Organizacja pozywa giganta internetowego. „Decyzje Facebooka powinny podlegać kontroli sądowej”

Dodawanie komentarzy na stornie ngo jest bardzo utrudnione i nie mamy zaufania czy niewygodne komentarze nie będą usuwane. Postawiliśmy je tu umieszczać.
Regulamin forum
Komentarz na ngo są zależne od fb, Tu można dyskutować swobodnie bez ingerencji fb. Celowy lub bezmyślny hejt jest zabroniony.
Iryd
Moderator Globalny
Posty: 919
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:46 - wt

Organizacja pozywa giganta internetowego. „Decyzje Facebooka powinny podlegać kontroli sądowej”

Postautor: Iryd » 14 maja 2019, 13:25 - wt

Organizacja pozywa giganta internetowego. „Decyzje Facebooka powinny podlegać kontroli sądowej” Ignacy Dudkiewicz, NGO.pl
https://publicystyka.ngo.pl/organizacja ... li-sadowej


Co się dziwić? Do niedawna każdy program w TV zapraszał na swoją stronę na fb. Prezydent i ministrowie wypowiadają się przez media społecznościowe i to właściwie tylko te główne. To nie jest oznaka nowoczesności, ale zniewolenia wobec tych mediów.

Niedługo fb i twitter będą decydować, kto będzie rządził w Polsce i na świecie. Na razie politycy cieszą się, że mają takie wspaniałe narzędzie do komunikacji z wyborcami. Obudzą się, gdy staną się zbędnymi marionetkami w rękach mediów społecznościowych i to dwóch czy trzech.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości