Praca dla idei

W czasach gdy słowa siema i nara zastępują dialog między ludźmi propagujemy dbałość o kulturę
języka mówionego i pisanego.
Regulamin forum
Zachęcamy wszystkich młodych ludzi, nie tylko z naszego terenu, do zamieszczania postów i doskonalenia swojego warsztatu pisarskiego.

Ocena tekstu: 10 wzorowy, 7 b.dobry, 5 dobry, 3 przeciętny, 2 słaby, 1 b. słaby

Liczba opcji do wybrania: 1

 
 
Pokaż wyniki
Beryl
Centurion
Posty: 143
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:26 - wt

Praca dla idei

Postautor: Beryl » 11 kwietnia 2019, 19:14 - czw

Przy okazji strajków nauczycieli marszałek senatu p. Karczewski przyznał się, że pracuje dla idei. Miało to sugerować, że nauczyciele też powinni pracować dla idei. Należy przez to rozumieć, że 20 tys. złotych wynagradzania marszałka można przeznaczyć na inne cele, bo marszałkowi nie jest w takim razie potrzebne wynagrodzenie. Chyba, że Karczeski mia na myśli, że jego praca jest aż tyle wata, że te 20 tysięcy nie oddaje jego ogromnego wkładu pracy dla dobra Polski, a jego praca jest warta sto lub dwieście tysięcy złotych i praktycznie te marne grosze są nieadekwatne do jego pracy.
Wstyd panie marszałku wyszydzać nauczycieli. Egzaminu gimnazjalisty pan nie zdał i nie przynosi pan chluby nauczycielom, którzy kiedyś pana uczyli.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości