Kwiaty jesieni

W czasach gdy słowa siema i nara zastępują dialog między ludźmi propagujemy dbałość o kulturę
języka mówionego i pisanego.
Regulamin forum
Zachęcamy wszystkich młodych ludzi, nie tylko z naszego terenu, do zamieszczania postów i doskonalenia swojego warsztatu pisarskiego.

Ocena tekstu: 10 wzorowy, 7 b.dobry, 5 dobry, 3 przeciętny, 2 słaby, 1 b. słaby

Liczba opcji do wybrania: 1

 
 
Pokaż wyniki
Iryd
Moderator Globalny
Posty: 919
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:46 - wt

Kwiaty jesieni

Postautor: Iryd » 10 maja 2019, 11:52 - pt

Chcielibyśmy zebrać pieniądze, które ułatwiłyby wypoczynek za granicą osobom starszym, samotnym i niezbyt zamożnym. Staramy się o zdobycie środków mogących częściowo sfinansować wyjazd. Może to być dla nich wyjazd życia po trudach wychowania dzieci, prowadzenia domu i pracy zawodowej. Często brak środków, obawa przed wyjazdem, nieznajomość języka i nieumiejętność poruszania się w nieznanym świecie jest dla nich barierą nie do pokonania. Podróżując z nami, mają kogoś życzliwego w podróży. Nie będą czuć się samotni i zdani tylko na siebie, a my będziemy mieć satysfakcję, że robimy coś fajnego dla ludzi zasłużonych i zmęczonych życiem. Nie myślimy o osobach z naszej rodziny czy znajomych.
Każda wpłata przybliża wyjazd, na który zasłużyli swoim życiem. Zwłaszcza że ich młodość przypadła na czasy, w których o wyjazd było bardzo trudno, a być może o takim wyjeździe zawsze marzyli. Tym bardziej że ludziom, którzy zmieniali Polskę, coś zawdzięczamy.
Jeśli chcesz pomóc przybliżyć ich marzenia, napisz do nas lub wpłać jakiś datek.
https://pomagam.pl/kwiatyjesieni

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości