Kwiaty jesieni - zasady

W czasach gdy słowa siema i nara zastępują dialog między ludźmi propagujemy dbałość o kulturę
języka mówionego i pisanego.
Regulamin forum
Zachęcamy wszystkich młodych ludzi, nie tylko z naszego terenu, do zamieszczania postów i doskonalenia swojego warsztatu pisarskiego.

Ocena tekstu: 10 wzorowy, 7 b.dobry, 5 dobry, 3 przeciętny, 2 słaby, 1 b. słaby

Liczba opcji do wybrania: 1

 
 
Pokaż wyniki
Iryd
Moderator Globalny
Posty: 919
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:46 - wt

Kwiaty jesieni - zasady

Postautor: Iryd » 10 maja 2019, 19:19 - pt

Szukamy starszych samotnych i niezbyt zamożnych pań. Chcemy zorganizować dla nich wyjazd zagraniczny. Nasz pomysł nie jest biznesowy, a wręcz przeciwnie, staramy się o zdobycie środków mogących częściowo sfinansować wyjazd takiej osoby. Może to być dla nich podróż życia po trudach wychowania dzieci, prowadzenia domu i pracy zawodowej. Często brak środków, obawa przed wyjazdem, nieznajomość języka i nieumiejętność poruszania się w nieznanym świecie jest dla nich barierą nie do pokonania. Jesteśmy osobami spokojnymi i mamy na myśli bezkonfliktowy wypoczynek, dlatego nie interesują nas osoby prowadzące rozrywkowy tryb życia.
Wyjazd miałby być z jakimś biurem turystycznym, a nie indywidualnie przez nas organizowany. Dlatego standard wyjazdu byłby na poziomie normalnych usług profesjonalnych biur turystycznych. Myślimy o zabraniu ze sobą 2-4 osób jednocześnie. Również mogą to być osoby, których dzieci lub wnuki stać na pomoc finansową, ale nie mają czasu, żeby z nimi pojechać. W takiej sytuacji nasza pomoc ogranicza się tylko do życzliwej opieki nad takimi osobami.
Bardzo prosimy o przekazanie informacji osobom, które w Twoim kręgu odpowiadają naszym oczekiwaniom.
Wpłać datek:
https://pomagam.pl/kwiatyjesieni

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości