myszka1 » 26 czerwca 2019, 07:16 - śr

Kymen to jest najgorsza poczta jaka może być ..
Sama miałam kiedyś pocztę na tej stronie ..
Nie polecam

kymen
Site Admin

Re: Poczta o2

Postautor: kymen » 26 czerwca 2019, 15:57 - śr

Poczta jest dla mnie źle ustawiona, nieczytelna. Pewnie można ją jakoś inaczej ustawić, ale w dziesiątkach programów nie mam ochoty zagłębiać się w ustawienia tego jednego. Tu powinna zadziałać inteligencja programistów, ale jej brak.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół