Re2: Strajk nauczycieli

W czasach gdy słowa siema i nara zastępują dialog między ludźmi propagujemy dbałość o kulturę
języka mówionego i pisanego.
Regulamin forum
Zachęcamy wszystkich młodych ludzi, nie tylko z naszego terenu, do zamieszczania postów i doskonalenia swojego warsztatu pisarskiego.

Ocena tekstu: 10 wzorowy, 7 b.dobry, 5 dobry, 3 przeciętny, 2 słaby, 1 b. słaby

Liczba opcji do wybrania: 1

Pokaż wyniki
kymen
Site Admin

Re2: Strajk nauczycieli

Postautor: kymen » 12 kwietnia 2019, 03:24 - pt

"W innej szkole, w Bydgoszczy, dowiadujemy się, że egzamin po nerwowych poszukiwaniach dodatkowych osób do komisji również odbędzie się. - U nas w salach lekcyjnych, niestety znalazło się kilka łamistrajków, są też wypożyczeni ze szkół prywatnych nauczyciele, plus ksiądz, katechetka, dyrektorzy - mówi nam strajkujący nauczyciel."
Taką informację znalazłem na wp. Czy ci nauczyciele to wstrętni łamistrajki? Czy bliższa prawdy jest opinia, że nie trzeba nam terrorystów, bo many nauczycieli? Branie zakładników to jedna z metod działania terrorystów. Realizowanie swoich celów kosztem zupełnie niewinnych ludzi, a trudno powiedzieć, że młodzież w jakikolwiek sposób odpowiada za sytuację w oświacie. Czego uczycie nasze dzieci? Po trupach do celu. Liczę się tylko ja i moje cele, a reszta mnie nie obchodzi? Myślę, że są inne sposoby prowadzenia strajku, równie dotkliwe dla władzy a omijające dzieci. Choćby stosy papierów, których można nie uzupełniać na przekór władzy. Tylko po co, jak można to zrobić na plecach dzieci. Ośmioklasistów władza zaszkodziła reformą, wprowadzając zmiany, choć były nieprzygotowane. Teraz nauczyciele swoim strajkiem chcą im dodatkowo skomplikować życie. Każdy rozsądny człowiek widzi, że dla góry płace nauczycieli to pretekst dla celów politycznych. Nie wierzę też, że źli nauczyciele po podwyżce zmienią się w baranki. Zgadzam się z przedmówcą, że oświata wymaga ogromnych zmian.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół