Zaproszenie do zawarcia znajomości

Osoby chcące kogoś poznać, mogą tu założyć nowy temat. Proszę pamiętać, że wpisy są ogólnie widoczne, dlatego posty obsceniczne będą usuwane.
Regulamin forum
Osoby chcące kogoś poznać, mogą tu założyć nowy temat. Proszę pamiętać, że wpisy są ogólnie widoczne, dlatego posty obsceniczne będą usuwane.
krzysztof90pab

Zaproszenie do zawarcia znajomości

Postautor: krzysztof90pab » 21 czerwca 2019, 12:23 - pt

Witajcie.

Jestem Krzysztof, mam 29 lat i jestem z Pabianic.
Chcę poznać nowe osoby w celu zawarcia koleżeńskiej znajomości.
Interesuje się krótkofalarstwem i komputerami a w wolnym czasie oglądam filmy i seriale.
Jestem człowiekiem spokojnym, szczerym i uczciwym. Można ze mną porozmawiać na różne tematy.
Jeśli tak jak ja macie ochotę porozmawiać twarzą w twarz i się spotkać to przyjdźcie na spotkanie 6-go lipca.
Ja będę także 22 czerwca o 16:00 przy placu wolności.

Zapraszam

Krzysztof

Iryd
Moderator Globalny

Re: Zaproszenie do zawarcia znajomości

Postautor: Iryd » 22 czerwca 2019, 23:56 - sob

Witaj, kiedyś też chciałem się zając krótkofalarstwem ale jakoś nie wyszło. Fajnie, że dałeś swoje ogłoszenie. Informację o spotkaniach zamieszczamy w różnych miejscach. Tam gdzie serwisy ogłoszeniowe na to pozwalają, dlatego pewnie z czasem ktoś przeczyta twoje ogłoszenie i może go zainteresuje. Szukając osób dla siebie nie jest łatwe i nie warto rezygnować z żadnej możliwości. Nie wiadomo, która szansa zakończy się powodzeniem.

kymen
Site Admin

Re: Zaproszenie do zawarcia znajomości

Postautor: kymen » 24 czerwca 2019, 07:12 - pn

Warto pamiętać, że my nie zabraniamy na forum podawania swojego maila. Sensem ffl jest, by ludzie się kontaktowali i rozmawiali ze sobą, a nie dbanie o interes właścicieli strony, jak robią to serwisy ogłoszeniowe. Dlatego ogłoszenie może niespodziewanie procentować e-mailem od interesującej osoby.

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół