Koty, psiaki i nasi ulubieńcy

Myszka1
tribus Centurion

Koty, psiaki i nasi ulubieńcy

Postautor: Myszka1 » 24 czerwca 2019, 23:00 - pn

Opowiem.Wam.jedno z moich przeżyć jakie miałam z psiakowi ,.no może nie psiakiem.lecz z dużym wilczurem ...
Pewnej nocy lezasz już w łóżku usłyszałam.pisk.na klatce schodowej jakby jakieś zwierzę cierpiało lub człowiek ..
Wychodze na klatkę schodową w ciemnościach nic nie widziałam.tylko.slyszalam rozdzierający pisk
Zapaliłam.swiatko i co.ujrzalam.pobitego , wychudzonego wielkiego wilczura który wszedł prawie na drugie piętro i już dalej nie miał.sily iść ..
Podeszłam do niego popatrzyłam i łzy mi się zakręciły w oczach jak zobaczyłam to biedne psisko patrzące na.mnie błagalnie ..
Ten psiak chyba wyczuł że mu nic nie zrobię i ostatnimi siłami wszedł do mojego mieszkania ..
Położył.sie w przed0okuju na wykładzinie i dkomlal .. ja nie patrząc na to co.moze się stać bo to był naprawdę duży pies i trochę obawiałam się go czy mnie nie ugryzie .. nalalam mu do miski wody miałam.w.domu kaszę , ugotowałam.mu tyle że jak ja zobaczył.to aż się życie do jedzenie .. ja w tym czasie zaparzylam.ziola i zaczęłam mu czyścić rany jakie miał na całym ciele oraz oczy , prawie nie widział.na.nie bo tak.powieki.mial spuchnięte
Ten psiak lizał mnie po rękach lekko skomlaxy bo to musiało.go boleć jak nim się zajmowałam ..
Przespałam u mnie cała noc do.poludnia ..
Myślałam że dam radę z nim pojechać do weterynarza , lecz nie.mialam.snyczy , chciałam nawet pożyczyć od sąsiadki samych bo miała psa u siebie , gdy otwarlam drzwi on wziol i.mi uciekł , na dole drzwi od sieni były otwarte .. nic nie dalo szukanie go po.calym.osiedli , zapadł się.pod.ziemie jakby był duchem milionów maltretowanych zwierząt ..
Często go wspominam i myślę co się z nim stało :(

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół