Resursa (salonik) – chcę schudnąć

Opisz sytuację gdy udało ci się pokonać własną słabość.
Regulamin forum
Opisz sytuację gdy udało ci się pokonać własną słabość. Osiągnąć coś z czym miałeś duży problem. Twój przykład może zachęci innych do pokonania podobnych słabości.
Awatar użytkownika
Szedar
alterum Centurion

Re: Resursa (salonik) – chcę schudnąć

Postautor: Szedar » 14 czerwca 2018, 19:38 - czw

Majka brzydko na siebie mówisz suchotnica?glizda?To już patyczak ładniej brzmi.
xxx
Malgana piszesz że nie możesz za bardzo ćwiczyć a może jest u Ciebie aerobik w wodzie,dawno temu chodziłam na takie zajęcia ,super sprawa, byłam chyba najmłodsza w grupie.Większość to babki koło sześćdziesiątki o różnych gabarytach, ćwiczyły i były bardzo zadowolone.Ćwiczysz i nie czujesz żadnego wysiłku.Pływać nie trzeba było umieć bo stało się po pas w wodzie i machało rękami i nogami.

Awatar użytkownika
malgana
alterum Centurion

Postautor: malgana » 14 czerwca 2018, 19:55 - czw

Szedar - a wiesz, że jest i nawet blisko mnie :) Kiedyś nawet przez 1 miesiąc miałam okazję chodzić, wskoczyłam na miejsce kogoś, kto akurat wyjechał. Mam basen prawie pod nosem, tyle, że w tej chwili jestem tak zblokowana finansowo, że nie dam rady wyskrobać dodatkowego grosza: w skali miesiąca musiałabym wydać 162 karnet + 2 x tyg po 20 = 322 lub więcej o ile m-c jest dłuższy. Niestety mam teraz inne priorytety :(

Awatar użytkownika
Szedar
alterum Centurion

Postautor: Szedar » 16 czerwca 2018, 09:05 - sob

To trochę to u Ciebie kosztuje,mieszkam w małym mieście i pamiętam że u mnie ceny były wtedy bardziej przystępne ale forma ćwiczeń dobra dla osób z problemami zdrowotnymi.Najtaniej wychodzą samodzielne ćwiczenia w domu tylko trudniej się zmobilizować do systematyczności i niełatwo znaleźć takie które by odpowiadały.Ja jako maniaczka odchudzania swego czasu kupowałam najpierw kasety,później płyty z różnymi ćwiczeniami,niestety większość przećwiczyłam raz i zostawiałam bo mi nie odpowiadały.Mam nawet płytę popularnej teraz Ewy Chodakowskiej ale ćwiczenie z nią to masakra. Kiedyś znalazłam coś co mi odpowiadało były to ćwiczenia Cindy Crawford nagrane przez nią po urodzeniu dziecka,co prawda są to ćwiczenia przeznaczone dla kobiet po porodzie ale jedne z lepszych jakie miałam i efekt po nich był naprawdę dobry,nie tyle że po nich chudłam ale straciłam sporo centymetrów w najgorszych dla mnie miejscach.Teraz próbuję do nich wrócić ale ciągle mam słomiany zapał co zacznę to po kilku dniach przerwę i tak w kółko. Może mi się uda bo w końcu zaczynam widzieć efekty mojego ograniczania jedzenia nie tylko po wadze ale po zmniejszaniu się obwodów.

Awatar użytkownika
kymen
Site Admin

Postautor: kymen » 13 lipca 2018, 23:28 - pt

Forum zamknięte

meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewna stoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół