Kwiaty jesieni - info

Staramy się naszym Seniorom dać trochę uśmiechu
Iryd
Moderator Globalny
Posty: 919
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:46 - wt

Kwiaty jesieni - info

Postautor: Iryd » 10 maja 2019, 11:22 - pt

Chcielibyśmy zebrać pieniądze, które ułatwiłyby wypoczynek za granicą osobom starszym, samotnym i niezbyt zamożnym. Staramy się o zdobycie środków mogących częściowo sfinansować wyjazd. Może to być dla nich wyjazd życia po trudach wychowania dzieci, prowadzenia domu i pracy zawodowej. Często brak środków, obawa przed wyjazdem, nieznajomość języka i nieumiejętność poruszania się w nieznanym świecie jest dla nich barierą nie do pokonania. Podróżując z nami, mają kogoś życzliwego w podróży. Nie będą czuć się samotni i zdani tylko na siebie, a my będziemy mieć satysfakcję, że robimy coś fajnego dla ludzi zasłużonych i zmęczonych życiem. Nie myślimy o osobach z naszej rodziny czy znajomych.
Każda wpłata przybliża wyjazd, na który zasłużyli swoim życiem. Zwłaszcza że ich młodość przypadła na czasy, w których o wyjazd było bardzo trudno, a być może o takim wyjeździe zawsze marzyli. Tym bardziej że ludziom, którzy zmieniali Polskę, coś zawdzięczamy.
Jeśli chcesz pomóc przybliżyć ich marzenia, napisz do nas lub wpłać jakiś datek.
https://pomagam.pl/kwiatyjesieni

Iryd
Moderator Globalny
Posty: 919
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:46 - wt

Re: Kwiaty jesieni - info

Postautor: Iryd » 10 maja 2019, 19:00 - pt

Szukamy starszych samotnych i niezbyt zamożnych pań. Chcemy zorganizować dla nich wyjazd zagraniczny. Nasz pomysł nie jest biznesowy, a wręcz przeciwnie, staramy się o zdobycie środków mogących częściowo sfinansować wyjazd takiej osoby. Może to być dla nich podróż życia po trudach wychowania dzieci, prowadzenia domu i pracy zawodowej. Często brak środków, obawa przed wyjazdem, nieznajomość języka i nieumiejętność poruszania się w nieznanym świecie jest dla nich barierą nie do pokonania. Jesteśmy osobami spokojnymi i mamy na myśli bezkonfliktowy wypoczynek, dlatego nie interesują nas osoby prowadzące rozrywkowy tryb życia.
Wyjazd miałby być z jakimś biurem turystycznym, a nie indywidualnie przez nas organizowany. Dlatego standard wyjazdu byłby na poziomie normalnych usług profesjonalnych biur turystycznych. Myślimy o zabraniu ze sobą 2-4 osób jednocześnie. Również mogą to być osoby, których dzieci lub wnuki stać na pomoc finansową, ale nie mają czasu, żeby z nimi pojechać. W takiej sytuacji nasza pomoc ogranicza się tylko do życzliwej opieki nad takimi osobami.
Bardzo prosimy o przekazanie informacji osobom, które w Twoim kręgu odpowiadają naszym oczekiwaniom.
Wpłać datek:
https://pomagam.pl/kwiatyjesieni


meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości