Konkurs Eurowizji

Kultura i sztuka
Regulamin forum
Tematy związane z kulturą, sztuk, rozrywką muzyką itp.
Beryl
magis Centurion
Posty: 184
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 11:26 - wt

Konkurs Eurowizji

Postautor: Beryl » 14 maja 2019, 22:02 - wt

Oglądam konkurs Eurowizji i nie ma żadnej ładnej piosenki. Chyba eliminacje w poszczególnych krajach pojadają na tym, że kto nie umie nic ładnie zaśpiewać, ten się dostaje do konkursu. Polska się nie dostała, młodsza wersja koko koko nie weszła do finału, ale mamy za to świetny zespół folkowy. Dziewczynki zrobiły nam dożynki i dorżnęły nasz udział w Eurowizji. Czyli jak zawsze. Wielkie zadęcie przed i beznadzieja po. Spokojnie dziewczynki nie pali się!

Anna
sub Miliarion
Posty: 847
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 17:29 - wt

Re: Konkurs Eurowizji

Postautor: Anna » 19 maja 2019, 12:24 - ndz

Właśnie zakończyła się kolejna Eurowizja. Od kilku lat jest to festiwal osobliwości i różnego rodzaju dziwacznych strojów, zachowań, a także zastanawiających werdyktów jury. Wyniki ich głosowania wskazują na jakieś tajemnicze tendencje jakby polityczne lub słoniowy słuch muzyczny. Za to lepiej zaprezentowała się publiczność, która odwróciła dość radykalnie kolejność piosenek. Dla mnie cały konkurs stał na niskim poziomie artystycznym, ale ci pewniacy po głosowaniu jury przestali się szeroko uśmiechać, choć już pili szampana. Dobrze zrobiła niektórym lekcja pokory. Nasz zespół nijak dopasował się do reszty stylem i strojem, Szwedzi na Szwedów nie wyglądali, artystka z Macedonii Północnej powinna jeszcze poduczyć się śpiewu i wyszkolić głos, a tzw. „Wielka piątka” zaliczyła wielki upadek z Niemcami na czele. Ogólnie można powiedzieć za Szekspirem „Dużo hałasu o nic”. Te układziki między sąsiednimi państwami znane od lat nie sprzyjają zdrowej rywalizacji. Skoro komentator z góry przewidywał kto komu da maxa, zniechęca to do brania udziału w takich zgiełkach. Pustota i sztuczność okraszone Conchita w niewymownym stroju i fałszującą Madonną budzą we mnie coraz większy niesmak do tej imprezy.


meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości